Golden Knight graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
980 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, smoki

Recenzja automatu online Golden Knight

Historie "Dawno, dawno temu" prawie zawsze kończą się na "Żyli długo i szczęśliwie". Wygląda na to, że w średniowiecznym automatem do gier HI 5. Biorąc pod uwagę, że rycerz ma tylko swój miecz i konia, aby walczyć z smokiem, który jest przebijający ogień, historia może pójść w obie strony. Niezależnie od wyniku historii, pozostaniesz z ukrytymi skarbami smoka.

Golden Knight Darmowe Gry Online oferuje 40 stałych linii płacowych na 5 rolkach. Slot oferuje standardowe dzikie gry, rozproszenia i bonusowe gry, ale także ułożone w stosy i funkcja Scatter Bucks, które mogą znacznie poprawić twoje wygrane. Golden Knight jest dostępny na wszystkich urządzeniach, bez wyjątku. Bądź na bieżąco, czy Knight uda się pokonać smoka!

Jak grać w gold Knight Online

Gra jest idealnie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, zarówno mobilnymi, jak i komputerowymi. Niezależnie od urządzenia, zapewniaj, że hazard będzie płynny. Poniżej rolki zobaczysz tytuł gry oraz pola równowagi i wygranych. W prawym dolnym rogu zobaczysz pomarańczowy przycisk, który odczytuje"zakład". Kliknij na"zakład" przycisk, aby zwiększyć lub zmniejszyć zakład z 0.40 do 40.00 Monety na spin na naszych zalecanych stronach kasynowych. Zobaczysz przycisk Autooplay and Play. W prawym górnym rogu zobaczysz przycisk "+". Tutaj uzyskasz dostęp do wypłaty.

Najpierw zobaczysz rozproszenie, który jest symbolem wolnych obrotów. Następnie zobaczysz Wild, który ma symbol z niebieską i czerwoną tarczą, dając 1000 monet na kombinację 5-z. Działa również jako rozproszony symbol ze specjalną rolą.

Funkcje Golden Knight i darmowe spiny

Dziki symbol zastępuje dla wszystkich symboli, zakaz rozproszenia i rozproszonego symbolu. Zapewnia również wypłatę za kombinację 5-z wygląd. Teraz, gdy grasz z maxem, funkcja rozproszenia jest aktywowana, a symbol z tarczami zaczyna się pojawiać z wartością kredytową. Minimalna wartość kredytowa, gdy pojawia się na dowolnym kołowrotku, wynosi 25 punktów. Maksymalna wartość na 1. kołowrotku wynosi 100, na 2. 500, na 3. i 4. 2000 i na 5. 10 000 kredytów.

Rozproszenie pojawia się tylko na trzech środkowych rolkach. Kiedy wyląduje na wszystkich trzech, uruchamiane są 7 wolnych spin. Podczas bezpłatnych obrotów, jeśli uda ci się wylądować jeszcze 3 rozproszenia, uruchomisz 7 dodatkowych darmowych spin. Możesz wygrać do 98 darmowych spinów, wierz lub nie! Funkcja rozproszenia Bucks obowiązuje nie tylko tutaj, ale także daje te same wartości kredytowe. Na końcu darmowych spinów wygrasz sumę wartości kredytowej!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Golden Knight Maximum Win, RTP i zmienność

Zagraj w Golden Knight Slot w Games High 5 i masz szansę wygrać masywne 980 000 monet! Ta gra o średniej zmienności ma RTP 95%.

Werdykt Golden Knight i podobne automaty online

Możesz wygrać do 98 darmowych spinów grających w Golden Knight. Nawet jeśli nie otrzymasz wartości 10 000 punktów na symbol Scatter Bucks, ale otrzymujesz kombinacje 5-z-ind! Oznacza to, że Golden Knight jest bardziej ekscytujący niż początkowo myślałeś!

Ale jest jeszcze jeden automat, który może dostarczyć dokładnie taką samą wypłatę, w ten sam sposób, poprzez 98 możliwych darmowych spinów. To miejsce nazywa się Mischief Cherry. Ale możesz dodatkowo zwiększyć swoje wygrane w tym miejscu, dzięki miernikowi, który może dostarczyć do 1.2 miliony kredytów! Bourbon Street Bash to kolejny doskonały automat, który może zapewnić 900 000 kredytów. Pojedyncza zwycięska kombinacja w tym miejscu może dać 100 000 kredytów. Ale ten automat może dostarczyć 900 000 punktów w jednym spinu w najlepszych kasynach online!

Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cash Noire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki