Horror House graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
480 000 $.00
Motyw:
Halloween, horror

Horror House Darmowe Gry Online Recenzja

Booming Games dostarcza przystojny automat do komputerów, iOS, systemu Windows i Android za pośrednictwem najlepszych kasyn online. Rozkładający się rodzinny dom w stylu Addams z deskami w górę otacza 5 rolki, a na siatce zobaczysz mnóstwo symboli o tematyce horroru. Używane są widmowe ikony kart do gry, a także dobrze zaprojektowane obrazy pająków, kotów, wampirów pijących krwią i innych upiornych stworzeń.

Zaczynasz od początkowych 45 sposobów wygrania, ale przy każdym zwycięskim obrotu dodatkowe pozycje symboli odblokowują w serii respins. Z większą liczbą odblokowanego, stopniowo łatwiej jest wygrać kombinacje w rolkach w zalecanych miejscach automatów online. Gdy wszystkie miejsca będą aktywne, jako nagrodę wprowadzasz bezpłatną rundę bonusową.

Jak grać w grę House of Horrors Slots

Jeśli jesteś przyzwyczajony do gry w automatach, prosty panel sterowania będzie dość znajomy, ale nawet nowicjusze nie będą mieli problemu z znalezieniem różnych przycisków. Plus i minus zakładki znajdują się po obu stronach sterowania poziomem zakładu i możesz dostosować swoje stawki z zaledwie 0.10 do 100.00 na spin.

Symbol plus z boku głównego przycisku wirowania aktywuje tryb autoblacji, który działa tak długo, jak chcesz, a karta "I" otwiera się. To ujawnia, ile możesz wygrać z każdego symbolu i jak funkcjonuje niezwykła liczba wygranych sposobów. Dopasuj 3 symbole w wzorze 1-3-5-3-1, aby zebrać nagrodę, z najniższymi ikonami płatnymi wartnymi 1x Twojego udziału i najcenniejszymi nagrodami powracającymi 20x w najlepszych kasynach online.

Nietoperzowy nietoperz jest dzikim symbolem gier i będzie działać jak każda inna, aby ukończyć zwycięską sekwencję, jeśli to możliwe.

Horror House Slot Bezpłatne spiny i inne bonusy

Zwycięstwo usuwa również niektóre obrazy zepsutych okien z siatki. Zwiększa to liczbę sposobów wygrania do 135, a dostajesz bezpłatny odesłanie rolki. Jeśli wylądujesz kolejną zwycięską kombinacją, dodanie kolejnych sposobów wygrania, z 405, 675, 1125, a na koniec 3125 sposobów odblokowanych w dowolnej serii respins. Przegrany spin w dowolnym punkcie resetuje rolki z powrotem do podstawowych 45 sposobów.

Łatwiej jest ustalić zwycięskie kombinacje, gdy blokery znikają z kołowrotków, a więcej pozycji symboli stają się aktywne. Jeśli otrzymasz 5 zwycięstw z rzędu, a rolki w pełni rozszerzają się na 3125 sposobów wygrania, zdobywasz 8 darmowych premiery spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Horror House Slot Maszyna wygrana, RTP i zmienność

Jeśli wylądujesz najcenniejszym symbolem w pełnym zestawie kołowrotka.00 Jeśli grasz 100.00 na spin spinu. Horror House Maszyna to gra o wysokiej zmienności, więc przygotuj się na stosunkowo długie serie utraty spinów między zwycięstwami, ale odpowiednio wypłaty o wysokiej wartości.

Jako średnio zwraca się 96.40 na każde 100.00 postawił, ale wysoka wariancja oznacza, że będzie to różnić w zależności od sesji. Pamiętaj, aby odpowiednio ustawić swoje stawki.

Nasza ocena gier Horror House

Sloty o tematyce potworów są zawsze popularne, a horror jest z pewnością atrakcyjny dodatek do rozwijającego się gier. Różne stworzenia wyglądają odpowiednio przerażająco, a niektóre szczegóły, takie jak Green Goo obejmujący tytuł, i upiorna ścieżka dźwiękowa, dodają do ogólnego stylu.

Respins z rozszerzającymi się rolkami są wyraźną atrakcją tej gry. Gdy pojawiają się symbole blokera okien i więcej sposobów na wygraną, łatwiej jest zobaczyć pasujące symbole na rolkach, więc nie jest zbyt trudne, aby uzyskać kilka rentgenów, a nawet uruchomić rundę darmowych gier.

Uwolnij Monsters of the Horror House Machine na komputerze lub telefonie komórkowym na naszych ulubionych witrynach hukowych gier. Ujawniamy najlepsze tutaj, w których czekają najlepsze bonusy kasynowe.

Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crown Gems
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Narcos Mexico
RTP:
95.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
CA 104 860 USD.00
La Cucaracha
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki