Hot Choice graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Hot Choice Recenzja automatu online

Przygotuj się do podróży w czasie z gorącym miejscem. Te wirujące owoce retro i 7 mogą podpalić twój świat, gdy rozdają nagrody 150 000 monet. Możesz obrócić rolki w tej grze 5x3 z zaledwie 10 monet pop. Gra została zaprojektowana z lat 80 -tych i towarzyszy jej funky elektro dźwiękowa ścieżka dźwiękowa. Możesz uzyskać funky z tymi wirującymi owocami na tablecie, komputerze stacjonarnym i wszystkich urządzeniach mobilnych. Hot Choice łączy klasyczne gry z podgrzewanymi funkcjami, takimi jak rozproszenia, mnożniki, darmowe spiny i nagrody Jackpot. Nasz przewodnik obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o szczelinie Hot Choice. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz wygrać udział w paleniu gorących nagród.

Jak grać w gorącym miejscu online

Vintage 7 i owoce są oświetlone nutami neonowych kolorów. Paytable znajduje się w lewym rogu ekranu. Karta "Autostart" poniżej siatki umożliwia wybór automatycznych spinów. Możesz grać w zaledwie 2 łatwych krokach. Po prostu wybierz zakład i naciśnij "Start". Kliknij kartę "BET", aby umieścić zakład od 10 monet do 1000 monetów. Możesz wybrać kartę "Gamble" po zwycięskim spinu, aby wygrać mnożnik 2x lub 4x.

Tę retro z mega gorącymi nagrodami można cieszyć się na komputerach stacjonarnych i dowolnym urządzeniu. Możesz spodziewać się tej samej jakości grafiki i jackpot w grze mobilnej. Gniazdo mobilne Hot Choice działa w najlepszych kasynach mobilnych na dowolnym urządzeniu mobilnym, które obejmują urządzenia iOS i Android.

Funkcje gorącego wyboru i darmowe spiny

Najmniejsza nagroda zaczyna się od 1500 monet za lądowanie kombinacji wiśni. Możesz wycisnąć nieco więcej soku z cytryn i pomarańczy, które mogą nagrodzić od 3000 do 45 000 monet. W dowolnym miejscu od 6000 do 60 000 monet jest w ofercie bogatych i soczystych śliwek. Arbuz i winogrona oferują jedne z najsmaczniejszych nagród od 12 000 do ogromnych 120 000 monet. 7 mają moc odblokowania nagrody Jackpot w wysokości 150 000 monet.

Dodane funkcje tej gry retro są w postaci symbolu rozproszenia, bezpłatnej rundy bonusowej i gry ryzyka. Rozproszczenia oferują unikalną funkcję, w której możesz wybrać mnożnik bonusowy. Po prostu wyląduj 3 lub więcej symboli rozproszenia wzdłuż rolki, aby aktywować grę bonusową. Możesz wybrać zagranie z 15 darmowymi spinami, aby wygrać 3x mnożnik, 10 darmowych spinów, aby wygrać mnożnik 5x lub 6 darmowych spin. Jedyną inną nowoczesną cechą tego gniazda retro jest gra hazardowa. Możesz aktywować grę hazardową po zwycięskim spinu, aby pomnożyć te wygrane przez 2x lub 4x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność gorącego wyboru

Gniazdo gorącego wyboru zapewnia średnią rozgrywkę zmienności z RTP 96%. Obiecuje gorące nagrody, które mogą osiągnąć do 150 000 monet.

Werdykt Hot Choice i podobne automaty online

Jeśli jesteś wysokim rolkiem z miłością do klasycznych gier vintage w najlepszych kasynach online, Hot Choice to gra dla Ciebie. To klasyczne styl retro 80-tych pozwala mu spodobać się oldschoolowym graczom. Hot Choice autor: Amatic to podstawowa gra z funky ścieżką dźwiękową, która oferuje ogromne wypłaty. Amatic utrzymał tę grę zgodnie z klasycznym hazardem oldschoolowym, włączając tylko 2 nowoczesne funkcje. Te podstawowe funkcje to wszystko, czego potrzebujesz, aby odblokować do 150 000 monet.

Jeśli lubisz podgrzewaną akcję, Amatic ma więcej skwierczących gier. Aby uzyskać nagrodę do 1 miliona monet, sprawdź Dynamite 7. Gorące owoce 20 Przyprowadź płonące owoce, które mogą czerpać nagrody w wysokości do 20 000 razy w swoim pakiecie. Możesz zwiększyć ciepło dzięki tym amatycznym gier, odwiedzając dowolne z naszych zalecanych kasyn online. Pamiętaj, aby sprawdzić naszą listę!

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Charlie Chance in Hell to Pay
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King Kong
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sisters of Oz Jackpots
RTP:
95.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stoned Joker
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Mummy Win Hunters Epicways
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki