Golden Knight ll graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Fantazja, mity i legendy, bajki

Golden Knight LL Darmowe Gry Online Recenzja

Jeśli jesteś fanem automatów do gier High 5, prawdopodobnie grałeś w udane miejsce, Golden Knight. Kiedy graliśmy i recenzowaliśmy miejsce, zastanawialiśmy się, czy odważnego rycerza uda się uratować księżniczkę przed przerażającym smokiem. Ponieważ przyjmuje wiodącą rolę w kontynuacji, możemy powiedzieć na pewno, że pokonał stworzenie przebijające ogień. Ale jest druga runda w gnieździe Golden Knight II. Zobaczysz te same symbole na rolkach i zobaczysz, że bitwy trwają.

Golden Knight II oferuje wzrost potencjału wypłaty dzięki ulepszonej rozgrywce. Oferuje dzikie, rozproszone, rozproszone dolców, wolne spiny i losowe mnożniki, które mogą zabrać Cię do najbardziej ogromnych nagród. Biorąc pod uwagę, że możesz grać na urządzeniu mobilnym, oznacza to, że możesz obrócić rolki, gdziekolwiek się wybierasz i zbierać niesamowite nagrody w każdej minucie dnia! Który wygra w drugiej rundzie?

Jak grać w Golden Knight LL Darmowe Gry Online

Ponieważ High 5 Games rozwinęło się Golden Knight II w HTML5, jest dostępny na wszystkich platformach. Gniazdo jest zoptymalizowane dla urządzeń z Androidem i iOS, więc wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe i możesz iść.

Gdy tylko załadujesz Golden Knight II, zauważysz znajome tło. Pod kołowrotkami możesz zobaczyć czarny wyświetlacz. Możesz zobaczyć, jak bardzo masz do gry, a obszar wygranej. Następnie masz pole konfiguracji zakładu. Naciśnij przycisk pomarańczowy, aby zobaczyć poziomy zakładów lub naciśnij strzałki, aby zwiększyć lub zmniejszyć całkowity zakład. Możesz umieścić w dowolnym miejscu od 0.80 do 400, co oznacza dla 40 stałych linii wypłat, możesz postawić 0.02 do 10 na linię.

Jeśli spojrzysz w górę, zobaczysz przyciski automatycznej i odtwarzania. Kliknij przycisk AutoPlay, a zobaczysz, że możesz odtwarzać do 100 autospinów. Kliknij przycisk odtwarzania, a ręcznie obracasz rolki. Dalej zobaczysz przycisk "+". Gdy naciskasz, pojawia się wyskakujące okienko z naciskami głównymi, głośnikami i przyciskami "I". Naciśnięcie przycisku "I", dotrzesz do wypłaty.

Funkcje Golden Knight LL i darmowe spiny

Rycerz i księżniczka dają ci 500.00 za kombinacje 5-z kind, a następnie konia i smoka z 400.00. Karty gry dają 80.00 dla ich najlepszych kombinacji. Dziki jest najlepiej płatnym symbolem, dającym 5000.00 dla najlepszych kombinacji we wszystkich zalecanych stronach kasynowych.

W grze podstawowej skorzystasz z obecności symboli dzikich i rozproszonych. Oboje zastępują regularne symbole, ale nie rozproszenie. Symbol rozproszenia Bucks zastępuje również zwykłe dzikie,. Screst Bucks odgrywa podwójną rolę, działając jako rozproszenie, przyczyniając się do funkcji Screst Bucks. Kiedy pojawia się na kołowrotkach od 2 do 5, pojawia się z 25.00 do 1000.00 kredytów. Kiedy pojawia się na Reel 1, daje 25.00 do 10 000.00 kredytów! Na końcu każdego spinu otrzymujesz losowy mnożnik między 2x a 10x!

Jest więcej. W grze podstawowej, jeśli dostaniesz spin, który nie spowodował wygranej, jedna losowo wybrana rolka może się zorientować, dzięki funkcji szturchania, i przenieść do 5 pozycji symbolicznych, aby dać ci wygraną!

Wolne spiny rozproszone pojawiają się na wszystkich rolkach, ale pierwsze. Kiedy wylądujesz 3, wyzwalasz 8 darmowych spinów, ale kiedy wylądujesz 4, otrzymujesz 25 darmowych spin. Podczas bezpłatnych spinów masz do dyspozycji również rozrzucone bolecki i szturchające rolki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Golden Knight LL Maximum Win, RTP i zmienność

Możesz postawić do 400.00 na Golden Knight LL, aby wygrać do 500 -krotnie swój udział. Wynosi to maksymalną wypłatę 200 000.00, dzięki średniej grze zmienności i RTP 96.50%.

Golden Knight LL Verdict i podobne automaty online

Golden Knight II przez High 5 Games to wspaniały automat. Jeśli grałeś w prequelu, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że jest to o wiele bardziej satysfakcjonujące. Jest pełen funkcji, które prowadzą do ogromnych wypłat. Dziki może dostarczyć 10 000.00 zarówno w darmowych spinach, jak i w grze podstawowej. Max, który możesz wygrać podczas gry podstawowej, wynosi 140 000.00. Jednak wypłaty za 25 darmowych spinów, powinny być dobrze, mogą osiągnąć 200 000.00!

Prequel, Golden Knight, jest równie ekscytujący. To miejsce jest również świetną opcją, biorąc pod uwagę, że możesz wyzwolić do 98 darmowych spinów. Gniazdo oferuje również funkcję Scrests Bucks i może dostarczyć 980 000.00 na czas bonusowych gier.

Ale jeśli szukasz automatu, który daje astronomiczne wypłaty, to Cave King jest dla ciebie miejscem. To jest miejsce, które może dostarczyć najważniejszą nagrodę 3.7 milionów kredytów, co jest naprawdę ogromną nagrodą! Możesz dokonać wyboru w dowolnym z zalecanych kasyna online, które mamy na naszej liście. Tam znajdziesz duży wybór gier automatycznych w Game High 5.

Powiązani partnerzy kasyna

Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arthur’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki