Helloween graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Celebryty, muzyka

Helloween online recenzja automatu

Helloween to oficjalna gra w automaty do popularnego niemieckiego zespołu metalowego i dołącza do innych automatów o tematyce rockowej w Play’n Go Range, takich jak Saxon, Anihilator i Testament. Symbole obejmują ikony kart, demony, magiczne pierścienie i dynie, które są kluczowe do wielu bonusowych rund.

Grafika jest przyjemna, ale nie szczególnie realistyczna, a kołowrotki są widoczne w wieży zamkowej, patrząc na jeziora i góry. Wizualizacje, szeroka gama opcji BET i funkcje są przenoszone przez komputery PC, iOS, Android i Windows wersji gry, co oznacza, że możesz to sprawdzić w ulubionym mobilnym kasynie.

Keeper of the Seven Keys Albumów z Helloween, który tutaj ma tutaj, z muzyką odtwarzaną jako rolek, a bonusy są powiązane z różnymi utworami. Te bonusowe rundy wywołują obrót koła. Każdy składa się z wolnych spin. W tych rundach możesz odebrać ogromny zakład 2000x.

Jak grać w gniazdo Helloween

Podobnie jak wszystkie gry online i automaty mobilne, Helloween jest łatwy do skonfigurowania, z prostym w użyciu elementami sterującymi i mnóstwem opcji. Możesz zakładać między 0.10 i 100.00 Na każdym obrotu, przesuwając przewijanie pod kołowrotkami, aby ustawić swoje stawki. Helloween obsługuje zarówno nowych graczy, jak i wysokich rollers w miejscach automatów online.

Istnieje opcja automatycznego rozrywki, która obraca rolki do 100x bez potrzebnych danych wejściowych, oraz tryb szybkiego spinacza, każdy z łatwością włączony i wyłączony. Przycisk "I" otwiera wypłatę, która ujawnia, ile wygrasz z każdego symbolu. Najlepiej płatna ikona pierścienia jest warta 20-krotna stawka, gdy wypełnia linię płac, z dzikimi dyniami warte tak samo.

Helloween Slots Game Free Spins i inne funkcje

Landing 7 Kluczowe symbole jednocześnie odblokowuje bramkarz siedmiu klawiszów. Obraca się, aby ujawnić, które gry bonusowe rozgrywane, i możesz cieszyć się 5 darmowymi obrotami w następnych rundach -

 • Żyję, z rozszerzaniem dzikich.
 • Chcę, aby dzikie dynie o wielkości 2x2.
 • Dr Stein, ze wszystkimi przykładami losowego symbolu karty zamienionego w dziki na każdym spinu.
 • Future World, w którym kołowrotki wypełniają się dzikimi dyniami.
 • Marsz czasu, runda z dyniami Wilds przesuwa 1 kołowrotek w lewo z każdym obrotem, aż wyjdą z pola widzenia.
 • Eagle Fly Free, gdzie dzikie poruszają się wokół kołowrotka na każdym swobodnym obrotu.

Jest też runda darmowych gier Helloween, w której dostajesz 7 spinów zamiast 5, i zbierasz kluczowe symbole przez cały czas. Po uzyskaniu 3 klawiszy możesz zakręcić bramkarza siedmiu kluczy do wejścia do jednej z innych rund bonusowych.

Mnożnik wygranej można zastosować losowo na końcu dowolnej funkcji. Warto od 2x do 10x wszystkich połączonych wygranych z bonusowej gry, która właśnie się rozegrała.

Kasy: PartyCasino, aby grać najnowsze gry w automatach i uzyskać 100% premię depozytową do 500 USD.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność automatu Helloween

Z kilkoma dobrymi zwycięstwami z gry premiowej i maksymalnego mnożnika, możesz wygrać 2000x swój całkowity udział, co stanowi 200 000.00 Jeśli grasz z najwyższym zakładem. To jest trochę niższe niż wiele innych automatów, ale wciąż jest to świetny wynik, jeśli zdarzy ci się to wylądować.

Helloween to gra o średniej zmienności, w której powrót do odsetka graczy jest długoterminową średnią 96.2%.

Ocena automatów do automatów Helloween

Fani zespołu z pewnością będą chcieli zagrać w tę wypełnioną funkcją grę, ale nawet jeśli niemiecki metal nie jest twoją rzeczą, wciąż jest to bardzo zabawna gra. Istnieje wiele szans na wybranie wielkich zwycięstw w podstawowych grach, ale naprawdę ożywa podczas wielu dodatkowych funkcji.

Każda runda darmowych gier ma swój specjalny sposób tworzenia zwycięstw, chociaż główna funkcja Free Spins może być najbardziej satysfakcjonująca. Uważaj na wielki mnożnik wygranej na końcu. Aby uzyskać podobne wrażenia z gniazda na ciężkie metal, sprawdź gniazdo online annihilator od tych samych programistów.

Zagraj w gniazdo Helloween i inne tytuły Play'n o tematyce rockowej w najlepszych kasynach online. Odwiedź nasze zalecane strony i odbierz ich najlepsze pakiety bonusowe już dziś.

Powiązani partnerzy kasyna

Queen of Gods
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems Bonanza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madame Ink
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni