Golden Osiris graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 200 000 USD.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Recenzja automatu online Golden Ozyris

Play'n Go nie podejmował żadnego ryzyka z projektem automatów Złotego Ozyrysa, a fani starożytnych egipskich gier z pewnością docenią przyjemne obrazy bogów, klejnotów i używanych tutaj Scarab. Wszystkie pojawiają się na blokach z efektem kamiennym na tle kolumn i hieroglifów, głęboko w ciemnym grobie.

Tajemnicza piramida znajduje się po prawej stronie rolki, czekając na uruchomienie jednej z dodatkowych funkcji, a przyjazne dla użytkownika elementy sterujące działają wzdłuż dolnej części ekranu. Wygląda tak samo na komputerach PCS, Android lub iOS, z odrobiną obrazu tła przyciętego, aby lepiej pasować do smartfonów.

Klaster Pays System oznacza, że wygrasz od grup dopasowanych symboli, a mechanizm kaskadowy bębny może stworzyć zwycięstwo po wygranej z jednego palika. Jeśli w zwycięstwach pojawia się wystarczająca liczba symboli, piramida przekształca symbole dla jeszcze większych nagród. Podczas bezpłatnej funkcji gry piramida przekształca symbol o wysokiej wartości w każdym spinu.

Jak grać w gniazdo Golden Ozyris

Standardowy panel sterowania Play'n Go jest prezentowany w tej grze, ponieważ okazuje się, że jest zarówno prosty w użyciu, jak i wystarczająco elastyczny dla wszystkich. Wybierz zakłady między 0.10 i 100.00 na spin od paska przewijania na dole gry, a są inne przyciski do wywołania automatycznych spinów i opcji fastplay.

Pamiętaj, aby sprawdzić wypłatę przed grą, ponieważ ujawnia to, jak bardzo każdy symbol wypłaca się, gdy grupy tego samego typu na siatce, a także ma dalsze szczegóły dotyczące bonusów, takich jak transformacje symboliczne.

Bezpłatne obroty i inne Funkcje premii Golden Ozyris

Popularny i potencjalnie satysfakcjonujący kaskadowy system WINS usuwa zwycięskie symbole z siatki, umożliwiając nowe z góry, ta funkcja działa, dopóki nie pojawią się nowe zwycięskie klastry, a liczba kaskad nie ma maksimum, a wygrane, można dostać się w a seria. Dzikie symbole mogą pojawić się w kaskadzie, działając jako inne, i stosując mnożnik do 7x przy każdej kolejnej wygranej.

Każdy zwycięski symbol usuwa jedną z 25 sekcji na piramidzie po prawej stronie kołowrotków. Jeśli uda ci się wyczyścić całą sekcję w serii kaskad, piramida otwiera się, aby ujawnić losowy symbol, a wszystkie jej przykłady na kołowrotkach zamieni są przylegające w kopie samych siebie.

Może to stworzyć nową wygraną, wywołując więcej kaskad, które mogą nawet ponownie oczyścić całą piramidę. Jeśli uda ci się usunąć wszystkie 25 sekcji w tej serii kaskad, wszelkie zwycięstwa są potroione. Mnożniki wznoszą się do 6, 9, 12 i tak dalej, aż do maksymalnie 30x, jeśli raz po raz wyczyścisz piramidę z tej samej serii kaskad i rozszerzeń symboli.

Trzy lub więcej oka Horus rozproszonych symboli nagrody 5 darmowych spin. Piramida za każdym razem ujawnia symbol o wysokiej wartości, więc możesz zdobyć duże zwycięstwa w tej rundzie. Jeśli co najmniej 3 rozproszenia pojawiają się w swobodnym spinu, zapierają całą funkcję.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda Złotego Ozyrysa

Dzięki idealnej mieszance symboli i mnożników możesz zebrać ogromną nagrodę w wysokości 12 000 razy więcej. Zagraj w 100.00 na spin wyzwalający, co czyni cię natychmiastowym milionerem z dużą ilością zmian.

Złoty Ozyrys to gniazdo o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.27%.

Nasza ocena gry Golden Osiris Slots

Play'n Go ma pewne uderzenie w ręce z złotym automatem do Osiris. Wygląda imponująco na komputerach PC i telefonach komórkowych, ma szeroki zakres BET, aby pasował do wszystkich budżetów i ma kilka świetnych funkcji bonusowych.

W grach podstawowych nie zawsze wyczyścisz piramidę, aby wywołać rozszerzenia symboli, ale podczas funkcji bezpłatnych spin.

Jeśli lubisz egipskie automaty tematyczne (i sądzisz po ich popularności, większość z nas to robi), przejdź do najlepszych kasyn online, z największymi pakietami premii powitalnych do gry w Złotych Ozyrys.

Powiązani partnerzy kasyna

Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wipeout
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rick and Morty Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sugar Skulls
RTP:
95.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragons Clusterbuster
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Helloween
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni