Golden Ticket 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, karnawał, cyrk

Golden Ticket 2 Recenzja automatu online

Golden Ticket 2 znajduje się w namiocie cyrkowym wypełnionym dzwonkami, klaunami i nożem. Jest wyposażony w 5 rolki i 5 rzędów, co pozwala na pojawienie się 25 symboli na sieci na każdym spinu. Dodaj do tego RTP 95.60%, a można oczekiwać, że wielkie wygrane zostaną osiągnięte zarówno poziomo, jak i pionowo na rolkach.

Mnożnik wygranej, który wzrasta przy każdej wygranej, dziczy, rozpraszach, darmowych spinach i obrotach wygranych, to funkcje bonusowe, których należy się spodziewać po automatach. Dzięki maksymalnej wygranej wynoszącej 5000 razy dostępnej pakietu akcji, ta gra w automatach może okazać się tak satysfakcjonująca, jak zabawna.

Jak zagrać w Golden Ticket 2 Slot online

Golden Ticket 2 to w pełni zoptymalizowane mobilne miejsce, opracowane w HTML5 i gotowe do zabrania w podróży, podobnie jak wszystkie automaty przez Play’n Go. Deweloper wkłada specjalne wysiłki w tworzeniu automatów, grając płynnie w najlepszych kasynach mobilnych na dowolnym urządzeniu mobilnym Android i iOS, a także urządzeń stacjonarnych.

Po prostu załaduj go na dowolnym urządzeniu, a czas cyrku może się rozpocząć. Po lewej stronie siatki widzisz miernik mnożnika wygranej. Poniżej jest kolejny miernik dla Wilds i wkrótce zrozumiesz jego rolę w rozgrywce. Po prawej stronie widzisz jedną z trzech głównych bohaterów, Ringmastera, klauna lub miotacza rycerza.

Pod siatką zobaczysz konfigurację. Przycisk "I", który zabierze Cię do wypłaty, jest pierwszym przyciskiem. Kliknij lub dotknij go, a zobaczysz nisko płatny monocykl, cel, żonglowanie przedmiotami i kapeluszem Ringmastera. Wysoko płatne to Ringmaster, klaun i miotacz noża z zasłoniętymi oczami, każdy dostarczający 10-krotnie kołek dla kombinacji 5-z. Symbol złotego namiotu jest dziki, daje 50x paknięcie. Istnieją dwa inne dzikie, które mogą się pojawić, wielki mnożnik z wartościami 2x i 3x. Wszyscy zastępują wszystkie symbole.

Na wyświetlaczu konfiguracji, od lewej do prawej poziomej, zobaczysz równowagę, pole konfiguracji zakładu, w którym można umieścić zakłady od 0.20 do 100 punktów, wyświetlacz zakładu, przyciski spinu i autospiny.

Złoty bilet 2 darmowe obroty i funkcje

Kiedy tworzysz zwycięską kombinację, zwycięskie symbole są usuwane, a symbole pozostałe na rolkach opadają. Z każdą nową kroplą mnożnik wygranej wzrasta. Teraz wspomniany wcześniej dziki miernik ma 3 sekcje. Wypełniasz sekcje 1, 2 i 3 podczas tworzenia kombinacji symboli premium, odpowiednio z 3, 4 lub 5 symbolami.

Wypełnij miernik całkowicie, aby wyzwolić funkcję mnożnika dzikich. To wtedy zobaczysz jeden lub dwa dziki mnożnika dodane do rolki losowo. W zależności od postaci po prawej stronie kołowrotków można uzyskać 1x, 2x lub 3x mnożnikowe dziki dodane na rolkach. Po uruchomieniu mnożnika dziczy z tą postacią, na następnym spustu, otrzymujesz inny charakter.

Za kołowrotkami na siatce, podobnie jak w oryginale, czai się słowo. Jeśli wyczyścisz wiersz bonusowy, uruchomisz premię za darmo spins. Musisz wybrać bezpłatne obroty, które chcesz zagrać. Wybierając klauna, otrzymujesz 9 o niskich wolnych spinach z mnożnikiem x1 dzikim. Spinki wolne od miotacza 7 noża są średnio lotne z mnożnikiem 2x dzikim, a 5 wolnych od ringmastera spin.

Tutaj, wypełniając miernik, wywołujesz zwycięstwo. Mnożnik dziki tutaj ma rozmiar 2x2 i jest losowo umieszczany na planszy. Miernik Win Spin rozszerza się i wypełnia wszystkie 5 segmentów, cofniesz wir. Jeśli uda ci się wyczyścić wszystkie bębny, otrzymasz dodatkową nagrodę w wysokości 500 x udziału!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Złoty bilet 2 RTP i maksymalna wypłata

Z maksymalną zmiennością 10 na 10 i dość ładnym 96.50% RTP, Golden Ticket 2 to wysoce satysfakcjonujące miejsce, które zapewnia ogromne wygrane, gdy najmniej się tego spodziewasz. Max wypłata 5000 razy udział można osiągnąć, jeśli dotrzesz do obrotów wygranych. A jeśli w tym momencie grasz z MAX Wagerem 100 punktów, możesz zdobyć 500 000 kredytów nagrody.

Pół miliona potencjałów wypłaty wcale nie jest złe, zwłaszcza gdy wiesz, że dzięki wielu specjalnym funkcjom można osiągnąć w ostatniej chwili. Dlatego domaganie się złotego biletu 2 bonusu w najlepszych kasynach online i wypróbowanie miejsca na prawdziwe zakłady pieniężne byłoby mądrym posunięciem.

Golden Ticket 2 Werdykt i podobne automaty

Golden Ticket 2 wygląda jak automat, który łączy kilka innych gier Play'n, przejdź do jednego. Oferuje obroty wygranych, takie jak pimped online, mnożniki i potencjał wypłaty, taki jak księżniczka księżniczka i fajny motyw, taki jak jego poprzednik. Jako taki, jest to idealna mieszanka podniecenia, rozgrywki pełnej akcji i świetnych wypłat. Wypróbuj to w naszych zalecanych kasynach online, a zobaczysz, że wypłaty będą nadchodzące! Maksymalna wypłata w wysokości 500 000 punktów może być Twoja!

Powiązani partnerzy kasyna

El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ghost Glyph
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nordic Heroes
RTP:
94.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of the Nile
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chronicles of Olympus X UP
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Five Times Pay
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo's Quest
RTP:
TAk
Jackpots:
95.97%
Zmienność:
CA 125 000 $.00
Deadly 5
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frankie Dettori's Magic Seven
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni