Grand Tiger graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, azjatyckie

Recenzja automatu online Grand Tiger

Grand Tiger by Amatic bada egzotyczną ziemię Chin. Oferuje bogate wizualizacje 3D i 720 sposobów na wygraną. Wspaniała siatka orientalna to unikalny projekt 3-4-5-4-3. Możesz wygrać do 500 000 monet. Grand Tiger jest również dostępny w zalecanych kasynach mobilnych jako automat mobilny i działa płynnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym na urządzeniach z Androidem i iOS. Ta niezwykła gra może nagrodzić do 20 darmowych spinów. Grand Tiger zawiera bonusowe symbole, dziczy i grę hazardową, która pomoże ci wygrać na 720 różnych sposobów. Grand Tiger Slot to popularna orientalna gra w wielu kasynach online. Kontynuuj czytanie naszego przewodnika, aby odkryć In and Out's of the Grand Tiger Slot Machine.

Jak grać w gniazdo Grand Tiger online

Grand Tiger może mieć dziwaczny design, ale jest to łatwe miejsce do skonfigurowania. Możesz umieszczać zakłady od 10 monet do 1000 monet na spin. W grze nie ma żadnych linii płacowych, zaledwie 720 różnych sposobów wygrania. Użyj zakładki "BET", aby dostosować zakład. Przejdź do góry ekranu, aby uzyskać dostęp do wypłat. Gdy będziesz gotowy do odtwarzania, użyj karty "Start". Możesz użyć karty "Autostart", aby włączyć funkcję Autoodola. Najwyższa wypłata to 500 -krotna twoje zakład. Grę ryzyka można aktywować, uderzając w kartę "hazard".

Każda gra amatyczna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Możesz cieszyć się gniazdem mobilnym Grand Tiger na dowolnym urządzeniu mobilnym, w tym urządzeniu z Androidem i iOS. Zawiera te same funkcje i nagrody, co gra komputerowa.

Funkcje wielkiego tygrysa i darmowe spiny

Grand Tiger zawiera różne symbole orientalne. Karty gry mogą przynieść nagrody do 300 monet. Purple Rose może nagrodzić do 1000 monet. Istnieją również złoto chińskie monety i czerwone i złote pudełko orientalne. Te symbole mogą nagrodzić 1000 monet za lądowanie kombinacji 4, a wylądowanie kombinacji 5 może zarobić 2000 monet. Chińska dziewica wprowadza wyższe wypłaty do 5000 monet. Najlepiej płatnym symbolem jest Wielki Tygrys. Wielki Tygrys może rozdać nagrody do osiągnięcia do 10 000 monet.

Najwyższa oferta jest aktywowana przez symbol bonusowy i wynosi 500 -krotny twój zakład. Symbole bonusowe aktywują rundy bonusowe, w których możesz wygrać 10, 15 lub 20 darmowych spinów. Wielki Tygrys działa jako dziki i może zastąpić inne symbole. Ten dziki tygrys staje się rozszerzającym dzikim i może pokryć całą rolkę 2, 3 i 4. Przycisk "Gamble" aktywuje grę karcianą, która pozwala odgadnąć kolor i garnitur. Jeśli poprawnie odgadniesz kolor, twoje wygrane podwoją. Jeśli poprawnie zgadniesz, twoje wygrane będą czterokrotnie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Grand Tiger Maximum Win, RTP i zmienność

Masz szansę wygrać nagrodę jackpota 500 000 monety podczas wirowania kołowrotków na gniazdku Grand Tiger. Gra jest średniej wariancji i ma RTP 96%.

Grand Tiger Verdict i podobne automaty online

Grand Tiger by Amatic oferuje piękny oriental 3D z niezwykłym układem. Świetna gra o średniej zmienności dla graczy, którzy lubią wysokiej jakości motywy, dodano funkcje i konsekwentne wypłaty. Funkcja hazardu i dziki symbol dodają do gry większy potencjał zarobkowy. Świetny wybór dla początkujących graczy jako podstawowy układ z 720 sposobami wygrania oferuje prostą rozgrywkę.

Amatic ma w ofercie szeroką gamę gier. Podczas gry 7 możesz zdobyć solidne 100 000 monet. Wild 7 obejmuje gwiazdy rozproszone i płonące dzikie. Możesz nawet zdobyć natychmiastową nagrody wygrane 50 000 monet. Magic Idol ma świetną nagrodę Jackpota w wysokości 500 000 monet do zdobycia. Magic Idol jest ładowany darmowymi spinami, potrójnymi mnożnikami i natychmiastowymi zwycięstwami. W przypadku wyboru gier amatycznych po prostu przejdź do jednego z naszych rekomendowanych kasyn prawdziwych pieniędzy. Pamiętaj, aby sprawdzić naszą listę!

Powiązani partnerzy kasyna

Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Wild Riches
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Diamond 7
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Bonanza Xmas
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Treasure Mine Power Reels
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Alice Cooper - Tome of Madness
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carnaval Forever
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni