Hot to Burn Extreme graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 200 000 USD.00
Motyw:
Owoce, siódowce, retro

Gorąca recenzja automatów online Extreme

Jeśli lubisz klasyczne maszyny owocowe, nie będziesz chciał przegapić gorącego, aby spalić ekstremalne automat online z pragmatycznej gry i królestwa reel. Śliwki, wiśnie i 7s pojawiają się na 5 rolkach, z 4 rzędami i 40 liniami, wraz z Joker Wild Symbol i gwiazdą.

Gwiazda odblokowuje bezpłatną rundę bonusu spinsów z dodatkowymi dzikimi w grze. Hot to Burn Extreme to gra średnia do wysokiej zmienności z dużym średnim zwrotem 96.65%. Możesz cieszyć się stylem retro i rozgrywką na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles i wygrać do 5000 razy swój udział w naszych ulubionych kasynach online.

Jak grać w gorąco, aby spalić ekstremalne szczelinę

Symbole podążają za tradycyjnym wzorem, który będzie znany każdemu. Załaduj gorąco, aby spalić ekstremalne szczelinę na komputerze lub telefon komórkowy, aby znaleźć smaczne symbole o wartości całej sałatki owocowej, z arbuzami, pomarańczami i cytrynami. Pojawia się także atrakcyjna joker z przebijającymi niebieskimi oczami, a ona jest dzikim symbolem, która może działać jak inni, aby ukończyć zwycięskie kombinacje, gdy tylko jest to możliwe.

Przez obrońcy kołowrotki znajdują się na chłodnym niebieskim tle, z pomarańczowymi płomieniami po obu stronach. Zwycięskie symbole zapalają się, aby dodać dramat do każdego obrotu, a tradycyjna ścieżka dźwiękowa z maszynami owocowymi towarzysząca retro.

Nowa gra w automatach jest dziełem pragmatycznej gry i ich partnerskiego studia, Reel Kingdom i wykorzystuje te same elementy sterujące, co znajdziesz w większości tego udanego zakresu. Główny przycisk spinowy zawiera logo Reel Kingdom uśmiechniętej goryli w koronie, podczas gdy plus i minus zakładki po obu stronach dają opcje od 0.40 do 240.00 na spin. Jest to szeroki zakres, który będzie pasował do większości graczy, i istnieje opcja kupna premii, która wywołuje bezpłatne obroty za 100 razy udział.

Inne elementy sterujące zawierają opcję automatycznego opcji, która rozpoczyna się od kliknięcia karty poniżej przycisku wirowania, a 3 linie na panelu ujawniają dalsze ustawienia, takie jak dźwięki otoczenia i tryb szybkiego wirowania.

Chociaż jest to bardzo prosta gra, nadal warto sprawdzić wypłatę, osiągnięta za pomocą przycisku "I". Zawiera informacje o funkcji darmowych spinów i tego, co każdy symbol płaci na bieżącym stawce, gdy dopasujesz co najmniej 3 tego samego rodzaju w dowolnym z 40 linii płacowych z lewej kołowrotka. Zarówno 7, jak i Joker płacą 125x całkowity zakład za pełną linię.

Darmowe obroty i inne gorące elementy ekstremalne

Podobnie jak wiele maszyn owocowych, gorąca, aby spalić ekstremalne automat online, nie dotyczy dodatkowych funkcji, a więcej o prostych przyjemnościach podszewki symboli do wygrania. Ale to nie jest całkowicie pozbawione funkcji, ponieważ Joker Wild pomaga w dowolnym momencie, a gwiazda wyzwala za darmo obrotów.

Jeśli gwiazda wyląduje w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie, odpowiednio dostaniesz 10, 15 lub 20 darmowych gier. Tło przechodzi od chłodnego niebieskiego do ognistego czerwieni, podczas gdy dziki mogą pojawiać się częściej w tej rundzie, a także można było zobaczyć dodatkowe symbole rozproszenia gwiazd. Rozprasza się odradzają wolne obroty, jeśli 3, 4 lub 5 naraz i nie ma ustalonego limitu tego, ile razy może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gorąco spalanie ekstremalnych automatów maksymalna wygrana, średnie zwroty i zmienność

W praktyce wolne spiny nie mogą trwać wiecznie, ponieważ istnieje stały limit wygranych z funkcji 5000 razy w twoim pakiecie. Osiągnąć ten cel, a kończą się automatycznie. Średnia do wysokiej zmienności widzi, że kołowrotki obracają się kilka razy między zwycięstwami, ale w dowolnym momencie możesz chwycić stosunkowo obfite nagrody.

W dłuższej perspektywie gorąca, aby spalić ekstremalne grę na automatach.65%. Jest to doskonały procent zwrotu, ale będzie się znacznie różnić w dowolnym momencie, więc twój bankroll może zejść w górę iw dół.

Nasz werdykt na gorąco, aby spalić ekstremalne miejsce

W tej grze nie ma nic innowacyjnego, ale nie o to chodzi, ponieważ gorący do spalania ekstremalnego automatu online jest skierowany do graczy, którzy lubią klasyczny styl i funkcje. To przystojny przykład, z przyzwoitymi animacjami z zwycięskich symboli i gdzie masz szansę wyznaczyć wielkie zwycięstwa w bazowych grach i darmowych obrotach.

Doskonały powrót do odsetka graczy jeszcze bardziej zwiększa apelację, a jeśli chcesz stosunek jakości do ceny, jest to mądry wybór. To idealna gra dla początkujących, ale ma wystarczająco dużo, aby zapewnić rozrywkę bardzo doświadczonym graczom na naszych zatwierdzonych witrynach Pragmatic i Reel Kingdom.

Powinienem grać na gorąco, aby spalić ekstremalne gniazdo na maksymalnym zakładach?

Maksymalny udział w gorącej, aby spalić ekstremalne szczelinę.00 na spin, więc na pewno nie musisz się tak bardzo postawić, chyba że twój budżet jest równie duży. Istnieje wiele opcji między tym a minimum 0.40.

Czy gorący, aby spalić ekstremalne gniazdo, ma jackpot?

W gorąco nie ma faktycznego jackpota, ale możesz wygrać do 5000 razy swój udział podczas rundy bonusowej. Zagraj w maksymalnie 240.00 i można wygrać 1 200 000.00.

Jakie funkcje ma gorący, aby spalić ekstremalne gniazdo?

Funkcje gorącej do spalania ekstremalnego automatu obejmują dzikie podstawienia i wolne spiny z dodatkowymi dzikimi. Możesz odnieść wolne spiny za pomocą większej liczby symboli rozproszenia.

Jak niestabilny jest gorący do spalania ekstremalnej gry na automatach?

To jest gra średnia i wysoka zmienna, więc rolki gorącego, aby spalić ekstremalne szczelinę. Istnieje wyjątkowy procentowy procent zwrotu 96.65%, co czyni go dobrym celem dla twoich pieniędzy.

Dlaczego gorący jest spalanie ekstremalnego szczeka tak popularnego?

Styl maszyny owocowej zawsze był bardzo popularny, a gorący do spalania ekstremalnego gniazda ma wypróbowaną i przetestowaną rozgrywkę i funkcje. Wysokie średnie zwroty to kolejny powód jego sukcesu.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze z gorącej gry na grę na automatach?

Możesz wygrać do 5000 razy swój udział od gorącego, aby spalić ekstremalne automat online. Jest to możliwe w trakcie funkcji bezpłatnych spinów, a gry kończą się automatycznie, jeśli osiągniesz ten cel.

Co jest najlepszym gorącym do spalania aplikacji Extreme Slot?

Możesz znaleźć najlepsze aplikacje kasynowe online w naszym pełnym przewodniku. Poszukaj witryny, która ma gorącą maszynę do spalania ekstremalnego automatu, a po pobraniu ich aplikacji możesz dotrzeć do tej gry za pomocą ikony na ekranie mobilnym.

Jakie symbole gniazda robi gorący, aby spalić ekstremalne użycie gniazda?

Klasyczne obrazy wiśni, cytryn, pomarańczy, śliwek i arbuzów pojawiają. Czerwony 7 jest najcenniejszym lub wszystkich, podczas gdy Joker jest dziki, a gwiazda odblokowuje wolne obroty.

Które programiści sprawiają, że gorący do spalania ekstremalnego automatu?

Gorąca, aby spalić ekstremalne automat pochodzi z partnerstwa między pragmatyczną zabawą a królestwem Reel. Inne popularne szczeliny tych programistów to Big Bass Splash, Rock Vegas i oryginalny Hot to Burn, który jest nadal dostępny.

Kiedy był gorący do spalania ekstremalnego szczelinu wydanego?

Dzień premiery dla gorąca, aby spalić ekstremalne miejsce na 18 sierpnia 2022.
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Wild Class
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Wild West Gold Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Moon Wilds
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni