Gonzo’s Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 300 000 $.00
Motyw:
Aztek, akcja/przygoda

Golzo's Gold Online Recenzja automatu online

Gold Online Gonzo's Gold jest częścią popularnej serii gier z Netent, w której znajdują się animowany konar. Tym razem jest na siatce 5x5 symboli z klastrem, który opłaca mechanizm, który może tworzyć kombinacje warte 6500 x Twój udział.

Funkcje obejmują nagrody rozproszone i bezpłatne obroty z specjalnymi rozszerzającymi się symbolami, które mogą budować większe klastry. W dżungli Ameryki Południowej znajdziesz wysoki poziom zmienności wraz ze średnim zwrotem do procentowego procentowego 96.11%.

Złoto Gonzo działa na platformach stacjonarnych, Android, iOS i telefony komórkowe, a teraz jest dostępny w naszych zalecanych witrynach NetEnt.

Jak zagrać w złotą maszynę gonzo

Wejdź do starożytnego miasta Aztec, aby odkryć złoty blok symboli wśród dekoracyjnych kolumn. Siatka 5x5 trzyma jaskrawo kolorowe emblematyki, a także 3 złote maski i sam kreskówkowy Gonzo. Istnieje również imponujący symbol złota piramidy, który jest kluczowy dla dodatkowych cech złotego szczeliny Gonzo. Chociaż brakuje mu grafiki 3D innych w zakresie, takiej jak misja Gonzo, ma wystarczająco dużo stylu i koloru, aby przyciągnąć twoją uwagę.

Wyjątkowo szeroki zakres zakładów jest z pewnością godny uwagi, a opcje działają od małego 0.10 na spin do aż 200.00 i wiele opcji pomiędzy najlepszymi kasynami online. Stuknij stos monet na panelu sterowania, aby ujawnić je wszystkie, a następnie wybierz zakład i jesteś gotowy do gry.

Istnieje kilka innych funkcji, które możesz spróbować, takie jak tryb automatyczny spins, który wyzwala kliknięcie okrągłej strzałki, i tryb fastplay, który rozpoczyna się po dotknięciu przycisku podwójnych strzałek.

Zawsze warto sprawdzić wypłatę gry przed graniem, aw tym przypadku osiągniesz ją za pomocą zakładki "I". Złoto Gonzo to gra klastra płaci, w której wygrywasz nagrodę w dowolnym momencie 3 lub więcej pasujących symboli o wysokiej wartości lub 4 ikon o niższych płatności, są podłączone poziomo lub pionowo na siatce. Gonzo płaci zdecydowanie najwięcej, z zaledwie 3 przykładami warty 2x twojego udziału, i pełną siecią 25 płacących maksymalnie 6500x.

Darmowe obroty i inne funkcje Gonzo's Gold

Złota piramida to dziki symbol, który może działać jak inne. Jest to również symbol rozproszenia, który płaci 2x, 20x i 200x twój zakład, gdy zatrzymuje się odpowiednio w 3, 4 lub 5 miejscach.

Wszelkie 3 lub więcej piramid, następnie przyznają 10 darmowych spin. Wybierasz losowo płytkę, aby ujawnić symbol, który następnie rozszerzy się w gry premii. Za każdym razem, gdy dwa lub więcej przykładów wybranej gruntów symbolicznych obok siebie podczas wolnych spin. Ekspansja ma miejsce po zebraniu jakichkolwiek zwycięstw z obrotu, więc możliwe jest otrzymanie wynagrodzenia dwukrotnie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty złotego miejsca online Gonzo

Możesz zbierać maksymalną nagrodę 6500x swojego zakładu w dowolnym momencie, gdy Gonzo wypełnia całą siatkę symboli gier. Na maksymalnym pakiecie 200.00 Dokonuje potencjalnej wygranej w wysokości 1 300 000.00.

Złoto Gonzo to gniazdo o wysokiej zmienności, w którym można było zobaczyć dłużej niż średnie szczeliny między zwycięstwami, ale nagrody często mogą być dość hojne, aby to nadrobić. Ogólny powrót do procentu graczy 96.11% jest przyzwoite dla gry o dużej zmienności i oczywiście Gonzo's Gold jest w pełni licencjonowane i certyfikowane do fair play.

Ocena automatów online naszego gonzo

Złoty gniazdo Gonzo jest przyjemnym dodatkiem do zasięgu, choć nie jest najbardziej interesujący wizualnie. Ale rozgrywka może być bardzo satysfakcjonująca, z możliwością wygrania maksymalnej nagrody w dowolnym obrotu. Możesz zbierać dodatkowe nagrody z dzikiej złotej piramidy, a jako symbol rozproszenia płaci wielkie wygrane przed przyznaniem bezpłatnych gier. Przy szczęściu znajduje się pod kafelkami wysoko płacący.

Dołącz do misji Cartoon Conquistador i zagraj złoty gniazdo Gonzo w najwyższych kasynach online. Te przedstawione tutaj mają hojne oferty bonusowe powitalne, czekając na pobranie podczas rejestracji.

Najlepsze gry netentowe

Jaka jest funkcja rozszerzających się symboli złotego automatu Gonzo?

Złoty gniazdo Gonzo ma bezpłatną rundę bonusu spinów. Zanim zaczną się, wybierasz z płytek, aby ujawnić symbol, a za każdym razem, gdy przynajmniej 2 przykłady pojawiają się obok siebie podczas bezpłatnych gier, rozszerzy się na całe rzędy lub kolumny.

Ile linii płacowych ma złoty automat online Gonzo?

W złotym automatach gonzo nie ma żadnych linii wypłat. Jest to gra klastra, w której wygrywasz nagrody z wystarczającej liczby pasujących symboli zgrupowanych razem w poziomie lub w pionie. Piramida pomaga, działając jako inne w razie potrzeby.

Czy mogę zagrać złoty gniazdo Gonzo na telefonie komórkowym?

Możesz zagrać w złote gniazdo Gonzo na iOS, Android i platformie mobilne Windows. Niektóre obrazy tła są przycięte z wersji komputerowej, a kontrole są zmieniane, ale są to jedyne odmiany gry mobilnej.

Jaki jest minimalny zakład na złotym gnieździe Gonzo?

Możesz zagrać w złoto gonzo zbiorów online ze stawkami zaledwie 0.10 na spin. Istnieje wiele opcji między tym a znacznym maksymalnym zakładem 200.00, więc jest to gra dla praktycznie wszystkich budżetów.

Ile mogę wygrać z złotego miejsca online Gonzo?

Maksymalna możliwa wygrana z złotej maszyny gonzo to 6500x twój stak. To równa się 1 000 000.00 na najwyższym pakiecie.

Jaki jest RTP gry Gonzo Gold Slots?

Złotne szczeliny Gonzo, złoto Gonzo, ma powrót do procentu graczy (RTP), 96.11%. Na każde 100.00 zakład w grze, wypłaca 96.11 w nagrodach, chociaż wysoka zmienność oznacza, że może to się różnić w stosunku do krótszego terminu.

Jakie symbole są używane w złotej grze Gonzo?

Symbole na rolkach złotego gniazda Gonzo obejmują ikony karty do gry, 3 kolorowe maski w stylu Aztec i Cartoon Conquistador Gonzo. Zobaczysz także cenną złotą piramidę Aztec, która działa jak inne, a także nagrody Wpis na darmowe spiny.

Jest złotym miejscem Gonzo w serii gier?

Tak to jest. Istnieje kilka automatów z tą samą postacią, w tym gonzo zadania, który ukazał się w 2013 roku. Inne w zakresie to Quest Megaways Gonzo, Gonzo's Skarb.

, Który tworzy złoty automat Gonzo?

Złoty gniazdo Gonzo pochodzi od Netent, którzy również stoją za innymi z tej samej serii. Słynne gry netent to Starburst, Twin Spin i Mega Fortune, które wypłaciły jedną z największych progresywnych nagród w historii.

Kiedy wydano złoto Gonzo?

Netent wydał złoty gniazdo Gonzo 14 października 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Frankenslot's Monster
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Classics
RTP:
95.69%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Atem WowPot
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Alice in WildLand
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki