Gorilla Go Wilder graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
37 500 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote, monety, tropikalna wyspa

Gorilla Go Wilder Recenzja automatu online

NextGen wydał kontynuacje wielu popularnych automatów, niektóre nawet zamieniły się w serię. Ale jedno z słynnych automatów Gorilla Go Wild otrzymał tak ulepszoną, bardziej satysfakcjonującą kontynuację, że zostaniesz z słowa. Gorilla Go Wilder przez NextGen jest średnim lub wysokim, ale także niezwykle satysfakcjonującym miejscem, które może zabrać do wygrania do 3 000 000 kredytów! Będziesz musiał umieścić MAX BET na tę wypłatę, ale nadal 37 500x potencjał wypłaty stolików jest gwarantowany, nawet jeśli grasz w mniejszych zakładach.

NextGen Gorilla Go Wilder Opcje konfiguracji i wypłaty

Niezależnie od tego, czy Twój telefon i tablet działają na Androidzie czy iOS, możesz zabrać ze sobą maszynę do gier Gorilla Go Wilder, gdziekolwiek pójdziesz i dobrze się bawić w dowolnym momencie. Gniazdo jest idealnie kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, podobnie jak urządzenia komputerowe.

Gdy przejdziesz do przycisku Three-Bar, zobaczysz, że masz mnóstwo rzeczy do dostosowania zgodnie z preferencjami. Najpierw musisz zdecydować o objętości dźwięków tła, od 0 do 100. Następnie musisz wybrać, czy lubisz od 0 do 100 autospinów, aby zostać aktywowane z opcją autoodplay. Następnie masz przycisk Ustawienia, w którym decydujesz, czy gra powinna wyświetlać efekty z dobrą, lepszą lub najlepszą jakością i czy chcesz przycisku spinu w prawym środku, czy w prawym dolnym rogu ekranu. Następną rzeczą, o której musisz zdecydować, jest kwota zakładu. Biorąc pod uwagę, że każdy spin kosztuje 15 monet, a ich minimalna i maksymalna wartość wynosi od 0.01 do 5 punktów, oznacza to, że możesz grać z minimalnym zakładem 0.30 i maksymalnie 150 punktów.

Teraz, klikając przycisk Informacje, zobaczysz uroczą goryl jako swój dziki, który da ci 1500 monet dla najlepszej kombinacji. Następnie zauważysz bonusową wyspę, która będzie Twoim rozproszeniem, dając 2500 monet na kombinację 5-z. Potem widzisz złotą monetę z twarzą goryla na niej, dając 1000 monet i mała małpa, która daje 500 monet. Toucan daje 250, a skunk daje 150 monet. AS i KS dają 100 monet, monety QS i JS 75 oraz monety 10s i 9s 50 dla kombinacji 5-z.

NextGen Gorilla Go Wilder pełna akcji rozgrywana

Gorilla Go Wilder Auther oferuje tak wiele funkcji, oczywiście, ponieważ jest to kontynuacja, która musi przewyższyć oryginał. Więc najpierw zobaczysz Gary'ego goryla w roli dzikiego, zastępującego regularne symbole, ale nie rozproszenie.

Następnie zauważysz funkcję losowej powłoki, która jest zasadniczo funkcją kolekcji, w której musisz zbierać skorupy. Za każdą skorupę dostajesz jedną regulację i nagrodę pieniężną. Funkcja kończy się, gdy na rolkach nie pojawia się więcej muszli lub gdy zebrałeś wszystkie 15. W zależności od tego, ile razy uruchomiłeś tę funkcję, możesz uzyskać do 250 monet z tych nagród powłoki.

Kolejną losową funkcją, która się pojawia, jest funkcja prezentu Gary'ego, która może być dość przydatna, gdy wyzwala funkcję Wysp Bonusowych, podczas której, jeśli losowo pojawi się ponownie, to go zaprowadzi. Wyspy bonusowe są w rzeczywistości premią darmowych spinów, które można również wywołać w zwykły sposób, z 3 do 5 rozproszeniami. Istnieje 8 wysp lub 8 rodzajów darmowych spin. Wyspy to fioletowa dżungla, Tiki Bar Island, zielona dżungla, jaskinia kryształowa, wodospad, upiorna dżungla, wulkan i Sunset Beach. Każdy z nich może dać 10 bezpłatnych spinów, wypełnionych różnymi specjalnymi funkcjami: Wędrujący Wilds, wypłatę wypłaty, w której zwycięskie kombinacje dają ci do 1500x wypłaty palików, ułożone symbole, ukryte dzikie, tajemnicze symbole rozszerzające się, które mogą dostarczyć 200 linie płacowe lub strefy multiplora, które będą dołączone do twoich wygranych i mogą przejść do 25 -krotnej stawki.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Gorilla Go Wilder Wnioski i alternatywy

To więcej niż oczywiste, że goryla Go Wilder online jest koniecznością. Jest tak wiele różnych funkcji specjalnych, z których każda oferuje lepszą rzecz niż drugie, a nawet przypadkowe funkcje, które mogą cię zaskoczyć na każdym płatnym obrotu. Ponadto, dzięki potencjałowi wypłaty 37 500 razy udziału, często zalecamy Gorilla Go Wilder w naszych poprzednich recenzjach. Slot jest naprawdę czymś, oferując nagrodę, która jest nieporównywalna z potencjalnymi wypłatami oferowanymi w innych automatach przez NextGen.

Kolejnym miejscem, które może zapewnić wypłatę nieco niższą niż ten, ale wciąż w strefie wielomilionowej to gigantyczne klejnoty. Jest to gniazdo, które ma dodatkowy zakład do zwykłego, który aktywuje gigantyczne klejnoty, aby pojawić.5 milionów kredytów.

Ale jest jeszcze jeden, który może dostarczyć około połowy możliwych wypłat w gorylu Go Wilder online, czyli Megaways Medusa. Megaways Medusa jest również kontynuacją popularnego szczelinu dewelopera, który obraca się wokół węża gorgonu z wężem zamiast włosów, Medusa, i który oferuje szybką rozgrywkę z rozszerzającymi się bębnami, które mogą zapewnić do 117 649 sposobów na to wygrać. Maksymalny potencjał wypłaty w tym konkretnym gnieździe wynosi 1250 000 kredytów.

Sprawdź te automaty i więcej w niektórych z naszych najlepszych miejsc w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Evil Goblins xBomb
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Bank
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cat Wilde and the Pyramids of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni