Hellcatraz graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
518 400 $.00
Motyw:
Fantasy, gliny i rabusie, science fiction

Hellcatraz Darmowe Gry Online Review

Hellcatraz jest ustawiony tak, jak można się spodziewać w zatoce z tłem mostów i dźwięków gliniarzy, gdy próbujesz wyrzucić z najgorszego więzienia, jaki można sobie wyobrazić i zabrać ze sobą łup. 8-bitowe obrazy to zmieniacz gier, szalony format 6x6 z wyborami w grze podstawowej z dwiema opcjami, w zależności od szaleństwa o wysokiej wariancji i motyw dnia lub nocy. Bonusowa runda gry, która jest pełna tajemniczych symboli i znikających dziczy, które powodują większe szanse na wygrane i możliwość zakupu funkcji opartych na spinku. Fascynujący specjalny automat do gier!

Warto oczywiście przejść do trybu demonstracyjnego, ale podczas gry za prawdziwe pieniądze oferuje maksymalną wygraną w wysokości 51 840x Twojego udziału i 46 656 różnych sposobów na zbieranie na groszkach 6x6 wspaniałych grafiki pikselowej.

Jak grać w hellcatraz online

Jeśli jesteś kompletnym początkującym, grając w najlepszych kasynach online CA, Hellcatraz również zajmie trochę używania. Po pierwsze, musisz wybrać między trybem mieszanym a trybem blokady - oba są wyposażone w wyraźne różnice. Wypróbuj je w trybie demo, jeśli możesz, a wtedy będzie o wiele bardziej jasne, czego się spodziewać, gdy przejdziesz na prawdziwe pieniądze.

W trybie mieszanym gra jest nadal ustawiona na wysoką zmienność, ale niższą niż tryb blokady i będzie zawierał mieszane symbole tajemnicze, w trybie blokowania dążysz do gwiazd z pewnymi poważnymi poziomami zmienności, a jeśli trafisz w rundę premiową, spodziewaj się tutaj Wtedy nagrody mogą być ogromne, ale bądź przygotowany na jakieś jałowe wirowanie w poszukiwaniu tego szczęśliwego popiersienia ucieczki z Hellcatraz!

Gdy zdecydujesz, ustawiasz stawkę od 0.1 do 25.00 A jeśli chcesz użyć automatycznej play. Wkrótce przyzwyczaisz się do 9 symboli, w tym oficera więzienia, rekina z zatoki i oczywiście przydatne kajdanki. Będziesz potrzebować czegokolwiek od 3 do 6 pasujących symboli, aby wygrać lub dwa i dokonać planowanego ucieczki z pióra!

Istnieją proste elementy sterujące, możliwość przełączania trybów, kupowania rundy funkcji i dostępu do informacji o tabeli Pay lub zmiana ustawień dźwięku i opcji muzycznych. Bardzo podobało nam się hałas w tle z tematycznym Starsky i Hutch, ale na pewno nie będzie to dla wszystkich.

Funkcje automatów i bezpłatne spiny

Hellcatraz Wilds to duże pomarańczowe W, a z kaskadowymi zwycięstwami przedstawiają zwycięskie symbole na spinach, a darmowe spiny znikną, aby dostarczyć więcej symboli i zwiększyć szansę na dalsze wygrane.

Funkcja ujawnienia tajemnicy jest kluczowa, różne liczby między 1 a 5 są ważne w przypadku kaskadowych zwycięstw, uzyskać te same dwa dopasowy. Pojawią się złote klucze wraz ze zwykłymi symbolami, które zostaną zliczone w miarę gry, dodając wszystko od 1 do 10 do suma. Musisz nacisnąć 2000 kluczy, aby rozpocząć premię do super darmowych spinów, to jeśli nie wejdziesz od razu i kupisz go z przycisku zakupu - ta funkcja jest dostępna tylko w niektórych wersjach Hellcatraz, więc jeśli jej nie ma T panika!

Podczas bezpłatnych obrotów można nadal uzyskać kaskadowe wygrane i dodać kilka darmowych spinów do garnka z złotych tajemniczych symboli, z których dwa w kołowrotkach z dwoma kaskadowymi zwycięstwami i lepiej jest dwa kolejne darmowe spiny.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Hellcatraz maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Hellcatraz jest naprawdę niestabilna oferta automatu online ze studia relaksowego gier, nawet umożliwiając wybór trybów między mieszaną (wysoka zmienność) i blokadą (super wysoka zmienność), z najlepszym przypadkiem RTP 96.46% z trybu blokowania. Istnieje 46 656 sposobów na wygraną i maksymalną możliwą wygraną w wysokości 51 840x Twojego udziału, a zespół przeglądu automatów jest przekonany.

Hellcatraz Verdict i podobne automaty online

Poświęcenie czasu na sprawdzenie Hellcatraz było zabawne, to zupełnie inna gra, począwszy od grafiki inspirowanej pikselami, jasnej gry na Alcatraz i niezliczonych opcji i matematycznej pracy mózgowej potrzebnej do rozpoczęcia.

Kiedyś w grze i wirowanie wydawało się, że istnieje potencjał dużych zwycięstw, ale ostatecznie możesz trochę czekać, biorąc pod uwagę poziom zmienności i złożonych wyzwalaczy. Jeśli byłeś szefem Sega Games w odległej przeszłości, jest to gra, z którą od razu poczujesz się komfortowo, ale bądź cierpliwy i upewnij się, że zapewniasz dobrą praktykę, zanim zdecydujesz się na sesję w Hellcatraz. Krok naprzód ryzyku i fanów grafiki retro, ponieważ jest to gra dla Ciebie.

Jeśli chcesz wypróbować inne miejsca na wideo o tematyce więzienia, klasyczne rabusie gliniarzy mogą spodobać się osobom z mniejszym apetytem, ale nadal zachowuje to stara szkoła, którą z pewnością cieszyliśmy się w Hellcatraz.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hades - Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Katmandu Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni