Helios’ Fury graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja

Recenzja automatów online Helios Fury

Uwolnij moc starożytnego greckiego boga słońca w furii helios online z relaksu gier. To bardzo niestabilna gra ze średnim zwrotem 96.27%, a gdzie możesz zdobyć ogromną nagrodę o wartości do 50 000 razy w swoim zakładach.

Gniazdo Helios's Fury odtwarza się na 5 rolkach, 3 rzędach i 99 zwycięskich sposobach. Statek dzikie symbole wywołują rundę premiową respins, gdy płyną przez rolki, a funkcja darmowych spinów zwiększa liczbę sposobów wygrania, podczas gdy Wilds blokuje się na czas.

Sprawdź naszą recenzję, a następnie odkryj rozgrzaną rozgrywkę i funkcje gniazda furii Helios na komputerach PC i telefonach komórkowych w najlepszych witrynach gier relaksowych.

Jak grać w furii Helios

Gwiazdy klejnotów i emblematy na karty gry pojawiają się na rolkach, wraz z przedmiotami o wyższej wartości, takie jak tarcze, miecze i zakrzywiony klakson. Dramatyczna muzyka towarzyszy automatowi Helios Furii i jest osadzona na tle starożytnego miasta portowego, nadzorowanego przez rozległy kolos z posągu Rhodesa.

Ten cud starożytnego świata czasami ożywa, zwiększając wizualny apel na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles w najlepszych kasynach online.

Rozpoczęcie pracy jest łatwe i wystarczy kliknąć chip pokerowy na elementach sterujących, aby zobaczyć opcje zakładów od 0.10 do 20.00 dla każdego spinu. Masz zaawansowane opcje, takie jak tryb FastPlay, który rozpoczyna się od kliknięcia podwójnego strzałek, a funkcja automatycznej spinów aktywowana przez strzałkę w zakładce Circle.

Trzy małe linie na dole elementów sterujących otwiera się na wypłatę i możesz zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu. Grecki hełm jest najcenniejszym i płaci do 20 -krotnie całkowitego zakładu, podczas gdy długa z W żaglu płaci tak samo. Jest to także dziki symbol automatu Helios's Fury, a jak zobaczymy, ma kluczowe znaczenie dla głównych cech bonusowych.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatu online Helios online

Dziki statek działa jak inni, aby ukończyć zwycięstwa, jeśli zatrzyma się we właściwym miejscu. Za każdym razem, gdy jest to część zwycięskiej kombinacji, Wild wyzwala funkcję respins i przesuwa jedną rolkę w prawo, gdy inne symbole odpowiadają za darmo. Jeśli więcej dziczy popłynie, respins trwa, aż wszyscy zejdą z rolki. Respins również kończą się, jeśli dziki statek na Reel 5 staje się częścią wygranej.

Dzika zwycięstwo na Reel 5 w dowolnym momencie to wyzwalacz bezpłatnej rundy obrotów, a otrzymasz początkowe 6 darmowych gier z dzikim symbolem na środkowym kołowrotku. Pojawiają się również dwa dodatkowe rzędy symboli, co daje 259 sposobów wygrania w całej funkcji. More Wilds doda 1 dodatkową bezpłatną grę do suma i pozostają zamknięte na miejscu, co jeszcze łatwiej jest wygrać, gdy bonus obrysuje.

Wszelkie dziczy zaangażowane w bezpłatne wygrane spin w prawo, dopóki nie osiągną gorącego miejsca na Reel 5. Dostajesz 1 dalszą grę bonusową, a gdy Reel 5 jest pełen dzikich, gorący punkt przenosi się do Reel 4 i tak dalej. Możliwe jest wypełnienie kołowrotków dzikimi w ten sposób.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Walking Wilds
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalna wygrana, średnie zwroty i zmienność maszyny do gniazda Helios Fury

Wystarczająco długa sekwencja wolnych spinów może prowadzić do ogólnych zwycięstw 50 000 razy większego zakładu lub 1 000 000.00 na maksymalnym stawce. Uderz ten cel i gry bonusowe automatycznie dobiegają końca. Jeśli chodzi o gry na automatach, Helios's Fury ma wysoki poziom zmienności i długoterminowy procent zwrotu 96.27%.

Nasz werdykt na furii Helios

Klasyczny motyw, fantastyczne funkcje bonusowe i szansa na zbieranie ogromnych zwycięstw to jedne z głównych atrakcji gry Helios Fury Slots. Symbole są trochę kreskówkowe, ale animowany kolos Rhodesa z pewnością zwiększa wizualny wpływ tej gry. Podczas bezpłatnych gier otrzymujesz nawet spektakularną animację płonącego miasta.

Uruchom respins przy każdej dzikiej wygranej i ciesz się wyjątkowymi darmowymi obrotami, gdy uwolnisz gniazdo furii Helios w naszych najlepszych miejscach online.

Greckie gry na automatach tematycznych

Gdzie mogę zagrać w automat do furii Helios?

Skorzystaj z naszych linków do najlepszych kasyn online, które zawierają automat Helios's Fury. Te starannie wybrane strony mają najlepsze bonusy, duży wybór gier i są w pełni licencjonowane dla bezpieczeństwa i fair play.

Ile mogę wygrać z furii helios online?

Możesz wygrać do 50 000 razy swój całkowity zakład lub 1 000 000.00 na najwyższym pakiecie gry Helios's Fury Slots. Jest to możliwe w trakcie funkcji bonusowej, która kończy się automatycznie, jeśli osiągniesz ten cel.

Jaka jest cecha respins gniazda furii Helios?

Symbol dzikiego statku wyzwala respins za każdym razem, gdy jest on zaangażowany w zwycięską kombinację. Dziki symbol przesuwa jedną rolkę w prawo w trakcie rent.

Czy gra Helios ’fury ma bezpłatną funkcję spinów?

Tak. Jeśli dziki symbol po prawej kołowrotku jest częścią wygranej, wprowadza bezpłatną funkcję gier. Pojawiają się dwa dodatkowe rzędy symboli, a na środkowym kołowrotku umieszcza się dziko. Wilds nadal poruszają się w prawo, ale pozostają na widoku przez resztę rundy.

Ile linii wypłat ma maszyna do gniazda helios?

Gniazdo online furii Helios nie korzysta z konwencjonalnych liniów wypłat. Zamiast tego ma 99 różnych sposobów, aby ustawiać symbole na sąsiednich bębnach z lewej strony, aby wygrać. Podczas rundy bezpłatnej gry wzrasta do 259 zwycięskich sposobów.

To gra Helios's Fury w grze o wysokiej zmienności?

Zagraj w automat do furii Helios, a znajdziesz wysoki poziom zmienności. Może to prowadzić do stosunkowo długich zaklęć utraty spinów, ale hojne nagrody, które nadrabiają. Pamiętaj, aby zagrać na poziomie zakładów, który może wytrzymać wysoką zmienność.

Jakie gry są podobne do gniazda furii Helios?

Temat starożytnych greckich bogów jest bardzo popularny i istnieje wiele gier podobnych do automatów do furii Helios. Przykłady obejmują greckie legendy z dynamicznie rozwijających się gier, Gates of Olympus by Pragmatic Play oraz Boskie MEGAWAYS FORTUNE From Netent.

Powinienem zawsze postawić maksimum w grze Helios's Fury Slots?

Maksymalny zakład na spinu gniazda furii Helios jest stosunkowo niski 20.00. Nie musisz tak bardzo postawiać i możesz zacząć od 0.10, z kilkoma opcjami pomiędzy tymi granicami. Graj tylko dla zabawy z pieniędzmi, na które możesz sobie pozwolić na przegraną.

, Który tworzy maszynę do gniazda helios?

Gniazdo furii Helios pochodzi z relaksu i jest częścią zasięgu, który zawiera wiele bardzo popularnych automatów. Duże hity, takie jak Train Money 2, niestabilni Wikingowie i Temple Tumble, również pochodzą ze studiów gier relaksowych.

Kiedy wydano automat helios fury online?

Wersje stacjonarne i mobilne gniazda Helios Fury zostały uruchomione w najlepszych kasynach online 6 października 2021.
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volcano Queen Diamond Spins
RTP:
95.62%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Serengeti Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramid King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Rainbow
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eagles Flight
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spirit of the Beast
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki