Greek Legends graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja

Greckie legendy online przegląd automatów online

Połącz się ze starożytnymi bogami, gdy grasz w greckie legendy z huków. Jest to gra 5-zbiórka z 20 liniami wypłatami, którą można grać na platformach stacjonarnych i mobilnych. Bogowie przyznawają do 2000 razy na swój zakład z tej gry o średniej zmienności, z takich funkcji, jak ułożone symbole i darmowe spiny. Możesz także wygrać swoje wygrane w celu uzyskania większych nagród.

Jak grać w greckie legendy online

W wejściu do klasycznej białej marmurowej świątyni, greckie grochu. Każdy nosi złotą zbroję, a Zeus wygląda szczególna na imponująco swoimi świecącymi oczami.

W tej świątyni pojawiają się również symbol rozproszenia dzikiej tarczy i błyskawicy w chmurach, a jak można się spodziewać, ścieżka dźwiękowa jest naturalna do ustawienia. Na greckich gniazdach greckich legend jest lekko kreskówkowy, ale dobrze wygląda na ekranach komputerów, Androida, Window.

Możesz obrócić rolki za pomocą tylko 0.01 na każdej z 20 linii płacowych, za ogólny zakład 0.20 lub podnieś stawki za pomocą przycisku monet do maksymalnie 10.00 lub 200.00 na spin. Jest to hojny zakres zakładów, który pasuje do większości budżetów. Możesz także grać w dowolnej liczbie linii, ale to nigdy nie jest dobry pomysł, ponieważ wielka wygrana w aktywnej Payline nie będzie się liczyć.

Inne opcje sterowania obejmują tryby autoodplay i turbosprężarki, wszystkie osiągnięte kliknięciem na karcie "+" z boku zielonego spinu. Stuknij 3 małe linie na elementach sterujących, aby zobaczyć, ile wygrasz z 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli na linii wypłaty od lewej. Zobaczysz także, jak działają funkcje bonusowe w najlepszych kasynach online.

Bezpłatne obroty i inne greckie funkcje gniazda legend

Dziki symbol złota i czerwonej tarczy może stać dla wszystkich oprócz śruby błyskawicy. Pomaga ukończyć wygraną lub przedłużyć zwycięską kombinację na więcej rolki za większą nagrodę.

Symbole można ułożyć kilka wysokich na dowolnym kołowrotku, co sprawia, że jest nieco bardziej prawdopodobne, że ukończysz wiele kombinacji jednocześnie w celu uzyskania wyższej wypłaty. Symbol rozproszenia błyskawicy w 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie wywołuje 10 darmowych spin. Odgrywają one z tą samą mieszanką symboli, które pojawiają się w grach podstawowych, więc nie ma wzrostu szans na wygraną w tej rundzie. Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia zapylają gry, bez górnego limitu do tego, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcja hazardu podwójnego lub niczego jest oferowana na każdym zwycięskim obrotu, choć nie podczas darmowych gier lub podczas gry w trybie automatycznym. Weź opcję, a zobaczysz wirującą kartę gry między czerwonym i czarnym. Kliknij kartę czerwoną lub czarną na bok, a jeśli się dopasowują, wygrana wyzwalacza jest podwojona wartość. Następnie możesz iść ponownie lub odebrać nagrodę, ale złe przypuszczenie traci hazard.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność greckie legendy greckie

Jest to gra o średniej zmienności z przyzwoitym procentem długoterminowego zwrotu 96%. Maksymalna możliwa nagroda od starożytnych bogów jest równa 2000 razy w twoim zakładku, czyli 400 000.00 Jeśli grasz 200.00.

Nasz greckie legendy online werdykt online

Ci, którzy szukają innowacyjnych funkcji i najnowocześniejszej grafiki w automatach, powinni być może spędzić greckie legendy, ale jest to gra z dużą ilością uroku i sprawdzonych bonusów. Greccy bogowie są zawsze wielką atrakcją, a ty w tej grze spotykasz 3 z nich.

Dzikie podstawienia, darmowe spiny i ułożone symbole mogą pomóc Ci uzyskać dodatkowe wypłaty, a opcja wygranych w hazardu dodaje dodatkowego poziomu emocji do rozgrywki. Zachowaj jednak ostrożność, ponieważ niewłaściwy wybór w rundzie hazardu traci nagrodę wyzwalającą.

Czy greckie legendy nagradzają cię do 2000 razy w Twoim zakładach? Dowiedz się, kiedy odwiedzasz je na najlepszych boomach komputerowych i mobilnych kasynach i weź najlepsze oferty bonusowe powitalne, gdy się zarejestrujesz.

Greckie automaty mitologii

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w gree greckie grę w grę greckich?

Możesz wygrać do 2000 razy swój zakład z greckiego gniazda online w najlepszych kasynach. Jest to część ogromnej gamy gier stołowych i karcianych w tych stronach, a nasze zalecane kasyna mają świetne oferty bonusowe, bezpieczne opcje bankowe i najwyższej jakości obsługę klienta.

Czy greckie gniazdo legendy mają szeroki zakres zakładów?

Zakres zakładów greckich legend jest doskonały, a opcje od 0 od 0.20 z aktywnymi wszystkimi liniami do 200.00 na każdym obrotie rolki. Oczywiście istnieje wiele opcji między tym.

Ile linii wypłat ma greckie legendy online?

Grecka maszyna do gniazda legend to gra 20 Payline. Płaci nagrody, gdy 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu ziemi na sąsiednich bębnach z lewej, przez linię płac. Dziki symbol działa jak inni w razie potrzeby.

, Jaka jest funkcja Symboli ułożonych?

Symbole można ułożyć do 3 rzędów wysoko na dowolnym kołowrotku greckiego gniazda legend. To sprawia, że bardziej prawdopodobne jest, że ukończysz wiele kombinacji jednocze.

Czy greckie gniazdo legendy ma bezpłatną rundę bonus?

Symbol rozproszenia błyskawicy wywołuje bezpłatną rundę bonus. Dostajesz 10 darmowych gier, a jeśli więcej śrub błyskawicznych pojawia się w dowolnym spinu, zapierają funkcję. Nie ma maksymalnego limitu do tego, ile razy możesz odzyskać tę funkcję greckiego gniazda legend.

Czy mogę zagrać w gree game gier na moim iPhonie?

Greckie gniazdo online jest kompatybilne z iPhone'ami, iPadami, Androidem i Windows Mobiles. Wersja mobilna jest identyczna z grę komputerową, a oznacza to, że nie musisz utknąć na ekranie komputera, aby cieszyć się całą rozgrywką i funkcjami.

Jaki jest średni powrót do graczy procentowych greckich legend online?

Średni powrót do graczy procentowych greckich legend wynosi 96%. To jest postać teoretyczna i oznacza to, że na każde 100.00 umieszczone w zakładach, w dłuższej perspektywie wypłaca 96.00 w nagrodach pieniężnych. To dobry poziom dla tego średniej zmienności.

Jakie gry są podobne do greckiego gniazda legend?

Starożytni greccy bogowie są popularni wśród graczy w automatach i istnieje wiele gier, w których akcja rozwija się na Mount Olympus. Przykłady obejmują boskie wróżki megaways od Netent oraz 2 bogów, Zeus vs. Thor, który jest dziełem mikrogamowania.

, Który tworzy greckie legendy online?

Grecka maszyna do gier Legends pochodzi z dynamicznie rozwijających się gier i jest częścią obszernej kolekcji tej płodnej firmy. Inne wielkie hity w ich zasięgu to Wild Vegas, majestatyczne safari, czarownice dziki napar i pałac Aztec.

Kiedy wydano grecki automat do gniazda legend?

Dzień premiery dla greckich gier legendowych był 5 sierpnia 2021. Jest dostępny teraz w najlepszych kasynach komputerowych i mobilnych, które przedstawiono tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel King
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Chase
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragons Clusterbuster
RTP:
95.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Ice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Paying Piano Club
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni