Holy Diver graj online za darmo

Oprogramowanie:
Big Time Gaming
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
600 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, akcja/przygoda

Recenzja automatu online Świętego Diver

Slot Święty Diver to gra 6-z-zerowa, która może wyświetlać od 3 do 7 wierszy. Jeśli uda ci się przejść do rund bonusowych, możesz odblokować do 586 971 sposobów wygrania. Masz szansę wygrać do 23 306 razy swój zakład, podczas gdy obracasz średniowieczne symbole na rolkach. Możesz zarobić do 22 darmowych spinów. Motyw 3D może nie być tym, czego można oczekiwać od automatu o tematyce heavy. Tło to porywające niebieskie niebo z ciemnymi i puszystymi chmurami. Gra wykorzystuje dynamiczną technologię, taką jak Reel Adventure, aby zapewnić różnorodne ekskluzywne funkcje bonusowe. Są to takie funkcje, jak bonus miecza, bonus ognia i bonus symboli klejnotów.

Jak grać w slocie online Diver

Holy Diver by Big Time Gaming ma innowacyjny układ i automat oferujący graczom szukając najlepszych automatów online do 586 971 sposobów wygrania. Wszystko, co musisz zrobić, to ustalić preferowany zakład i trafić "Zagraj". Jeśli chcesz postawić maksymalny zakład, możesz zarobić do 23 306 razy swój udział. Jeśli jesteś skromnym graczem, możesz obrócić rolki od minimum 0.10 Monety A Spin. Maksymalny zakład jest nieco niski. Możesz postawić maksymalnie 20 monet na spin. Użyj kontroli "stawki" po prawej stronie ekranu, aby wybrać zakład. Znajdziesz kartę "Odtwarzaj" znajdującą się tuż poniżej, a także karta menu, jeśli chcesz uzyskać dostęp do większej liczby opcji, takich jak wypłatę. Masz możliwość gry świętej nurka na dowolnym urządzeniu, w tym na tablecie, urządzeniach mobilnych i komputerowych. Obejmuje to telefony komórkowe iOS i Android.

Funkcje Świętego Diver i darmowe spiny

Innowacyjny wybór funkcji bonusowych jest miejscem, w którym masz szansę zwiększyć swoje nagrody do 23 306 razy w swoim pakiecie. Wielobarwne ikony kart do gry ozdobić grę podstawową i oferuj mini nagrody. Istnieją również ikony o wyższej wartości w postaci wielokolorowych klejnotów. Gra ma dynamiczną i ekscytującą funkcję przygody Reel, którą zobaczysz poniżej.

Okno wyświetla ruchomy rycerz na polowaniu na skrzynie skarbów. Potrzeba mu około 1 do 5 obrotów, aby potknąć się o skarbnik. Kiedy to zrobi, uzyskujesz dostęp do 4 różnych funkcji bonusowych. Standardowa bonus symboli przekonwertuje symbol o niskiej wartości w dziki. Bonus miecza oferuje dzikie i 7x mnożniki. Premia kulki ognistej doda 4 dodatkowe dzikie do rolki. Bonus symboli klejnotów przekształci symbole klejnotów w dzikie symbole, a także podwojenie lub potrójnie nagrody. Masz 586 971 sposobów na utworzenie zwycięskich linii, co może rozszerzyć się na 117 000 sposobów wygrania w rundach bonusowych. Istnieje również bezpłatna funkcja spinów, w której możesz zarobić do 22 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Holy Diver Darmowe Gry Online Maximum Win, RTP i zmienność

Holy Diver jest jednym z najbardziej niestabilnych miejsc dla graczy na najlepszych miejscach online. Ta gra o wysokiej wariancji ma RTP 96.54%. Gra ma maksymalną wypłatę 23 306 razy Twój udział. Możesz wygrać tę kwotę za zaledwie 20 monet. Gracze zgłaszają, że używa do 5 obrotów, aby uzyskać dostęp do gier bonusowych.

Werdykt Świętego i podobne sugestie dotyczące gry

Możesz opisać gniazdo Świętego Diver jako dynamiczne, innowacyjne, oryginalne i ekscytujące. To wysoka wariancja i gra o wysokiej akcji. Gra jest popularnym wyborem wśród graczy o wysokiej walce i ryzyku. Oferuje świeży projekt 3D z nieco innym motywem niż oczekiwana od gniazda heavy metalowego. Zawiera standardowe funkcje, takie jak dzikie, wolne spiny i mnożniki. Głównym urokiem jest innowacyjne funkcje bonusowe przyniesione przez Megaways and Reel Adventure Software.

Zalecamy odwiedzenie naszej listy prawdziwych witryn pieniężnych, jeśli interesuje Cię więcej automatów. Gracze, którzy lubią dawkę heavy metal podczas gry, powinni wypróbować slot online annihilator. Gra z Play’n Go jest oparta na motywie skoncentrowanym wokół grupy rockowej prowadzonej przez gitarzysty Jeffa Watersa. Jeśli to brzmi atrakcyjnie, po prostu sprawdź naszą listę kasyn prawdziwych pieniędzy.

Powiązani partnerzy kasyna

Champions of Mithrune
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
True Illusions
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Incan Adventure
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Burlesque by Dita
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sugar Rush
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki