Hex graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
750 000 $.00
Motyw:
Magia, czarodziejki i czarownice

Recenzja automatów online szesnastka

HEX Darmowe Gry Online to gra o tematyce voodoo z 5 rolkami, 243 sposobami wygrania i potencjalną maksymalną nagrodą warta 25 000 razy twojego zakładu. Czarodziejka ma moc przekształcania symboli w wiele przykładów tego samego rodzaju, a książka zaklęć działa w swojej magii, odblokowując bezpłatną funkcję spinów.

Odgrywają one na rozszerzonym zestawie kołowrotków i coraz łatwiej jest ubiegać się o wielkie wygrane, ponieważ coraz więcej symboli może się przekształcić. Hex pochodzi ze studiów gier relaksowych i ma wysoką zmienność dopasowaną do doskonałego powrotu do procentowego procentowego graczy 96.43%. Załaduj go na urządzenie komputerowe, iOS, Androida lub Windows w naszych zatwierdzonych stronach, aby sprawdzić, czy czarodziejka może wyczarować kilka dużych wygranych.

Jak grać w hexie online

W symbole i ustawienia gry sześciokątnej jest wielka dbałość o szczegóły. Świece zapalą drewnianą ramę, rzeźbioną czaszkami i innymi przerażającymi obrazami, a gra znajduje się w kryjówce wiedźmy voodoo, gdzie widzisz półki pełne mikstur. Nawiedzająca melodia rozgrywa się, gdy kołowrotki obracają się w tym niesamowitym miejscu.

Spójrz na szpule i wpadnij pod zaklęcie karty tarota, stopy kurczaka, węża i lalki z wbijającymi się w nią igły. Jasno kolorowe butelki mikstury pojawiają się również na siatce symboli 5x3, wraz z kilkoma czaszkami RAM, z których jeden jest dzikim symbolem, który może działać jak inni, aby ukończyć wygrane.

Hex to 243 sposoby na wygraną, więc zbierasz nagrody, gdy dopasowująca symbole lądują w dowolnym rzędzie, na podłączonych rolkach z lewej strony. Sterowanie jest proste, z kliknięciem stosu monet, a następnie przycisków na plus lub minus wszystko, co jest potrzebne do wyboru poziomu zakładu. Opcje działają tylko z 0.10 na spin do 30.00, co sprawia, że jest to gra dla graczy o niskiej do średniej klasy w naszych najlepszych miejscach online.

Zawsze dobrze jest odczytać wypłatę przed graniem maszyny do gniazda, a tutaj dochodzi do kliknięcia 3 małych linii na panelu. Zobaczysz, że mikstura o najniższej wartości jest warta 0.2x, 0.3x i 0.5x twój zakład, gdy wyląduje na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach, podczas gdy najlepiej płacona czaszka płaci 2x, 4x i 10x za ten sam wzór. Dzikie płaci 20x, gdy ląduje po kołach.

Bezpłatne obroty i inne funkcje bonusowe na szczelinach sześciokątnych

Ramy dekoracyjne otaczają losowe pozycje symboli w każdym spinu. Nie wpływają one na wypłaty, ale jeśli srebrna czarodziejka pojawi się na kołowrotku prawej strony, po otrzymaniu zapłaty za każdą wygraną, wszystkie sformułowane symbole i czarodziejkę, magicznie przekształcić się w wiele przykładów tego samego rodzaju. Ta tajemnicza funkcja ujawnienia jest zwykle wystarczająca, aby zdobyć zwycięstwo. Złota Czarodziejka na Reule 5 obraca symbole w ramach wraz z sobą, w dziczy, co praktycznie gwarantuje przyzwoitą nagrodę.

Jeśli symbol rozproszenia książki zatrzyma się w 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie, dostaniesz 7, 10 lub 15 darmowych spin. Zanim obroty bonusowe rozpoczną rolki rozszerzają się o 1 wiersz, aby dać ci 1024 sposoby na wygraną.

System ujawnienia tajemnic jest nadal aktywny, ale za każdym razem, gdy oznaczone symbole przekształcają się, ich pozycje pozostają oprawione, więc stopniowo zwiększasz ich liczbę w całej funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Kup bonus

Heks Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane mogą osiągnąć 25 000 razy swój całkowity zakład, a jeśli grasz w szczelinę sześciokątną na maksymalnym stawce 30.00 Jest to potencjalne 750 000.00 Wypłata. Jest to gra o wysokiej zmienności, więc możesz spodziewać się, że bankroll zmienia. 96.43% średniej powrotu do procentu graczy jest dość hojny.

Nasza ocena szczelin sześciokątnych

To kolejny przystojny automat z relaksu i jest wyposażony w dramatyczną ścieżkę dźwiękową, która pasuje do ogólnego stylu. Tajemnica ujawnia transformacje symboli ze srebrnej czarodziejki nie zawsze prowadzą do wygranej, chociaż złota czarodziejka i jej dzikie symbole zwykle będą.

To w wolnych spinach, gdzie liczba pozycji symboli oprawionych stopniowo zwiększa, że szczelinę sześciokątna uwalnia pełne moce. Po oznaczeniu wielu pozycji staje się prawie nieuniknione, że dowolna znak przekształca wystarczającą liczbę symboli, aby zapłacić nagrodę.

Czy wpadniesz pod zaklęcie maszyny do gniazda sześciokątnego? Wprowadź świat magii i czarnych sztuk podczas grania w tę satysfakcjonującą grę w najlepszych kasynach online przedstawionych tutaj na.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze z hex online?

Możesz wygrać do 25 000 razy swój zakład w prawdziwych pieniądzach, gdy grasz w gniazdo sześciokątne w zalecanym kasynie online. Zagraj na maksymalnym stawce 30.00, a to stanowi ogromną wygraną w wysokości 750 000.00.

Jaki jest minimalny zakład na automatach sześciokątnych?

Minimalny zakład na każdym obrotu gniazda sześciokątnego wynosi tylko 0.10. Szybka i łatwa do wyboru palika, a istnieje wiele poziomów do Twojego budżetu, chociaż 30.00 Maksimum może być zbyt niskie w przypadku wyższych wałków.

Jaka jest tajemnicza funkcja ujawniająca grę w szczelinie sześciokątnej?

Ramki otaczają losowe pozycje symboli i zmiany miejsca na każdym obrotu. Postacie srebrnej i złotej czarodziejki mogą lądować na prawej stronie gniazda sześciokątnego i przekształcają symbole w wiele przykładów tego samego typu lub dziczy.

Czy gniazdo sześciokątne ma bezpłatną funkcję bonusu spinów?

Dowolne symbole 3, 4 lub 5 książek wyzwalają 7, 10 lub 15 darmowych spin. W tej rundzie ramki pozostają aktywne i obejmują rosnącą liczbę pozycji symboli. Wszelkie dodatkowe książki dodają 1 więcej bezpłatnej gry do suma.

Jakie symbole używa gniazda sześciokątnego?

Sześciokątna automat jest tematyczna wokół voodoo i ma mikstury, dolary, czaszki, węże i stopy kurczaka. Mniejsze wygrane pochodzą z różnych butelek mikstur i dodatkowych symboli zawierają dziką czaszkę, symbol rozproszenia książki oraz czarodziejka w wersjach Sliver i Gold.

Czy mogę zagrać gniazdo sześciokątne na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Szeeksowy automat działa doskonale na iOS, Android i Windows Mobiles. Nie ma żadnych zmian w grze komputerowej, więc możesz cieszyć się całą samą świetną grafiką i ekscytującą rozgrywką na wybranym komputerze telefonu lub tablecie.

Czy muszę pobrać grę w gnicie sześciokątnej?

Nie ma wymagania pobierania gniazda sześciokątnego, chociaż niektóre kasyna online oferują to jako opcję. Możesz dotrzeć do gry za pośrednictwem komputera lub przeglądarki mobilnej.

Ile linii wypłat ma gniazdo sześciokątne?

Zamiast linii płac, gniazdo sześciokątne ma 243 sposoby na wygraną, który płaci, gdy dopasujesz 3 lub więcej symboli w nieprzerwanej sekwencji z lewej kołowrotka. Liczba wierszy rozszerza się podczas bezpłatnych spin.

, Który tworzy maszynę do gniazda sześciokątnego?

HEX Darmowe Gry Online to praca w gier relaksu. Inne z tego popularnego zakresu to tryb Beast, Temple Tumble, Tiger Kingdom Infinity Reels i Wild Chapo. Sprawdź pełną bibliotekę gier relaksowych na tej stronie.

Kiedy wydano szczelinę internetową Hex?

Dzień premiery dla gniazda sześciokątnego to 23 marca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman II
RTP:
95.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Mega Moolah Lucky Bells
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Sakura Fortune 2
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Pirate Pays Megaways
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker Freeze
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz Megaways
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jamba
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni