Golden Mane graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
225 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, dziki zachód

Golden Mane Darmowe Gry Online Recenzja

Zwierzęta były inspiracją dla wielu dzieł sztuki, od obrazów, piosenek, filmów po gry wideo. I oczywiście istnieje wiele automatów, które zawierają motyw zwierząt, w tym Golden Mane według NextGen. Golden Mane jest poświęcona najpiękniejszemu zwierzęciu na świecie, koniu. W rzeczywistości zobaczysz trzy różne ogiery w tym automatu, a będziesz dudniony przez ich piękno i sposób, w jaki został przedstawiony przez dewelopera. Są to dzikie konie żyjące w naturze, ich siedlisko. Więc zobaczysz wspaniały krajobraz w tle.

Teraz Golden Mane Darmowe Gry Online to średnia wariancja, 10 stałych linii wypłat z dość hojnym RTP wynoszącym 96.96%. Oferuje całkiem interesującą rozgrywkę wypełnioną rozproszonymi i bonusowymi gierami oraz dzikami, które zastępują różne symbole na różnych spinach. Wkrótce dowiesz się więcej o tym, ale na razie powinieneś wiedzieć, że możesz grać w grę na dowolnym urządzeniu. Jest idealnie kompatybilny zarówno z urządzeniami komputerowymi, jak i mobilnymi.

NextGen Golden Mane Configuracja i wypłaty

Jak wspomniano, internetowy gniazdo wideo Golden Mane można odtwarzać na dowolnym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy Twój smartfon lub tablet korzysta z systemów operacyjnych Android czy iOS, gra będzie działać płynnie podczas gry w podróży. Jeśli wolisz odtwarzać go na swoim urządzeniu komputerowym, możesz to zrobić, ponieważ gniazdo online Golden Mane działa idealnie na laptopach i komputerach.

Więc bez względu na to, na jakim urządzeniu wybierzesz go, kiedy załadujesz maszynę do gniazda Golden Mane, otrzymasz tę samą konfigurację. Wystarczy kliknąć lub dotknąć przycisku Ustawienia, a otwarte okno, które wyświetli opcje, które należy dostosować. Najpierw masz głośnik, a klikając go lub stukając, możesz włączyć lub wyłączać dźwięki. Następna jest opcja autoodplay, w której wybierasz liczbę spinów, które chcesz zagrać w od 0 do 100, dla zakładu, na który zdecydujesz. Mówiąc o zakładaniu, masz 10 stałych linii płacowych i 15 stałych monet na linię. Wartość monety wynosi od 0.01 do 10 na spin, co oznacza, że minimalny zakład, który możesz umieścić, to 0.15, podczas gdy maksymalnie 150 punktów.

I wreszcie, masz wypłatę. Otwierasz go, klikając lub stukając przycisk "I". Teraz najpierw zobaczysz Golden Horse, który odgrywa rolę dzikiego, i daje 1500x stawkę dla najlepszej kombinacji. Srebrna podkowa lub symbol bonusowy to rozproszenie, które daje 30-krotność wypłaty stolików za kombinację 3-z-wiązek, dodaną do wygranych w Payline. Śledzi biały koń, dając ci 700x stawka dla kombinacji 5 z. Góra i drzewo dają ci 180 -krotnie pakie na najlepsze kombinacje. A potem masz najniższe płatne karty do gry, AS i KS, które dają 150x paliwo, QS i JS, które dają 100, a 10s i 9s, które dają 70x pak.

Funkcje specjalne i rozgrywka NextGen Golden Mane i rozgrywka

Dzikie nie tylko zapewnia wypłatę, gdy tworzysz zwycięską kombinację, ale także zastępuje inne symbole na rolkach, z wyjątkiem rozproszenia.

Rozproszenie odgrywa dwie ważne role w Golden Mane Darmowe Gry Online. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że rozproszenie pojawia się tylko na 2., 3. i 4. kołowrotku. Następnie powinieneś wiedzieć, że losowo można uruchomić funkcję rozproszenia, gdzie zobaczysz rozproszenie na trzech środkowych rolkach. Dzięki tej funkcji rozproszenia, która jest losowana losowo, możesz łatwiej wywołać premię za darmo spins.

Będziesz musiał wylądować od 2 do 3 rozpraszaczy na środkowych rolkach lub funkcję rozproszenia, aby uruchomić 2 do 6 darmowych spinów. Teraz, podczas wolnych obrotów, Wild zastępuje różne symbole. W przypadku pierwszego swobodnego spinu dzikie zastępuje białego konia, ale także na resztę wolnych obrotów. Dla drugiego spinu zastępuje czarnego konia, również przez resztę funkcji. Podczas trzeciego swobodnego spinu Dziki Złoty Koń zastąpi symbol górski, a dla czwartego swobodnego obrotu symbol drzewa. Oznacza to, że w momencie, gdy dotrzesz do piątego i szóstego wolnego spinu, Wild zastąpi białego i czarnego konia, góry i symbolu drzewa. Zagrasz dwa ostatnie darmowe spiny tylko z symbolami o wysokiej wartości. Darmowe obroty mogą zostać zaprezentowane, więc istnieje wiele szans na wygranie świetnych wypłat.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

NextGen Golden Mane Wnioski i sugestie

Jeśli szukasz automatu, który oferuje średnią wariancję, grę pełną funkcji i potencjał wypłaty 225 000 punktów, to miejsce online Golden Mane jest dla Ciebie właściwym wyborem. Gniazdo oferuje świetny potencjał RTP i wypłaty i jest odpowiedni dla każdego gracza w automatach. Możesz zdecydować o swoich zakładach, grać z mniejszymi lub większymi zakładami, w zależności od budżetu, a nadal otrzymasz 1500 -krotnie wygraną max.

Teraz, jeśli jesteś wysokim rolkiem i chcesz zagrać w bardziej satysfakcjonujące automaty, powinieneś wypróbować gigantyczne klejnoty. Oferuje maksymalny potencjał wypłaty 2 500 000 kredytów! Oczywiście będziesz musiał postawić dużo większych zakładów, aby dostać się do tej wypłaty, ale jesteśmy pewni, że nie będziesz miał nic przeciwko, ponieważ jesteś wysokim rolnikiem.

A jeśli jesteś graczem, który chce usiąść, zrelaksować się i bawić z mniejszymi zakładami, ale mam nadzieję na wspaniałe zwycięstwa, zawsze możesz wypróbować Polterheist. Slot można grać z maksymalnym zakładem wynoszącym zaledwie 50 punktów, za które, jeśli masz szczęście, możesz wygrać 250 000 punktów. Ten automat jest świetną opcją w jednym z naszych najlepszych miejsc w automatach online, szczególnie jeśli lubisz automaty z zabawnymi tematami.

Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Giovanni's Gems
RTP:
94.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Quid's Treasure Chest
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10,001 Nights
RTP:
TAk
Jackpots:
CA 82 776 USD.00
Zmienność:
Nie
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Hop Drop
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiger's Claw
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni