Guardian of Athens graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 600 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja

Guardian of Athens Darmowe Gry Online Review

Odkryj cuda starożytnej Grecji z Strażnikiem Ateny Maszyny. Dostępne w wersjach komputerowych i mobilnych, jest to 5-linowa, 20-liniowa gra, w którą można grać w najwyższej rankowej kasynach online QuickSpin.

Klasyczne obrazy złotych monet, mieczy i hełmów dzielą rolki z symbolami bonusowymi tarczy i świątyni. Te funkcje odblokowania, takie jak dzikie wypłaty mnożnika i wybór bezpłatnych rund gier. Możesz wybrać od 6 do 15 darmowych spinów i mnożników od 2x do 8x.

Dzięki maksymalnej mnożnikowi nagrody mogą osiągnąć 16 000 razy swój zakład lub 1600 000.00 na najwyższym pakiecie. Guardian of Athens to wysoce niestabilne miejsce, a średni powrót do odsetka graczy to hojny 96.58%.

Jak grać w automatach do Ateny

Białe marmurowe posągi, ozdobione złotymi pasemkami, stoją po obu stronach siatki symboli 5x3. Złota ramka dodaje do sceny dodatkowego blasku, a epicka ścieżka dźwiękowa zapewnia, że brzmi tak dobrze, jak wygląda. Symbole kart w stylu greckim pojawiają się na rolkach, wraz ze złotymi urnami, monetami i bronią używaną przez Guardian. Grafika jest dość szczegółowa, chociaż uważamy, że dodanie niektórych symboli postaci poprawiłaby sytuację.

Guardian of Atens, pochodzi z QuickSpin i używa standardowych elementów sterujących. Załaduj go na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile i możesz łatwo wybrać zakład z zakresu 0.20 do 100.00 z kliknięciami na zakładkach strzałek.

Okrągłe strzałki wyzwalają funkcję automatycznych obrotów, a 3 małe linie otwierają płatnik. Wygrywasz z 3 lub więcej dopasowanego symbolu na sąsiednich bębnach z lewej, w dowolnej z 20 wypłat. Hełmy płacą najwięcej w wieku 7 lat.5x Twój całkowity zakład dla pełnej linii 5.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Guardian of Athens

Tarcza jest cennym dzikim symbolem, niż może wejść dla innych, oprócz świątyni, aby wygrać. Mnożnik dotyczy zwycięstw dokonanych za pomocą dzikiego symbolu, z wartością zależną od kołowrotka dzikiego lądowania. Wznosi się od 1x do 5x od lewej kołowrotka po prawej, a wiele Wilds łączy swoje wartości, aby zwiększyć rozmiar wygranej.

Symbol rozproszenia świątyni w 3 lub więcej miejscach wywoła premię za darmo spins. Masz tutaj 4 opcje z różnym poziomem zmienności w każdym. Wybierz z następujących -

- 6 darmowe obroty, w których dzikie mnożą się wygrywa przez 6x do 8x

- 9 darmowych spinów z dzikimi mnożnikami od 4x do 7x

- 12 darmowych spinów z dzikimi mnożnikami 3x do 6x

- 15 darmowych spinów z dzikimi mnożnikami 2x - 5x

Niezależnie od opcji mnożniki nadal łączą się, a tutaj możesz potencjalnie wygrać ogromną wygraną na 16 000 razy swój całkowity zakład. Więcej rozproszonych Ponuj bezpłatne obroty z tą samą opcją rozgrywającą się po zakończeniu bieżącej rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Guardian of Atens Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Jackpot 16 000x jest imponującym 1600 000.00 Jeśli masz 100.00 postawiony na spin, który wyzwala darmowe rundę gier. Guardian of Athens to niestabilna gra, w której kołowrotki mogą obrócić się kilka razy między zwycięzcami, ale jest to kompensowane przez stosunkowo wysokie średnie wartości nagród. W dłuższej perspektywie zwraca się 96.58% zakładów w nagrodach pieniężnych.

Nasze przemyślenia na temat strażnika Ateny online

Podczas gdy motyw i styl automatu Guardian of Atens to nic, czego nie widzieliśmy wcześniej w niektórych z najlepszych gier automatycznych, jest to gra, która spodoba się szerokiej gamie graczy. Hojny zasięg zakładów i szansa na zdobycie ogromnej nagrody należą do najważniejszych atrakcji, a dodatkowe funkcje z pewnością zwiększają atrakcję.

Dzikie mnożniki, które łączą się ze sobą, a wybór bezpłatnych obrotów może prowadzić do wielkich wygranych. Zagraj w strażnik Ateny w najlepszych miejscach QuickSpin, aby zobaczyć, jakie skarby możesz ubiegać się z tych starożytnych greckich emblematów.

Gdzie powinienem grać w automatach Guardian of Atens?

Poszukaj kasyn online, które niosą automat Guardian of Atena. Witryny te mają największe i najlepsze oferty bonusowe dla nowych graczy, a także ogromną kolekcję gier oraz gwarancje bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Ile linii płac ma strażnik Ateny?

Guardian of Atens ma 20 linii płacowych biegnących od lewej po prawej stronie. Wygrywasz, dopasowując symbole w 3, 4 lub wszystkich 5 pozycjach na linii Pay, z najcenniejszym symbolem wypłacającym 7.5x twój zakład dla pełnego zestawu.

Jaka jest dzika funkcja mnożnika Strażnika Ateny online?

Złota tarcza to dziki symbol, który może działać jak inne, jeśli mogą to ukończyć lub poprawić wygraną. W zależności od tego, na którym kołowrotku ląduje, Wilds również mnożą się wygrywa do 5x, a jeśli przyczyni się więcej niż jedna tarcza, mnożniki łączą.

Czy Guardian of Ateny ma swobodne obroty?

Guardian of Atens Slot nie ma 1, ale 4 bezpłatne obroty, wywołane przez 3 lub więcej symboli świątynnych. Możesz wybrać mniej obrotów z wyższymi dzikimi mnożnikami lub wybrać więcej wolnych obrotów, ale niższe mnożniki z dzikich symboli. Bezpłatne rentowność gier, jeśli pojawi się więcej świątyń.

Jaki jest średni powrót do procentowego procentowego gracza w Atenach?

Przed długoterminową maszyna do automatów Ateny odpłaciła 96.58 na każde 100.00 postawiony. Oznacza to średni powrót do procentu graczy 96.58%, co jest przyzwoitą postacią dla tak bardzo niestabilnej gry.

Czy istnieją gry podobne do automatu Guardian of Atens?

Starożytny grecki motyw jest jednym z najpopularniejszych i funkcji w szerokiej gamie automatów. Podobne doświadczenie sprawdź takie gry, jak ręka Midas, z pragmatycznej gry, Age of the Gods: Medusa i Monsters autorstwa Playtech lub Zeus Lightning Power Reels Red Tiger.

Czy mogę zagrać w automat Guardian of Atens za darmo?

Nie, ale możesz ubiegać się o bonusy w naszych zalecanych stronach i użyć tych funduszy do gry w najlepsze gry.

Czy gniazdo Ateny ma szeroki zakres zakładów?

Zakres zakładów Guardian of Athens Online jest od 0.20 do 100.00. To równe od 0.01 do 5.00 na każdej z 20 linii płacowych i reprezentuje hojne rozprzestrzenianie się opcji. Oczywiście istnieje wiele poziomów między minimum i maksymalnym stawkami, które pasują do twojego budżetu.

Dlaczego Strażnik Ateny jest tak popularny?

Sloty tematyczne wokół starożytnej Grecji są zawsze popularne, a kiedy dodajesz ekscytujące funkcje, nic dziwnego, że automat Guardian of Atens jest taki jak sukces. Dzikie mnożniki i darmowe gry, w których możesz wygrać do 16 000 razy.

Który deweloper stoi za strażnikiem Ateny?

The Guardian of Athens Darmowe Gry Online pochodzi od szwedzkiego dewelopera, QuickSpin. Dołącza do trafień, takich jak Golden Glyph 2, Arcane Gems i Sticky Bandits w naszych zalecanych witrynach Szybki Desiktop i mobilnych od 29 czerwca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dynamite Riches Megaways
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis 3
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nouveau Riche
RTP:
94.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book Of Darkness
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Holy Diver
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of Horus
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Luchador
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Gun
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni