Golden Odyssey graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Fantazja, starożytna Grecja, mity i legendy

Golden Odyssey Online Review

Historie o Odyssey, epickim królu Itaki i jego podróży do domu po upadku Troya, która zajęła mu 10 lat, zostały opuszczone na wiele sposobów na przestrzeni wieków. Znamy te historie poprzez epickie wiersze, filmy i kreskówki. Gry High 5 upewniły się, że zobaczyliśmy także Odyssey i jego żonę Penelope na rolkach Golden Odyssey Slot. Pokusa, którą przeżył podczas swojej podróży do domu i atrakcyjność syreny, jest również przedstawiana w automatach. Zobaczysz najpiękniejszą syrenę na rolkach. Zostaniesz poproszony o pomoc Odyssey bezpiecznie wrócić do jego skarbów, aby mógł się z tobą podzielić.

Golden Odyssey to gniazdo 40 Payline, które jest wyposażone w charakterystyczne bębny dewelopera, podwójne symbole, rozproszenia, dzikie i bonusowe gry. Pod względem kompatybilności mobilnej Zapewniaj, że gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach, w tym urządzenia mobilne. Możesz wskoczyć na podróż Odyssey, gdziekolwiek jesteś, kiedy chcesz w dowolnym z naszych ulubionych kasyn online!

Jak grać w Golden Odyssey Darmowe Gry Online

Golden Odyssey został opracowany w HTML5 i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami. Możesz odtwarzać to na dowolnym urządzeniu mobilnym na iOS i na Androidzie lub dowolnym urządzeniu komputerowym. Zapewniaj, że gra będzie działać płynnie na wszystkich platformach.

Kiedy załadujesz grę, oprócz rolki złotej, zobaczysz czarny wyświetlacz. Tutaj są wszystkie ustawienia. Najpierw zobaczysz linię, zakład na linię i całkowitą konfigurację zakładów. Naciśnij na polu liniowym, a zobaczysz, że możesz zagrać 1, 10, 20, 30 lub 40. Następnie naciśnij zakład na linię, a zobaczysz, że możesz zakładać 0.01 do 10 na linię. Całkowity zakład wynosi 0.01 do 400.

Następnie masz wygraną i kredyty, w którym możesz zobaczyć wygraną na spin i całkowite saldo kredytowe. Przycisk powtórki to miejsce, w którym możesz przejrzeć najnowszy spin. Poniżej możesz zobaczyć głośnik i "?" guziki. Wciśnij"?"Przycisk, a wejdziesz do wypłaty. W końcu zobaczysz przyciski automatyczne i odtwarzania. Naciskając autoblację, zobaczysz, że możesz zagrać do 25 autinospinów. Naciśnięcie przycisku odtwarzania obracasz rolki ręcznie.

Funkcje Golden Odyssey i darmowe spiny

Odyssey, najlepiej płatny regularny symbol, daje 5000 dla najlepszej kombinacji. Penelope daje 1000, a syrena 750 dla najlepszej kombinacji. Gra w karta A daje 200, K's 150 i Q 125. J's i 10 dają ci 100 za ich kombinacje 5-z.

Dziki w podstawowej grze zastępują wszystkie symbole, które rozprasza. Dzikie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Najlepiej płatne regularne symbole Odyssey, Penelope i syrena mogą pojawiać się jako podwójne symbole. Odyssey i syrena pojawiają się tylko na kołowrotkach 1 i 4, podczas gdy Penelope na kołowrotkach 2 i 5. Dziki, gdy pojawiają się takie podwójne symbole, liczy się jako dwa symbole.

Rękajki upadające są również aktywowane w Złotej Odysei. Aktywujesz go, lądując zwycięskie kombinacje na odtwarzanych lub odtwarzanych liniach. Po przyznaniu zwycięstwa, zwycięskie symbole znikają, a nowe lądują, aby wypełnić swoje pozycje. Czaszki nadal upadają, dopóki nie będziesz miał nowych zwycięskich kombinacji.

Podczas gry podstawowej rozproszenia dają wypłaty i wyzwalają bezpłatne spiny. Możesz uzyskać od 6 do 16 darmowych spinów, ale nie możesz ich odnieść. Podczas wolnych spinów Wild zastąpi wszystkie symbole i pojawią się tylko na pierwszych trzech rolkach. Biorąc pod uwagę, że burzaki mają zastosowanie w bezpłatnych spinach, należy spodziewać się wielu kolejnych zwycięstw.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Golden Odyssey maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Golden Odyssey to gra o średniej wariancji i ma RTP 96%. Możesz wygrać do 200 000 podczas wirowania tych kołowrotków. Maksymalny zakład ma solidny 400, więc można go pomnożyć do 500x!

Złote Odyssey Wnioski i więcej automatów online

Najlepiej płatnym symbolem jest sam Odyssey. Sam ten symbol może dostarczyć 50 000 najlepszych kombinacji. Dzięki funkcji opadających rolki, jeśli wylądujesz dwa kolejne zwycięstwa z tym symbolem, możesz uzyskać 100 000 w zaledwie 2 spinach! Najlepsze jest to, że możesz wywołać do 16 darmowych spinów. Jeśli wygrasz tę wygraną podczas wszystkich tych bezpłatnych spinów, możesz optymalnie zbierać 200 000! To sprawia, że Golden Odyssey by High 5 Games jest naprawdę ekscytującą i satysfakcjonującą grą do gry. Spróbuj!

Bourbon Street Bash może zapewnić jeszcze lepszą wypłatę. Może dostarczyć 100 000 dla jednej zwycięskiej kombinacji. Biorąc pod uwagę, że istnieje również 9x mnożniki, które mogą mieć zastosowanie do tej wygranej, oznacza to, że można uzyskać 900 000.

Cherry Mischief to kolejny doskonały automat, który może zapewnić więcej nagród. Gniazdo oferuje do 98 darmowych spin.2 miliony! Masz trzy niesamowite gry do wyboru, więc upewnij się, że spróbujesz! Na naszej liście można znaleźć te i więcej gier wysokich 5 automatów.

Powiązani partnerzy kasyna

Take Santa's Shop
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Punk Rocker
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadwood
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragons Clusterbuster
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Atem WowPot
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Blazing Riches
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ronnie O'Sullivan Sporting Legends
RTP:
93.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Shop Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni