Gorilla Go Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
37 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, dżungla

Gorilla Go Wild Darmowe Gry Online Recenzja

Ekscytująca gra o tematyce z dżungli z grafiką 3D, goryla NextGen Go Wild online, stawia Cię w butach uroczej małpy. Gary Gorilla wcale nie jest niebezpieczna. Jest tam, aby pomóc ci wygrać trochę pieniędzy i oczywiście jeść smaczne banany.

Gorilla Go Wild jest miejscem o średnim poziomie i RTP wynoszącym 92%. Z 25 liniami wypłat i ogromną maksymalną wygraną 1 125 000 monet, Gary jest dość hojnym gorylem. Śliczna fioletowa małpa obserwuje rolki z lewej i ręce, które wygrywa, podczas gdy od czasu do czasu przekąski na bananach. Wszyscy jego kumple z dżungli są na szpach, gotowe dać ci nagrody warte złota.

Bananów nie ma przypadków - im więcej grasz, tym więcej gary je. Kiedy je wszystkie banany, Gary idzie naprzód i zwiększa twoje szanse na wygraną. Im bliżej jest dla ciebie, tym częściej będziesz cieszyć się czasem bonusowym Gary'ego!, Bonus, w którym zdobywasz najważniejsze nagrody.

Hojność Gary'ego na tym się nie kończy. W czasie bonusowym Gary'ego może losowo dać ci "bilet" do jego królestwa filmu. Istnieją cztery cechy łącznie aktywnych podczas rundy bonusowej po uruchomieniu jej określonej liczby razy. To jest funkcja, która sprawia, że automat jest tak ekscytujący i najlepszy sposób na zdobycie większych zwycięstw.

Gorilla Go Wild Setup i nagrody

Gorilla Gorilla Gorilla Gorilla Online to gra z konfiguracją 5x3 i 25 betways. Możesz postawić już tak nisko, jak 0.01 za linię aż do 5.00. To powoduje maksymalny zakład do 150.00, suma godna wysokich wałków. Jeśli jesteś ostrożny w swoim bankrollu, sugerujemy obniżenie go.

Bez względu na rozmiar zakładu, Gary czuje się dość hojny i nagradza cię ładnie, zwłaszcza za darmowe spiny. Jest jednym z najlepiej płatnych symboli gry i dzikich. Five Gary Symbole gorylowe da ci 1500 monet, a 5 rozprasza (świątynia wyglądająca na Aztetyczne), da ci 2500 monet. Kumple Gary'ego dżungli płacą niżej - pięć małp na rolkach da ci 500 monet, a 5 toucanów jest warte 250.

Gra w grę jest dość prosta. Ustawiasz żądany rozmiar zakładu i naciskasz przycisk spinowy. Nie możesz dostosować linii wypłat, więc zawsze będziesz grać w maks. Po każdym obrotu Gary może przyznać ci ogromny mnożnik lub może zjeść banana. Mnożniki wahają się od 50 do 1000 razy. Jeśli chodzi o banany, Gary przekąski na nich, gdy jest głodny (i to prawie cały czas). Kiedy zje cały stos, pójdzie do nowego obszaru dżungli. Jednocześnie jego czas bonusowy jest zwiększony, co oznacza, że czeka Cię ładny mnożnik.

Wreszcie, Gary może również zdecydować się na wjazd do jego królestwa filmu, które ukrywa nieznane skarby. Może się to zdarzyć losowo w czasie bonusowym Gary'ego lub może zostać wywołane przez 3 symbole świątyni.

Gorilla Go Wild Bonus Funkcje

Gorilla Go Wild Slot Online ma jedną rundę bonusową (darmowe spiny), ale ma 4 różne iteracje. Wszystko zależy od tego, ile razy go wywołałeś.

Pierwszy nazywa się gorylionaire i jest dostępny po 1. spustu. Dostajesz 10 darmowych spinów z podwójnymi zwycięstwami. Gary może przyznaczyć tę funkcję bonus królestwa losowo, jeśli czuje się hojny w dowolnym momencie.

Stay Wild to druga funkcja bonusu w Kingdom Gary, dostępna po piątym spustu. W tej rundzie wszystkie dzikie są utrzymywane na miejscu i otrzymujesz 10 darmowych spinów. Jeśli masz szczęście wylądować na 3 lub więcej dzikich, masz sporą szansę na wygranie dużych.

Trzecia (i najciekawsza, przynajmniej dla nas) nazywa się mnożnik Mega-Rilla i jest dostępna po uruchomieniu bonusu 10 razy. Dostajesz 10 darmowych spinów, tak jak wcześniej, ale tym razem wszystkie wygrane są mnożone przez funkcję darmowych gier, która zaczyna się o 1. Wilds zwiększają mnożnik między 1 a 10 razy i podobnie jak inne funkcje, Gary może go natychmiast wyzwolić, kiedy chce.

Więcej Wilds to nazwa ostatniej funkcji w Królestwie Gary'ego. Po raz kolejny dostajesz 10 darmowych spin. Jeśli Gary cię lubi, może uruchomić tę funkcję po jakimkolwiek obrotu w grze podstawowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gorilla Go Wild Podsumowanie

Imponująca gra z grafiką 3D, prawdziwą gwiazdą tego miejsca wideo jest jej główna bohaterka Gary The Gorilla. Śliczna małpa jest naprawdę zaangażowana w grę. Daje wejście do swojego królestwa, je banany i daje ci miłe nagrody, ilekroć ma na to ochotę. Gary od czasu do czasu idzie banany, ale to jest dla ciebie świetne. Ilekroć zjada cały stos swojej ulubionej uczty, masz okazję zdobyć świetną nagrodę.

W rundzie bonusowej możesz wywołać do czterech unikalnych funkcji z mnożnikami, dodatkowymi dzikimi lub podwójnymi zwycięstwami. Runda bonusowa w Gorilla Go Wild jest jedną z najciekawszych, jakie widziliśmy, a zabawna postać Gary'ego sprawia, że wszystko jest jeszcze zabawniejsze.

To sprawia, że ten slot NextGen jest tak ekscytujący. Dzięki unikalnym funkcjom Gary'ego i możliwości wygrania ponad miliona monet, Gorilla Go Wild jest słusznie uważana za jedną z najlepszych gier NextGen. Wypróbuj to na jednej z naszych zalecanych serwisów internetowych już dziś.

What the Fox Megaways
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spartan King
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Safari Sam
RTP:
97.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Champions of Mithrune
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Easter Island 2
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni