HippoPop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 926 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Recenzja automatu online hipopop

Fluorescencyjne zebry, flamingi i jaszczurki należą do innych światowych gwiazd automatu online. To kolejny wpis z zasadniczo udanej oferty Popwins, w którym symbole dzielą się na wygranych, aby stworzyć dodatkowe sposoby na ich wyrównanie.

Możesz zbudować do 15 552 sposobów na 5 rolkach, aby uzyskać potencjalnie ogromne wypłaty. Uderz w ten cel, a ty wyzwala się darmowe gry, w których coraz większy mnożnik może zwiększyć nagrody do maksymalnie 48 150x Twojego zakładu. Hippopop to gra komputerowa i mobilna o wysokiej zmienności i średnich zwrotach 96.1%. Możesz spotkać te abstrakcyjne zwierzęta w najlepszych kasynach online niosących zakres Yggdrasil.

Jak grać na automatach hipopop

Podobnie jak inne gry Popwins, takie jak Tikipop i Bounypop, to gniazdo zostało opracowane w połączeniu z Avatarux Studios. Czaszki siedzą w gęstej dżungli, a żywą melodię dodaje dodatkowego wymiaru do gry hipopop.

To zdecydowanie jedna z gier automatycznych z bardziej imponującym otoczeniem, a symbole na rolkach są równie przyciągające wzrok. Świecające symbole kart znajdują się na siatce 5x3 wraz z różnymi zwierzętami. Te kryształowe, świecące stworzenia obejmują również ryby, papugi, tygrys i złotego hipopotamu o najwyższej wartości.

Kontrole z złotem znajdują się na boku lub na dole, jeśli grasz na Androidzie, iOS lub Windows Mobile. Możesz szybko i łatwo użyć kart strzałek, aby wybrać poziom zakładu, a opcje przebiegają od 0.20 do 40.00 dla każdego spinu. Podwójne strzałki w trybie automatycznym okręgu aktywują tryb automatycznego, a 3 linie na panelu sterowania odblokowują wypłatę.

Wygrywasz, gdy 3 lub więcej dopasowanych symboli wyląduje na podłączonych rolkach z lewej lub prawej strony. Hippo pomaga w wygranej, płacąc 1x, 2x lub 4x twój zakład, gdy wyląduje na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach.

Mechanizm Popwinsa wchodzi w grę w każdej wygranej. Wszystkie symbole w wygranej "pop" i są zastępowane 2 symbolami, jeden nad drugim. To zwiększa wysokość kołowrotka i poprawia twoje szanse, że stworzono kolejną wygraną. Wszelkie nowe symbole w wygranej również popowe i tak dalej, dopóki nie powstają żadne nowe kombinacje. Podczas gier podstawowych możesz rozszerzyć rolki do maksymalnie 6 symboli wysokich, aby dać 15 552 sposobów na wygraną.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje gry Hipopop Slots

Gdy wszystkie rolki rozszerzają się do 6 rzędów, szczelinę hipopopu staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Mnożnik wzrasta o 1x dla wszelkich dalszych wygranych w tej samej serii Pops. Gdy sekwencja zakończy się nie wygrywającym spinem, wpisujesz bezpłatną funkcję bonusową gier, a obecny mnożnik został przeniesiony. Domyślnie dostajesz 5 obrotów, z opcją obrócenia koła hazardowego dla maksymalnie 12 dodatkowych gier, ale bądź ostrożny, ponieważ możesz stracić dużo.

Na początku funkcji bezpłatnych spins, rolki powracają do 3 rzędów wysokich, a Popwins stale zwiększają liczbę wierszy przy każdej wygranej. Różnica od gier podstawowych polega na tym, że kołowrotki nie resetują się do 3 rzędów na końcu serii Popwinów i pozostają rozszerzone do następnej wygranej, kiedy znów zaczynają rosnąć.

Możesz zbudować rolki do 8 rzędów w bezpłatnych grach, aby dać 65 536 zwycięskich sposobów. W pełni rozszerzone rolki dodają również 2 dodatkowe obroty do swojej suma.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda hipopopu

W pełni rozszerzone rolki wypełnione hipopotami płacą 48 150x całkowity zakład lub ogromny 1 926 000.00 Jeśli masz 40.00 na spin, który wyzwala gry bonusowe. Hippopop to gra o wysokiej zmienności, a średni powrót do procentowy do graczy wynosi 96.1%.

Nasza maszyna do automatów hipopopowych

Mechanizm Popwins to ekscytująca innowacja Avatarux, a kiedy połączysz go ze stylowymi symbolami zwierząt, masz przepis na sukces. Średni procent zwrotu jest w porządku, ale nie wyjątkowy, a maksymalny zakład 40.00 może być dla niektórych trochę niskie, ale na bok, Hippopop to wybitna gra.

Rozszerzające się rolki mogą prowadzić do dużych zwycięstw, a gdy zaczną się bezpłatne obroty, prawie na pewno wyniesiesz przyzwoite wypłaty, nawet jeśli otrzymasz tylko podstawowe 5 gier bonusowych.

Uwolnij zwierzęta w naszych najwyżej ocenianych miejscach automatów online, gdy grasz w grę Hippopop Slots.

Jaki jest system Popwins w gnieździe hipopop?

Zagraj w gniazdo hipopopów i wszystkie symbole w wygranej "pop", pozostawiając dwa symbole za sobą w tym samym miejscu. Ma to wpływ na rozszerzenie liczby sposobów wygrania w kołowrotkach, a jeśli prowadzi to do nowej wygranej, symbole znów pop. Możesz podwoić wysokość rolki w grach podstawowych.

Ile mogę wygrać, grając na automatach hipopop?

Maksymalna możliwa wygrana z gniazda hipopopu wynosi 48 150x. Zagraj z najwyższym zakładem 40.00, aby zbierać nagrodę w wysokości 1 926 000.00! Możesz wygrać tę ogromną sumę w rundzie bonusowej, gdy kołowrotki rozszerzają się na ich maksymalną wysokość, a najlepiej opłacający symbol pojawia się we wszystkich miejscach.

, Który opracowuje automat online Hipopop?

Maszyna do gniazda hipopopów pochodzi od Yggdrasil i ich partnera, Avatarux. System Popwins został wynaleziony przez Avatarux i współpracując z Yggdrasil, mogą przynieść tę ekscytującą funkcję maksymalnej liczby graczy.

Czy mogę zagrać w gniazdo hipopopów na telefonie komórkowym?

Tak, na pewno możesz. Gry Yggdrasil i Avatarux są zaprojektowane do pracy na komputerach PC i telefonach komórkowych. Możesz odtwarzać maszynę do gniazda hipopopów na smartfonach i tabletkach za pomocą systemów operacyjnych Android, Windows i iOS.

Jak zmienna jest gra Hippopop Slots?

Hippopop to gra o wysokiej zmienności. Podczas gdy średnie wartości nagrody są zwykle wyższe niż w gniazdach niższych wariancji, luki między wygranymi spinami mogą być również dłuższe. To ekscytujący format, ale musisz ustawić swój udział na poziomie, który może wytrzymać kilka strat z rzędu.

Czy gniazdo hipopopów ma bezpłatną funkcję spinów?

W pełni rozszerzone rolki nagrody za darmo funkcję bonusu spinów. Pięć bezpłatnych spinów zaczyna się po zakończeniu popdinów i istnieje opcja hazardu na dodatkowe obroty na przełomie koła. Możesz zdobyć do 12 dodatkowych darmowych gier tutaj, ale lądowanie w pechowym segmencie oznacza, że je tracisz.

Jakich symboli używa maszyny do gniazda hipopopu?

Gniazdo hipopopowe jest tematyczne wokół afrykańskiej dzikiej przyrody. Symbole zwierząt są w dziwnym, abstrakcyjnym stylu, który wygląda na wykonane ze świecących kryształów. Pojawiają się również symbole kart. To niezwykłe, ale wygląda fantastycznie na komputerach stacjonarnych i mobilnych gry.

To gniazdo hipopopu jest uczciwą grą?

Maszyna gniazda hipopopów jest w pełni certyfikowana do fair play. Wszystkie gry Yggdrasil są testowane, aby zagwarantować losowe wyniki na każdym spinu i zapewnić dokładność długoterminowego procentowego procentu zwrotu. Średnie zwroty tej gry wynoszą 96.1%.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda hipopop?

System Popwin jest widoczny w kilku innych grach z Avatarux i Yggdrasil. Jeśli podoba Ci się ten mechanizm, koniecznie wypróbuj piracki zorganizowaną lub tropikalną wyspą. Aby grać z podobnymi symbolami do maszyny do gniazda hipopopu, powinieneś zagrać w gniazdo online Crystal Quest Deep Jungle z Thundekick.

Kiedy wydała się gra Hippopop Slots?

Yggdrasil i Avatarux uruchomiły maszynę do gniazda hipopop.

Powiązani partnerzy kasyna

Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Oil Mania Darmowe Gry Online Review
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Troy
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Noire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Desert Treasure
RTP:
97.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni