Golden Gorgon graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja

Golden Gorgon Darmowe Gry Online Recenzja

Uwolnij przerażającą legendę od starożytnej Grecji ze złotym miejscem online Gorgon. Tematyczne wokół Meduzy w Snake Haired, to 5-linowa, 25-liniowa gra, w której otrzymujesz odporność na każdą wygraną. Przerażający Gorgon naprawia swoje spojrzenie na zwycięskie symbole, obracając je złoto i blokując je na miejscu, gdy reszta odpadła. Przy wystarczającej liczbie respins możesz wyzwolić mnożniki do 5x i osiągnąć maksymalną wypłatę w wysokości 2500 x.

Golden Gorgon to gra o wysokiej zmienności, ze średnimi zwrotami 96%. Możesz zmierzyć się z Medusą na PCS, iOS, Android lub Windows Mobiles w najlepszych kasynach online.

Jak zagrać w gold gorgon online

Jeśli lubisz gry na automatach tematycznych wokół klasycznej mitologii greckiej, wówczas złoty gniazdo Gorgon z pewnością zadowoli. Złote i marmurowe kolumny znajdują się po obu stronach kołowrotków, na dekoracyjnym ciemnym fioletowym tle. Usprawiedliwiona węża głowa Meduzy siedzi nad kołowrotkami, a złote cewki jej węża owinięte wokół gry.

Symbole obejmują greckie ikony, a także tarczę, miecz i heroiczne perseusz, z wysokim standardem dzieł sztuki używanej w całym.

Spójrz poniżej gry, a zobaczysz standardowe elementy sterujące Yggdrasil. Dostosowujesz wartości monet z 0.01 do 16.00, aby ustawić ogólny udział 0.25 do 400.00 na spin, co z pewnością jest wystarczająco szerokim zakresem dla zdecydowanej większości graczy.

Musisz dopasować symbole od lewej do prawej przez dowolną z 25 linii płacowych, aby wygrać. Czerwony przycisk "ja" zabiera cię do wypłaty, gdzie znajdziesz pełną listę wartości każdego symbolu. Perseus jest najcenniejszy i zwraca 20 -krotnie twój zakład, gdy ląduje po linii płac.

Inne przyciski zawierają strzałkę w okręgu, która rozpoczyna funkcję automatycznych obrotów, oraz ikonę głośnika, która włącza lub wyłącza ścieżkę dźwiękową. To optymistyczna melodia z lekkim greckim stylem, który pasuje do motywu złotego gniazda Gorgona.

Respins i inne funkcje Golden Gorgon

Bonusowa funkcja Golden Gorgon Slot Machine autorstwa Yggdrasil jest niezwykła, ale ekscytująca. Za każdym razem, gdy wyznaczysz zwycięską kombinację, symbole w zamku wygranej na miejscu. Podczas gdy Medusa była znana z przekształcania ludzi w kamień jednym spojrzeniem, w funkcji złotego spojrzenia, zamiast tego zamienia zamknięte symbole w złote wersje siebie.

Reszta pozycji symboli, a następnie raz odpadnie. Jeśli pojawią się kolejne przykłady zwycięskiego symbolu, zmieniają one również złoto i zamykają się na kolejny respin i tak dalej. Wypełnij wszystkie 3 rzędy kołowrotka ze złotymi symbolami, a mnożnik zaczyna się budować. Wzrasta o 1x dla każdej w pełni złotej kołowrotka, więc pod koniec funkcji złotego spojrzenia można aktywować mnożnik 5x.

Wygrane są wypłacane, gdy masz respond, który nie poprawia początkowej wygranej lub wypełniasz wszystkie 15 miejsc na rolkach. Ta funkcja rozgrywa się na każdej wygranej, więc nie musisz czekać na długo, zanim Medusa wykonałby swoją mroczną magię w grze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność złotego gniazda Gorgonu

Możesz wygrać do 2 500 razy więcej zakładów, czyli mniej niż wiele innych gier, szczególnie te o dużej zmienności, takiej jak Golden Gorgon. Jednak ponieważ maksymalny zakład ma ogromny 400.00, Wysokie wałki mogą potencjalnie zbierać nagrodę w wysokości 1 000 000.00.

W perspektywie długoterminowej spłaca 96% stawek w nagrodach pieniężnych.

Nasz werdykt z Golden Gorgon Slot

Golden Gorgon to niezwykła, ale ekscytująca gra z bonusem wywołanym na każdym zwycięskim obrotu. Nie ma dzikiego symbolu ani samodzielnych wolnych obrotów okrągłego, ale częste responds i mnożniki oznaczają, że prawie nie zauważysz.

Wygląda dobrze i podąża za niezwykle popularnym tematem, chociaż być może kilka innych postaci zamiast mieczy i tarczy jeszcze bardziej poprawiłoby wygląd. Możesz grać w wyjątkowo szerokiej gamie stawek, więc niezależnie od tego, czy chcesz po prostu zakręcić rolki dla małych nagród, czy zakładać duże i sprawdzić, czy możesz wygrać 1 000 000.00, istnieje poziom do dopasowania.

Spójrz na gold Gorgon online w najlepszych miejscach online, tutaj przedstawione tutaj. Pamiętaj, aby zdobyć najlepsze oferty bonusowe powitalne podczas rejestracji i dokonania pierwszego depozytu.

Jaka jest maksymalna wygrana z Golden Gorgon Slot Machine?

Możesz wygrać 2500 razy swój całkowity zakład z Golden Gorgon Slot. Musisz wylądować pełną siatkę najcenniejszego symbolu, aby wygrać tę nagrodę, a przy najwyższym możliwym założeniu 400.00, składa się z imponującej wypłaty w wysokości 1 000 000.00.

Jaka jest funkcja Gorgona w grze Golden Gorgon Slots?

Wszystkie symbole w zamku wygranej na miejscu. Gorgon zmienia je złoto z wzrokiem i innymi pozycjami symboli. Jeśli jakikolwiek symbol, to poprawiaj wygraną, zmieniają również złoto, aby uzyskać więcej odpowiedzi. Mnożniki wznoszą się o 1x dla każdego kołowrotka, który wypełnia złote symbole.

Ile linii płac ma złoty gniazdo Gorgon?

Złoty Gorgon to 25-line gniazda, w którym wygrywasz z dopasowanego symbolu na linii płac, zaczynając od lewej strony. Jest to łatwy system do naśladowania, a wszelkie wygrane są podkreślone, więc wiesz, które linie wypłaty są zaangażowane.

Czy mogę zagrać w Golden Gorgon Slot na moim telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Golden Gorgon Slot Machine wykorzystuje technologię HTML5, aby zapewnić bezproblemową działanie na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Jeśli grasz w gry na urządzeniu z systemem Android, Windows lub iOS, będziesz cieszyć się dokładnie takim samym doświadczeniem z tą grą, jak na komputerze.

Jakie gry są podobne do gniazda online Gorgon?

Funkcja Gorgon i Perseus w kilku innych popularnych grach. Wypróbuj maszynę Medusa: Fortune and Glory Auth. Znajdziesz te i więcej na najlepszych kasynach online.

Jak niestabilna jest gra Golden Gorgon Slots?

To jest gra o wysokiej zmienności, w której czasami można zobaczyć stosunkowo długie szczeliny między zwycięskimi obrotami. Aby to nadrobić, nagrody mogą być hojne, ale musisz mieć pewność, że Twój bankroll może wytrzymać szereg strat z rzędu.

Jaki jest minimalny zakład na gniazdo Golden Gorgon?

Możesz postawić zaledwie 0.25 na każdym obrotu złotych gołówek gorgonowych. To jest tylko 0.01 na każdej z 25 linii płacowych i sprawia, że jest to gra odpowiednia dla zwykłych graczy. Istnieje wiele opcji zakładów między tym a maksymalnie 400.00.

Dlaczego Golden Gorgon jest tak popularny?

Złoty Gorgon jest przedmiotem popularnego tematu, więc fani greckiej mitologii natychmiast zostaną przyciągnięci do gry. Tam odkryją pomysłowy system bonusowy, z zamkniętymi symbolami, respinami i mnożnikami, które pomagają uczynić to popularną grą.

, Który tworzy Golden Gorgon Darmowe Gry Online?

Ta gra pochodzi z Yggdrasil, która jest jednym z najważniejszych programistów automatów do kasyn komputerowych i mobilnych na całym świecie. Golden Gorgon Slot Machine dołącza do niezwykle udanych gier, takich jak Holmes i The Stolen Stones, Valley of the Gods i Vikings Go Berzerk w ich zakresie.

Kiedy wydano Golden Gorgon Slot?

Yggdrasil uruchomił gniazdo Golden Gorgon 29 lipca 2021.
Curse of Cleopatra
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Fallen
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chronicles of Olympus X UP
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crocodopolis
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Pharaohs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Hunter Slot Review
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki