Great 88 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Fantasy, azjatyckie smoki

Świetna recenzja automatów online 88

Przy pierwszym spojrzeniu Great 88 wydaje się być podstawowym gniazdem betsoft z 5 rolkami, 30 liniami i kilkoma dodatkami. Ale kiedy spojrzysz pod maską, aby zobaczyć wszystko, co ma w sklepie, staje się oczywiste, że nie jest to twoja zwykła gra inspirowana Chinami. Z prawdziwymi nagrodami pieniężnymi do 6000 razy na zakład lub 1 000 000 punktów za przejęcie, świetne 88 ofert, których nie można zobaczyć każdego dnia.

Podobnie jak większość automatów Betsoft, w tę egzotyczną grę kasynową można grać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, aby cieszyć się stymulującymi bonusami i ekscytującymi wypłatami nawet w ruchu. Począwszy od funkcji podwójnej w górę i kontynuując listę dodatków, takich jak premię za darmo spins}, natychmiastowe wypłaty, rozszerzające się dzikie, a nawet grę boczną, ta slot zawiera wszystkie bonusy, których potrzebujesz, aby zarobić trochę dobrego pieniądze.

Jak grać świetnie 88 automat online

Great 88 przez Betsoft to miejsce, w którym można tak samo łatwo cieszyć się zarówno doświadczonymi, jak i niedoświadczonymi graczami, ponieważ zawiera proste elementy sterujące BET i dość małe limity bukmacherskie. Zanim zaczniesz go grać, najpierw musisz użyć leworęcznych elementów sterujących, aby dostosować udział. Te elementy sterujące określają wartość twoich monet i poziom mnożnika BET i mogą zabrać Cię w dowolnym miejscu od minimalnego zakładu 0.30 punktów maksymalnego zakładu wynoszącego zaledwie 15 punktów na spin.

Gdy zaczniesz się spinować, będziesz mieć do 30 stałych linii wypłat, aby wywołać wypłaty, na których można zobaczyć, unosząc się nad małymi liczbami po obu stronach ekranu. Jeśli chodzi o symbole, gniazdo ma 11 płatnych symboli, każdy oferuje nagrody w monetach, które rosną wraz z mnożnikiem BET. Zagraj w prawdziwą gotówkę na poziomie pierwszego BET, a możesz bankować wypłaty od 5 do 8888 monet na sekwencję. Jeśli jednak będziesz grać z mnożnikiem BET na pięciu, otrzymasz jeszcze lepsze wypłaty 25–4440 monet na sekwencję. Interesujące jest to, że będziesz miał również opcję podwojenia dowolnej nagrody, którą wygrasz w grze, korzystając z funkcji podwójnej upałów, do której można uzyskać dostęp, naciskając"Podwójnić się" przycisk.

Świetne 88 można również odtwarzać na dowolnym telefonie lub tablecie, bez względu na to, czy jest to urządzenie mobilne z Androidem, czy oparte na iOS, na wielu najlepszych miejscach online. Nie ma różnicy między odtwarzaniem gniazda na komputerze a smartfonem, z wyjątkiem tego, że wersja mobilna ma mniej elementów sterujących na ekranie. Możesz skonfigurować swój pakiet z ukrytego menu w lewym górnym rogu, podczas gdy twoje elementy sterujące spinem i podwójnym upokiem będą dostępne przez cały czas na ekranie głównym.

Świetne 88 funkcji i darmowe spiny

Nagrody w świetnych 88 są podane dla każdej sekwencji trzech, czterech lub pięciu pasujących symboli na linii płac, w kierunku od lewej do prawej. Zgodnie z motywem, najbardziej satysfakcjonującym symbolem, który możesz zebrać podczas gry, jest dzikie petardy. Ten symbol zastąpi każdy symbol, ale szczęśliwe pola, które pomogą Ci ukończyć sekwencję, a także może płacić nagrody do 44 440 monet, gdy nie zastępuje.

Kolejnym bardzo cennym symbolem jest Lucky Box, z których trzy w dowolnym miejscu na ekranie może wywołać główną funkcję bonusu. Za każdym razem, gdy ta funkcja jest wyzwalana, przyznaje jedną z pięciu bonusów, z których każda oferuje inny zestaw nagród. Otwórz pudełka, aby odsłonić wysoko płatne symbole, rozszerzające dzikie petardy, natychmiastowe wypłaty do 15-krotnie twoje udziały lub bonus 25 darmowych spinów. A jeśli masz szczęście znaleźć złote pierogi, zbierasz najlepszą nagrodę ze wszystkich - bilet na specjalne koło bonusowe.

Dla każdego odkrytego pierogu gniazd. Nagrody obejmują 8 bezpłatnych spinów, wypłaty 5x, 10x i 20x Twój udział lub dostęp do drugiego koła mega wygranego. Na drugim kole znajdziesz jeszcze lepsze nagrody, dwie mega wypłaty 750x i 100 -krotnie Twój udział oraz jeden oferuje wypłatę 6000 razy na Twoim pakiecie, który może dać ci ogromną wygraną w wysokości ponad 1 000 000 kredytów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Świetny 88 Werdykt i podobne automaty online

W skrócie, Great 88 to atrakcyjne niskie szczelinę od Betsoft, które może rozmawiać z każdym graczem z smakiem gier o tematyce azjatyckiej i graczy, którzy lubią automaty wysokiego ryzyka. Podobnie jak wszystkie automaty o dużej ilości wolności, ta gra oferuje dużą różnorodność swoich zwycięskich możliwości, ale także szansa na osiągnięcie dużych nagród podczas gry za prawdziwą gotówkę, która tutaj może przenieść ponad 1 000 000 punktów za spin. Oczywiście wskaźnik trafień jest również niższy niż zwykle i może dać ci długie suche zaklęcia, które wymagałyby cierpliwości i pieniędzy, aby przejść przez. Ale jeśli nie masz nic przeciwko ryzyku, w grze jest z pewnością więcej niż wystarczająca ilość gotówki.

Jeśli jednak nie jesteś graczem, który jest w ryzykownych automatach, Betsoft tworzy również wiele świetnych gier o średnim poziomie. FA FA Twins to bardzo popularny wybór z graczami, oferując mniej niestabilną rozgrywkę, 243 wygrane i nagrody do 810 000 monet. Jeszcze bardziej popularny jest Slotfather II, który również ma 243-drogowe mechaniki, ale także różnorodne bonusy i nagrody do 1 210 500 punktów. Znajdź te automaty i inne świetne gry w naszych najlepszych kasynach online.

Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Frankies
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Land of Zenith
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Always Hot
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Better Wilds
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni