Golden Stallion graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód

Golden Stallion Darmowe Gry Online Recenzja

Golden Stallion, stworzony przez Northern Lights Gaming i dostępny na platformie mikrogaming. 5 rolki siedzi w stromych ścianach i symbole, takie jak emblematy karty gry i kilka dzikich koni. Więcej koni galopowych nad kołowrotkami, a te pięknie animowane stworzenia są kluczem do głównych bonusów.

Odznaka szeryfa również znajduje się nad grą, licząc liczbę złotych spinów w serii, ponieważ konie modyfikują pozycje symboliczne. Istnieje bezpłatna funkcja bonusu Spins, w której ultrays stają się aktywne i dają ci do 196 608 różnych sposobów ustawiania symboli, aby wygrać.

To jest gra zaprojektowana na urządzenia iOS, Android i Windows, w których układ portretu idealnie pasuje do ekranów mobilnych. Działa również na platformach stacjonarnych, ale w trybie krajobrazu istnieje rozmyte tło kanionów wypełniających ekran po obu stronach.

Jak grać w gniazd

W tej grze dostępna jest wyjątkowo szeroka gama zakładów, z opcjami z zaledwie 0.10 lub 0.005 na każdej z 20 linii płacowych, do 50.00, który równa się 2.50 za linię. Spójrz na wypłatę za pośrednictwem 3 małych linii na elementach sterujących, a zobaczysz, ile razy linij. Dziki symbol płaci najbardziej, a także działa jak inne, jeśli jest we właściwym miejscu, aby ukończyć wygraną.

Opcje automatyczne i szybkie są dostępne w kasynach online i jest to bardzo łatwa gra do konfiguracji, chociaż nieco złożone funkcje mogą zniechęcić niedoświadczonych graczy.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gry Golden Stallion

Rozgrywka jest bardzo niezwykła i zaczyna się od odznaki szeryfa nad rolkami ujawniającymi wiele złotych spin. Gdy ta seria spinów rozgrywa się, animowane konie powyżej kołowrotków będą galopować wobec ciebie i tupać na losowych kołowrotkach, dodając zielone otoczenie do dowolnej pozycji symboli.

Na końcu sekwencji złotych spinsów wszystkie pozycje symboli w zielonych ramkach przekształcają się w wiele złotych przykładów tego samego symbolu, aby potencjalnie ukończyć wielką wygraną. Są one warte ich wartości podstawowej, a wszelkie inne przykłady tego samego symbolu, które zdarza się, że znajdują się na rolkach, również zmieni złoto. Możesz nawet przekształcić dziki symbol złota, który powinien wystarczyć, aby ukończyć kilka kombinacji jednocześnie, jednocześnie pomnożając wygrane przez 6x.

Czaszka bydła wyzwala ultraways Free Spins, gdy zatrzymuje się na kołowrotkach 1, 3 i 5 w tym samym spinu. Przed rozpoczęciem darmowych gier rozgrywa się gra bonusowa, w której pojawiają się tylko symbole podcze. Ten symbol dzieli się w format podwójny lub czterokrotny, dodając dodatkowe sposoby wygrania, które pozostają na miejscu w darmowych grach. Jeśli konie przekształcą każdą pozycję w czterokrotnie, masz ogromne 192 608 zwycięskich sposobów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda złotego ogiera

Możesz wygrać maksymalnie 6000 razy swój udział tutaj, a najwyższy poziom zakładów wynosi 50.00, można zdobyć nagrodę w wysokości 300 000.00. Golden Stallion to gra o wysokiej zmienności i znaleźliśmy znaczące luki między zwycięskimi obrotami, zrównoważone względnie wysokimi średnimi wartościami nagród. Powrót do procentu graczy to 96.17%.

Nasze przemyślenia na temat automatu Golden Stallion

Mikrogaming i Gaming Northern Lights zasługuje na uznanie za dostarczenie czegoś innego. Wygląda imponująco na komputerach i telefonach komórkowych, a animowane ogiery ładujące na ekranie dodają unikalnej funkcji gry. Jeśli umieszczają wystarczającą ilość ram na rolkach, na końcu dowolnej serii spinów, złote symbole mogą sumować kombinacje o wysokiej wartości. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz stosunkowo niewiele wygranych podczas serii złotych spinów, a następnie duża wypłata na końcu.

To podczas bezpłatnych spin. Kłus do najlepszych kasyn online, które przenoszą zakres mikrogamji, takich jak te, które polecamy, i pamiętaj, aby zdobyć najlepsze bonusy po dołączeniu.

Powiązani partnerzy kasyna

Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Rage to Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski