Goldstruck graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, akcja/przygoda

Goldstruck Darmowe Gry Online Review

Czy kiedykolwiek byłeś ciekawy życia górników? Czy wyobrażasz sobie, że to jest jak siedem krasnoludów w Królewnie Śnieżce, którzy śpiewają heigh ho, heigh ho w drodze do pracy? Życie górników jest trudne, ale podczas wydobywania w regionach z kamieniami szlachetnymi są pierwszymi, którzy je znajdują, dotknięte i podziwiają. W Goldstruck przez High 5 Games można zobaczyć prawdziwych górników w postaci złoty. Pomarańczowy mężczyzna używa swoich narzędzi do znalezienia wielu klejnotów, a także ma swoją pomarańczową dziewczynę, która mu pomaga. Na szczęście ta irlandzka para nie jest samolubna i chce podzielić się z wami losami.

Goldstruck to gniazdo, które oferuje 50 stałych linii wypłat w siatce 5x5. Oferuje przyzwoitą rozgrywkę wypełnioną dzikimi, funkcją dzikiego pociągu i darmowymi spinami. Deweloper upewnił się, że jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami. Możesz zabrać ze sobą goldstruck online i szukać klejnotów i złota, gdziekolwiek się udasz!

Jak grać w Goldstruck Darmowe Gry Online

Dzięki formatowi HTML5 gra jest dostępna na pulpicie, tablecie i smartfonie w najlepszych kasynach online. Niezależnie od tego, czy masz iPada, tablet z Androidem, czy urządzenie komputerowe, zapewniaj, że gra będzie działać płynnie.

Pod kołowrotkami zobaczysz czarny wyświetlacz z polami równowagi i wygranej. W dowolnym momencie gry możesz zobaczyć równowagę, z którą pozostałeś, i obecna wygrana. Po prawej stronie zobaczysz pole konfiguracji zakładu. Naciskając strzałki, zwiększysz lub zmniejszysz zakład. Naciśnięcie przycisku zakładu zobaczysz wszystkie opcje zakładów. Możesz umieścić w dowolnym miejscu od 0.50 do 500.00 za 50 linii płac.

Jeśli spojrzysz w górę, zobaczysz autoplację, spin i"+" guziki. Naciśnij przycisk Autooduplay, aby odtworzyć do 100 autospinów. Naciśnij przycisk odtwarzania, a będziesz obrócić rolki ręcznie. Podczas nacisku"+" przycisk, zobaczysz wyskakującą wyskakującą stronę główną, przycisk głośnika i"I "przycisk. Naciśnięcie przycisku "I" wpiszesz wypłatę.

Funkcje Goldstruck i darmowe spiny

Pomarańczowy górnik jest najlepiej płatnym regularnym symbolem, który daje 100.00 kredyty dla najlepszej kombinacji. Ptak i latarnia dają ci 50.00, podczas gdy klejnoty oferują 25.00 kredytów. Dziki to złoty symbol klejnotu, który daje ci 250.00 za kombinację 5-z. Symbole specjalne obejmują wiertło, dwa pojemniki i kapelusz górnika.

W grze podstawowej dzikie zastępują wszystkie symbole oprócz specjalnych symboli. Dzikie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Podczas respins pojawia się na wszystkich oprócz pierwszego. Kiedy wiertło lub dwa pojemniki pojawiają się na szpach z dziką, wyzwalają funkcję dzikiego pociągu. Po nagradzaniu wygranych wiertło porusza pozycje, aby nakładać się na kapelusz dzikiego lub górnika. Każdy z dwóch pojemników porusza się w tym samym kierunku.

Kiedy wiertło dociera do dowolnego z dwóch symboli, ten symbol jest zbierany. Dopóki wszystkie dzikie lub czapki górnika nie zostaną zebrane, proces trwa. Kapelusz każdego górnika dodaje od 3 do 7 symboli górników podczas respina lub wolnego spinu. Po zebraniu wszystkich dzikich czapek i czapek górnika dostajesz respin, podczas którego wszystkie specjalne symbole pozostają zamknięte.

Symbole specjalne są dzikie i mogą zastąpić dowolnego symbolu, z wyjątkiem złotego klejnotu Wild podczas funkcji dzikiego pociągu.

Gdy tylko zebrasz 5 dzikich, wyzwala 3 darmowe spiny. Obowiązuje tutaj funkcja Wild Train. Jeśli zbierzesz 12 lub więcej dzikich podczas funkcji bonusowych, otrzymasz nagrodę Jackpot w wysokości 1000 razy na stos.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Goldstruck maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Wydobyj się na złoto, a możesz odejść z do 500 000.00 kredytów! Ten średnia wariancja ma RTP 96.50%. Możesz postawić na zdrowe 500.00 na spin, aby mieć możliwość otrzymania mnożnika 1000x.

Goldstruck Wnioski i podobne automaty online

Pojedyncza kombinacja z Wilds daje 750.00 i kombinacja z górnikiem 300.00. Ponieważ jednak dziki mogą tworzyć wiele kombinacji, a dla kapelusza każdego górnika 3 do 7 może pojawić się symbole górników, wygrane będą częste. Jeśli uda ci się trafić w jackpot, zbierając 12 lub więcej dzikich, możesz zbierać 1000 razy na stos, co oznacza 500 000 podczas gry w Goldstruck Slot.

Istnieje wiele innych gier automatycznych, które są równie lub bardziej satysfakcjonujące. Na przykład Golden Odyssey to przyzwoite miejsce, które może dostarczyć aż 800 000.00 Nagroda kredytowa! To starożytny grecki gniazdo, które pozwala 50 000.00 wygrywa w jednym obrotu i może dostarczyć do 16 darmowych spin.

Golden Peony to także niesamowite miejsce, z motywem azjatyckim, który może dostarczyć do 89 darmowych spinów! Ponieważ najwyższa wygrana na spin wynosi 14 600.00 i możesz wyzwolić wszystkie te spiny, możesz ostatecznie zbierać około 1.3 miliony kredytów grających w tym automatem! Aby uzyskać duży wybór gier wysokich 5 automatów, sprawdź naszą listę najlepszych witryn z automatami online.

Powiązani partnerzy kasyna

Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Curse of the Werewolf Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dracula Awakening
RTP:
95.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red Hot Wild
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ooh Aah Dracula
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni