Hoot Loot graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, żywność, owoce

Hoot łup

Istnieje wiele gier automatycznych różnych programistów opartych na postaciach z kreskówek. Wierzcie lub nie, gniazda inspirowane kreskówką mają ogromną bazę fanów. Deweloperzy są tego świadomi i nadal rozwijają takie automaty. Hoot Loot przez High 5 Games to taki automat, zainspirowany australijskim programem telewizyjnym dla dzieci o nazwie Giggle and Hoot. Hoot to sowa w programie telewizyjnym, a High 5 Games postanowił oprzeć na nim swój automat. Stąd nazwa łupu Hoot Slot. Sowy towarzysją przyjaciele na rolkach, więc spodziewaj się, że znajdziesz wiele dzikich zwierząt, oprócz pysznych owoców i warzyw.

Hoot Loot Slot Online jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerowych. Jest to 20-płatne miejsce, które oferuje bezpieczne gry, dziki, rozpraszające i mnożniki Hoo, które mogą osiągnąć 22x! Gniazdo może być właściwym dopasowaniem dla wszystkich tych zwykłych graczy w poszukiwaniu przyzwoitych nagród. Dołącz do przyjaznych zwierząt i zwiedzaj las!

Jak grać w hoot łup online

Gry High 5 utworzone hoot łup w HTML5, dzięki czemu jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami komputerowymi i mobilnymi. Nie ma znaczenia, czy Twoje urządzenie mobilne jest zasilane przez Android lub iOS, możesz zabrać grę na giełce i grać tam, gdzie jesteś na wszystkich najlepszych miejscach online.

Pod kołowrotkami zobaczysz Hoot pokazującą specjalną linię Hoot i mnożnik 22x. Poniżej zobaczysz czarny wyświetlacz. Zobaczysz swoją bieżącą saldo i obecną wygraną. Następnie zobaczysz przyciski konfiguracji zakładu. Całkowity przycisk zakładu jest w środku. Klikając strzałki, zwiększysz lub zmniejszysz całkowity zakład. Naciskając przycisk Total zakład, wszystkie opcje zakładów zostaną wyświetlone. Możesz umieścić w dowolnym miejscu od 0.01 do 200.00 na spin.

Gdy spojrzysz, zobaczysz przyciski spinu i autospin. Naciśnij przycisk Spin, aby ręcznie obrócić rolki. Naciśnij przycisk Autospin, aby odtworzyć do 100 autospinów. W prawym górnym rogu zobaczysz przycisk "+". Naciśnij to i pojawią się trzy ikony. Dom zabiera Cię na stronę główną. Głośnik jest miejscem, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki. Przycisk "I" zabiera cię do wypłaty.

Funkcje łupów Hoot i darmowe spiny

Bezpiecznym symbolem bonusowym Hoo jest rozproszenie. Logo Hoot 5 Games Games ’Hoot to The Wild, co może dać 20 000.00 kredytów na 5-z. Cztery wysoko płatne symbole to orła, niedźwiedź, renifery, lis i jeże, każdy daje ci 500.00 za 5-z-kind. Trzy jajka w gnieździe i pawrint niedźwiedzia dają 200.00 za najlepsze kombinacje, a grzyby, jagody i liście płacą 100.00 kredytów.

Dziki, poza tym, że daje ci najwyższą wypłatę, zastępuje się również wszystkim symbolom.

Linia Hoot to specjalna linia premiowa, która jest wypełniona pasującymi specjalnymi symbolami Hoot, które pojawiają się w dowolnej pozycji na rolkach. Symbole Hoot są oznaczone obrazem sowy w prawym dolnym rogu. Wygrana linia wykonana z tymi symbolami Hoot jest mnożona przez mnożnik linii Hoot. Podczas gry we wszystkie 20 linii mnożnik linii Hoot to 22x. Dzikie nie zastępują symboli hoot.

Rozproszenie pojawia się tylko na rolkach 1, 3 i 5. Kiedy pojawią się wszystkie 3, wyzwalasz bezpieczny bonus Hoo. Wybierzesz jedno z bezpiecznych pól, aby ujawnić nagrodę. Możesz wygrać nagrodę od 5 do 25 razy więcej zakładu, który jest nagrodą, którą otrzymujesz oprócz wygranych linii Hoot i regularnych obrotów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Hoot łup maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Gniazda łupów Hoot to gra o średniej zmienności, która ma RTP 95%. Możesz postawić do 200.00 na spin, aby uzyskać szansę na 1000x twojego zakładu. Najwyższą ofertą jest szterling 200 000.00 Nagroda.

Wniosek hoot łupów i podobne automaty online

Hoot łup może cię nagrodzić na wiele sposobów. Podczas gry podstawowej sama Wild może dostarczyć ogromne nagrody! Linia Hoot może dostarczyć do 6600.00, aw bezpiecznym bonusie Hoo możesz zbierać 7500.00 za wygraną jedną linią. Jeśli uda ci się wygrać wszystkie, wypłatę 200 000.00 kredytów będzie twoje.

Jeśli ta wypłata nie wystarczy, zawsze możesz wypróbować Złotą Odyssey. To jest automat, który jest wyposażony w bezpłatne obroty, do 16, w których jedna zwycięska kombinacja może dostarczyć 50 000.00 kredytów. Gniazdo może łatwo dostarczyć 800 000.00, jeśli zrobisz najlepszą kombinację podczas 16 darmowych spinów.

Kolejnym miejscem z wielkim potencjałem wypłaty jest Cygan. Liczba bezpłatnych spinów, które możesz uzyskać, jest oszałamiająca. Można uruchomić do 200 darmowych spin.00. Brzmi niesamowicie, prawda? Wszystko, co musisz zrobić, aby odkryć szeroki wybór gier automatycznych, to po prostu odwiedzić naszą wybraną listę kasyn prawdziwych pieniędzy.

Powiązani partnerzy kasyna

Garden Party
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Peaky Blinders
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Farm
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bamboo
RTP:
96.13%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki