Hades - Gigablox graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 112 900 USD.00
Motyw:
Fantazja, starożytna Grecja

HADES - GIGABLOX Darmowe Gry Online Review

To jest gra z wyjątkową grafiką, która sprawia, że wygląda bardziej jak film CGI niż automat online. Blok 6x6 symboli jest sformułowany przez bardzo szczegółowe kolumny wypełnione czaszkami, wężem i torturowanymi duszami, a sam Hades stoi po prawej stronie, czekając na wykorzystanie jego mocy.

Oprócz symboli garnitury gry, zobaczysz 4 potwory, w tym Minotaur i przerażające cyklopy. Są one równie dobrze prezentowane jak reszta gry, a cały efekt wygląda oszałamiająco w najlepszych kasynach online na komputerach PC, Android, Windows lub iOS.

Wygrywasz, dopasowując symbole w dowolnej z 50 linii, ale gigablox o wielkości między 2x2 a 6x6 wyląduje w każdym obrotu, co ułatwi wygranie. Mogą one wypełnić całą siatkę, aby uzyskać ogromne wypłaty nagród. Hades ma szczyt mocy, który ma dziki symbol, a podczas funkcji darmowych spinów możesz zbudować mnożniki wygrane nawet 10x.

Jak grać w maszynę do gniazda Hades - gigablox

Gra wykorzystuje standardowy zakres zakładów 0.10 do 100.00 na spin znaleziony w wielu szczelinach Yggdrasil. Jest to wystarczająco szerokie spread, aby odwołać się do zwykłych graczy i wysokich rollers na szczytach automatów online, i bardzo łatwo jest wybrać zakład za pomocą kliknięć na zakładce Monety Value. Strzałka w przycisku koła aktywuje tryb automatycznego spinsów, a "I" otwiera wypłatę.

Zobaczysz, ile wygrasz z każdego symbolu, a także szczegóły dotyczące funkcji, takich jak darmowe gry z mnożnikami. Minotaur z głową byków jest tutaj najcenniejszym, płacąc 8x twój całkowity zakład, gdy ląduje na wszystkich 6 rolkach na linii.

HADES - GIGABLOX Darmowe Gry Online Bezpłatne spiny i inne funkcje

Gigablox to symbole olbrzymie wielkości, które pojawią się w każdym obrotu. Czasami możesz zobaczyć symbol karty, ale można również zobaczyć cennego potwora, a gigablox różnią się rozmiarem od 2x2 do wypełniania gry 6x6. Nie zawsze wygrasz od Gigablox, ponieważ zależy to od tego, co jeszcze jest od kołowrotków, ale potencjał zebrania od nich wielkiej nagrody jest w każdym obrotu.

Czasami Bóg podziemnego świata przeskakuje do akcji w funkcji Hades Wild Hunt. Walczy z jakymi symbolami potworów, a jeśli przekształci je w złoto, stają się dzikimi, którzy mogą działać jak każde inne, aby pomóc w wygranych. Może nawet stać się dziki gigablox, dzięki czemu bardzo łatwo tworzyć nagrody.

Cerberus, 3 -głowy pies, to symbol rozproszenia, który wyzwala bezpłatną funkcję gier, z liczbą gier równych liczbie rozpraszaczy, które je wywołały. Wszelkie gigablox tego symbolu jako wielokrotności, na przykład z 2x2, wyzwalając 4 darmowe gry. Jeśli wylądujesz więcej rozproszeń podczas bezpłatnych spinów, dodają 1 dodatkową grę do ogół.

Udane polowania w bezpłatnych grach wypełnią licznik, a kiedy masz 10, 15, 20 i 25 dzikich polowań, mnożniki wygrane rosną odpowiednio o 2x, 3x, 5x i 10x.

Te bezpłatne obroty i bonusy są słodsze, jeśli grasz z jedną z naszych najlepszych bonusów kasyna, w których nowi gracze mogą skorzystać z darmowych spinów lub braku bonusów depozytowych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

HADES - GIGABLOX GLASE Maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Dzięki najlepszej kombinacji mnożnika / symbolu możesz odebrać nagrodę warta 11129x swój udział. To składa się na rozległe 112,900.00 przy 100.00 na spin. HADES - GIGABLOX to gra o średniej zmienności, a zwroty są ustawione średnio 96%.

Nasza ocena Hades - gigablox

Wymaga wizualnie, z niektórymi ekscytującymi i innowacyjnymi funkcjami, gra Hades - gigablox jest doskonałym dodatkiem do serii Yggdrasil. Musisz zbudować się do najwyższych mnożników podczas bezpłatnych spin.

Udaj się do naszych ulubionych kasyn Yggdrasil Online i mobilnych i pozwól legendom starożytnej Grecji działać na swoją magię.

Powiązani partnerzy kasyna

Goldstruck
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
11 Enchanting Relics
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pimped
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleocatra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Fish Tank 2 Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lightning Gems
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni