Heist graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Filmy, akcja/przygoda

Recenzja automatów internetowych napadów

W tej szybkiej grze 30 miejsc na linie wypłaty wkroczysz w buty profesjonalnego napadu Neila Quailand i Roba Vaults, wysadzają rolki i wyprzedają gliniarzy, aby zarobić więcej niż kilka stosów gotówki. W"Prawdziwa kinowa" Prezentacja, którą Betsoft pomógł popularyzować, napad dąży cię animowanymi introzami, premiami tematycznymi i nagrodami do 150 000 monet na spin, że będziesz mieć szansę na bank.

Playable na mobilnym i komputera, możesz cieszyć się napadem bez względu na to, gdzie i kiedy chcesz grać. Niezależnie od tego, jakie urządzenie chcesz użyć, zawsze będziesz mógł cieszyć się oszałamiającym zestawem dodatków podczas gry, w tym bezpłatne gry spins, dzikie rolki, które mnożą nagrody, kinowe gry gotówkowe i wiele innych.

Jak grać w automatach internetowych napadów

Napad Betsoft można grać z łatwością, dzięki kreatywnemu sposobowi wbudowania elementów sterowania gier w ekranie. Zacznij od małego ekranu po lewej stronie, aby wybrać wartość monety, klikając ją, a następnie użyj następnych przycisków, aby wybrać zakład na wiersz i wybierz linie wypłaty. Ustaw swój zakład w dowolnym miejscu między 0.01 kredytów i 150 punktów na rundę za pomocą tych elementów sterujących, a następnie naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć granie dla prawdziwych pieniędzy.

Jedną z unikalnych rzeczy w tym automatu jest to, że ma aktywne linie płac. Aby zobaczyć każdą dostępną linię Pay, wystarczy nacisnąć"Widok płaci" przycisk w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do wypłaty. Wewnątrz wypłaty znajdziesz również wszystkie płatne symbole w grze, których w sumie jest 13, dziewięć do wygranych i czterech bonusów wywołanych. Nagrody przyznane przez symbole są pokazane w monetach i wszystkie mogą wzrosnąć wraz z zakładem na linię. Zagraj w najmniejszym pakiecie wypłat 2-500 monet na sekwencję lub postaw maksymalny zakład na linię za wypłaty 10-2 500 monet!

Jeśli chcesz grać na tablecie lub smartfonie, istnieje również wersja gry HTML5, w którą możesz grać zarówno na urządzeniach iOS, jak i Android. Jedyną inną rzeczą w grze na telefonie jest to, że ekran główny jest wyposażony tylko w kontrolę wirowania, podczas gdy wszystkie inne elementy zakłady i automatyczne elementy odtwarzania są ukryte w menu gniazda.

Funkcje napadów i darmowe spiny

Jedną rzeczą, którą gracze polubią w rozgrywce w napadzie, jest to, że pozwala na zdobycie nagrody, nawet gdy dopasujesz tylko dwa symbole w sekwencji. Aby uzyskać zapłatę podczas gry za prawdziwą gotówkę, musisz zebrać dwa, trzy lub więcej identycznych ikon na linii płac, od lewej do prawej. Jedynymi symbolami, które płacą za dwa, są złodziej i detektyw Kowalski, który może zapłacić odpowiednio do 2500 i 2000 monet za sekwencję.

Jednak w przypadku niektórych dodatkowych wygranych musisz poczekać, aż niektóre z specjalnych symboli wylądują na ekranie. Spośród wszystkich czterech symboli, najbardziej dochodowym jest szklany ładniejszy symbol, który może wywołać natychmiastową premię wygraną, gdy trzy lub więcej jest gromadzone na dowolnej aktywnej linii płacowej. Wybierz jeden ze szklanych przecinających na rolkach i uzyskaj natychmiastową wypłatę, dostęp do bonusu filmowego lub premię za darmo spins, w której nagrody zostaną pomnożone przez 2x. Mnożnik wygranej jest również dostępny w funkcji premii dzikiej kołowrotka, którą można wywołać przez symbol wybuchowy C4 na drugiej pozycji środkowej kołowrotka. Zbierz symbol, a eksplodujesz kołowrotek, zamieniając go w stos dziczy z mnożnikiem wygranym, który może podwoić twoje wypłaty!

Inne bonusy, które możesz cieszyć się, to wypłaty rozproszenia i kinowa gra w rabowaniu sklepienia. Wypłaty rozproszenia są wywoływane przez trzy symbole wiertarki w dowolnej pozycji i mogą zapłacić do 750 monet za kombinację. Z drugiej strony gra w rabowaniu sklepienia może być wywołana przez trzy lub więcej ikon sklepienia na aktywnej linii płacowej. Rob bank, zanim Kowalski przyjedzie, aby cię aresztować i zbierać skradzione pieniądze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt napadów i podobne automaty online

Mówiąc najprościej, napad to przyjemność, nie tylko dlatego, że jest to jedna z najbardziej zabawnych automatów Betsoft, ale także dlatego, że ma wiele funkcji. Jeśli lubisz automaty do średnio wariancji, które mają ekscytujący motyw, mnóstwo bonusów i szerokich limitów bukmacherskich, napad będzie wart twojego czasu w dowolnym kasynie online. Z prawdziwymi wypłatami pieniężnymi do 150 000 monet na rundę, to miejsce jest niewątpliwie zdolne do płacenia dobrych pieniędzy, chociaż jego wysoka stopa trafienia oznacza, że każde zwycięstwo tak duże, jak to prawdopodobnie będą rzadkie. Zagraj, jeśli szukasz zrównoważonego miejsca, który możesz cieszyć się godzinami, nie nudząc się ani nie ryzykując zbyt dużej ilości gotówki.

Z drugiej strony, jeśli chcesz automatu, który może zaoferować wyższe nagrody, ale z dodatkową dawką ryzyka, możesz zamiast tego sprawdzić niektóre gniazda z wysokiej wariancji z oprogramowania Studio. Zakręcaj Dr. Jekyll amp; Mr. Hyde dla podobnej i angażującej maszyny do automatów, ale jedna z bardziej niestabilnymi wypłatami, które mogą wynosić 480 000 monet na rundę, lub wybrać wielką 88 dla niektórych rozrywki o tematyce azjatyckiej, mnóstwo bonusów, a nawet większe wypłaty. Sprawdź dowolne z naszych zalecanych kasyna online, aby uzyskać więcej alternatywnych miejsc ze studia i weź premię mile widzianą po zarejestrowaniu konta.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Twin Spin Megaways
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Odin’s Riches
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Boomanji
RTP:
97.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Little Bighorn
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki