Gypsy Rose graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
336 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, magia

Gypsy Rose Darmowe Gry Online Review

Kolejna zoptymalizowana mobilna gra z uroczym wyglądem 3D i chwytliwą historią, która znajduje się na wszystkich poziomach bonusowych, Gypsy Rose jest doskonałym przykładem wszystkich, które gracze uwielbiają Betsoft. Wyposażony w standardowy zestaw 5 bębnów, 30 aktywnych liniów wypłat i symbole o niskiej miarce, ta maszyna do gniazda średniej cząstek może zapłacić nagrody do 336 000 punktów za rundę z pewną cierpliwością przy boku.

Jak każdy automat od dostawcy oprogramowania, Cygsy Rose ma wiele bonusów tematycznych zaprojektowanych w celu dalszego zanurzenia się w świecie gry i zdobycia dobrych pieniędzy. Cztery rodzaje lukratywnych funkcji, w tym natychmiastowe kredyty i darmowe gry, czekają na każdego, kto odważy się zajrzeć do kryształowej piłki, a losowe dzikie i podwójna gra, upewniają się, że zostaniesz nagrodzony nawet poza główną rundą bonusową.

Jak grać gypsy róża online

Nie ma nic skomplikowanego w graniu Gypsy Rose, ponieważ automat jest naprawdę intuicyjny w użyciu. Powinieneś zacząć grać dopiero po dostosowaniu udziału za pomocą trzech elementów sterujących bukmacherskich po lewej stronie - przyciski, które pozwalają wybrać, ile linii płacowych chcesz aktywnie, wybierz rozmiar monety i zwiększyć liczbę monet, które zakładasz na każdą linię płac. Użyj tych elementów sterujących, aby wybrać udział między 0.01 kredytów i 150 punktów na rundę, a następnie naciśnij sterowanie spinem, aby rozpocząć granie.

Po rozpoczęciu sesji będziesz mógł zobaczyć każdą linię płac w dowolnym momencie, po prostu unosząc się nad liczbami na rolkach. Aby jednak zobaczyć symbole, musisz uzyskać dostęp do wypłaty za pomocą przycisku w prawym górnym rogu. Wewnątrz wypłaty znajdziesz grupę 15 płacących symboli wraz z ich nagrodami wymienionymi w monetach. Wypłaty wahają się od 5-300 monet, gdy postawisz jedną monetę na linię płac, ale mogą również zwiększyć 5x, jeśli postawicie pięć monet na linię, co daje maksymalne wygrane 1500 monet na sekwencję. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że automat ma również podwójną funkcję, co daje niezwykłą szansę na podwojenie każdej nagrody, którą wygrasz podczas gry za prawdziwe pieniądze.

Możesz także grać w cygańską różę na tablecie lub smartfonie, aby zdobyć nagrody w podróży w wielu najlepszych miejscach online. Gniazdo jest kompatybilne z prawie wszystkimi urządzeniami mobilnymi, które działają w systemach operacyjnych Android lub iOS. Aby zagrać w grę w telefonie, najpierw wprowadź menu w lewym górnym rogu, aby dostosować kołek, a następnie naciśnij przycisk Spin na ekranie, aby rozpocząć.

Funkcje cygańskie róży i darmowe spiny

Gdy wchodzisz do karawany Rose, aby powiedzieć swoją fortunę, będziesz chętnie czekał na trzy, cztery lub pięć pasujących symboli wylądowania na aktywnej linii płac, od lewej do prawej, aby uzyskać nagrodę. Aby ułatwić ci sytuację, gra daje ci symbol dzikiej karty, który może zastąpić wszystkie ikony w płatności, z wyjątkiem ikon bonusowych. A jeśli dwa z tych dzikich symboli wylądują naprzeciw siebie na linie płacowej, dwa lub trzy, Rose Fortune-Teller rzuci dodatkowe dziki na ekranie, pomagając wywołać większą wypłatę.

Kolejnym interesującym symbolem, który warto zwrócić uwagę, jest kryształowa kula, która może aktywować jedną z czterech bonusowych gier w połączeniu z innymi specjalnymi symbolami. Zbierz Crystal Ball na dowolnej aktywnej linii płac wraz z dwoma pasującymi symbolami bonusowymi (Eliksja Love, Magic Book, Rose the Gypsy i Crow) na kołowrotkach dwóch i czterech, a aktywujesz jedną z bonusów gry. Bezpłatne obroty z dodatkowymi dzikimi, respins z lepkimi dzikimi i natychmiastowymi nagrodami pieniężnymi do 20x są podawane jako bonus, a także specjalną funkcję karty tarota.

Funkcja karty tarota jest wyzwalana dwoma symbolami róży na rolkach dwa i cztery i kryształową kulkę pośrodku. Ta funkcja to klasyczna gra typu "wygrana", w której możesz wybrać 7 na 15 różnych kart tarota, aby zdobyć różne nagrody. Każda wybrana karta obrazkowa dodaje nagrodę pieniężną do twojego salda, podczas gdy jej kolor określa mnożnik tej nagrody. Maksymalna wypłata na kartę wynosi 10 -krotna zakład, podczas gdy najwyższy mnożnik dla każdej nagrody to 6x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt Rose Gypsy i podobne automaty online

Cyganna Rose jest niezaprzeczalnie atrakcyjną maszyną do gry, ale jest to gra, która w większości spodoba się graczom, którzy lubią nowoczesne i dobrze wyważone pokies. Podobnie jak większość gier Betsoft, jest to średnia gniazdo, która może płacić bardzo solidne nagrody pieniężne (do 336 000 punktów za spin), ale rób to bez przeżycia długich przegranych sekwencji, ponieważ gra o wysokiej zawartości może mogła. Jeśli lubisz automaty z różnorodnymi bonusami, wciągającymi historiami i wyższym współczynnikiem trafień, które nie pozostawiają cię bez częstych wypłat, Gypsy Rose z pewnością będzie warta wypróbowania, nawet jeśli grasz tylko za darmo.

Jeśli jednak jesteś graczem, który lubi gry, które są bardziej ryzykowne, ale oferują lepsze nagrody, jest też kilka świetnych miejsc na dużą wolność od Betsoft, które mogą Cię zainteresować. Weź udział w świetnym automacie 88, aby cieszyć się grą o tematyce azjatyckiej z całą paczkę bonusów i wypłat ponad 1 000 000 kredytów lub wypróbuj Dr Betsoft Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde za kolejny wciągający automat z nagrodami, która może wzrosnąć do 480 000 punktów za rundę. Sprawdź niektóre z naszych najlepszych kasyn online, aby wypróbować te gry samodzielnie!

Powiązani partnerzy kasyna

Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red White Blue 7s
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Down the Rails
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Horus
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Puebla Parade
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
High Street Heist
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Krazy Klimber
RTP:
94.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicago Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dynamite Riches Megaways
RTP:
95.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni