Hotel Yeti Way graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 000 000 $.00
Motyw:
Podróż, tropikalna wyspa, akcja/przygoda, podwodna

Hotel Yeti Way Darmowe Gry Online Recenzja

Play'n Go jest jednym z tych programistów znanych ze swoich zabawnych tematów, reprezentowanego w najdrobniejszy i kolorowy możliwy sposób. W ten sposób opisalibyśmy jego najnowszy dodatek do gry, hotel Yeti Way. W automatach Yeti eksploruje cuda tropikalnej wyspy, angażując się w zabawne zajęcia z wodą i ciesząc się wszystkimi rzeczami dostępnymi na plaży.

Gniazdo jest oparte na wysoce niestabilnym modelu matematycznym i oferuje 6 rolki i 4 wiersze. Początkowo oferuje 4096 sposobów wygrania, ale liczba ta wzrasta w rundzie bonusowej Hotel Yeti Way, do 262 144. Pełnione dziczymi, które biorą udział w kilku funkcjach, mnożnikach, ułożonych dzikich, respinach i trzech różnych trybach wolnych spin. Gotowy do nurkowania i cieszyć się tym?

Jak grać w hotelu Yeti Way

Czaszki znajdują się w centrum ekranu w hotelu Yeti Way. Za nimi zobaczysz mały tropikalny dom, a sprzęt Yeti wisi na ścianach. Playla się we wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerowych, Hotel Yeti Way będzie miał tę samą konfigurację, niezależnie od urządzenia, na którym wybierzesz go.

Przechodząc od lewej do prawej, pierwszym przyciskiem sterowania, który zobaczysz, jest przycisk "I". To jest przycisk, który zabiera cię do wypłaty. Wewnątrz zobaczysz nisko płatną kartę Royals od 10 do. Następnie następują klapki, butelki z filtrem przeciwsłonecznym, czapki i rekin, które dają ci 1x do 3x stak. Rekin również wypłatę za kombinacje 2-z. Będą dwóch dziczy, jeden z Yeti, a drugi, regularny, lodowy dziki. Będzie też rozproszenie mapy.

Przechodząc dalej w prawo, zobaczysz wyświetlacz równowagi, pole konfiguracji zakładu, w którym zakłada się od 0.Od 10 do 100 punktów można umieścić w naszych najlepszych miejscach online, a także wyświetlacz BET, a następnie przyciski spinu i autospiny. Dalej poniżej tych przycisków sterowania, na dolnym końcu ekranu, zobaczysz przycisk trzykrotny, w którym znajdują się ustawienia gry, głośnik, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki, błysk, w którym można umieścić grę w QuickSpin tryb i znak zapytania, gdzie są zasady gry.

Gdzie grać w hotel Yeti Way

To, gdzie możesz zagrać w tym automatu, zależy bardzo od Twojej lokalizacji. W Kanadzie każda prowincja ma swoje własne zasady i przepisy dotyczące kasyn online. Wielu graczy ma opcję operatorów kasyn offshore, jeśli chcą legalnie grać w automaty online. Przepisy w niektórych prowincjach zaczynają się zmieniać, na przykład hazard kasyn online w Ontario wkrótce stanie się rzeczywistością. Sprawdź przepisy w prowincji przed zarejestrowaniem się z dowolnym dostawcą kasyna online.

Funkcje bonusowe hotelowe i bezpłatne spiny

Jak zobaczysz z naszej recenzji Hotel Yeti Way, akcja w szczelinie odbywa się nie tylko podczas bezpłatnych spinów, ale także podczas gry podstawowej. Kiedy Yeti Wild ląduje, losowo uruchamia jedną z trzech działań, ulepszoną modyfikatorami, zarówno w grze bazowej, jak i bonusowej.

Może wyzwolić nurkowanie nurkowania, który jest modyfikatorem nagradzającym respin. Jeśli podczas lądowania rekina, dostaniesz kolejny respond, do 24 topów. To jest najsilniej lotny modyfikator. Medium/High to skoki Bungee Yeti, które tworzy ułożone dziki z 1 do 4 symbolami. Średnia niestabilna jest surfing Yeti, która dodaje 2 do 8 dzikich losowych na rolkach.

Aby wyzwolić 8, 12, 16 lub 20 darmowych spinów, musisz wylądować odpowiednio 3, 4, 5 lub 6. Wszystkie podstawowe funkcje gry są przenoszone do wyboru premi. Masz do wyboru trzy bezpłatne tryby spinów, nurkowanie, skok Bungee i nurkowanie z akwalunta. Modyfikatory w wolnych spinach są ulepszone.

Dynamiczny system kołowrotka odgrywa podczas wolnych obrotów. Przy każdym obrotu jest przynajmniej jeden kołowrotek, aby mieć mnożnik 2x Pay Way i podwoić sposoby wygrania na kołowrotku, i w ten sposób możesz dostać się do 262 144 sposobów wygrania. Darmowe obroty mogą zostać zaprócone i możesz dostać się do 40 z nich, jeśli wylądujesz we właściwych symboli we właściwym czasie.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Hotel Yeti Way Max Win, RTP i zmienność

Hotel Yeti Way to jedna z bardziej niestabilnych gier automatycznych, ocenianych 10 na 10 przez Play’n Go. Jest wyposażony w różny RTP, ale najlepszy, jaki możesz uzyskać, jest 96.18%. Potencjał wypłaty Maxa jest jednak ogromny do 30 000 razy większy udział.

Biorąc pod uwagę, że gra jest grywa dla zakładów do 100 punktów, jeśli osiągniesz zwycięstwo Maxa, możesz zostać multimilionerem, zbierając wygraną 3 miliony kredytów! Teraz to ogromna, oszałamiająca wypłata!

Hotel Yeti Way Werdykt i podobne automaty

Nie będziesz w stanie znaleźć wady w hotelu Yeti Way. Jest to automat online, który ma mistrzowską grafikę i projektowanie symboli, oszałamiający potencjał wypłaty 3 milionów punktów i rozgrywkę bogatą w funkcje, oferując tak wiele modyfikatorów, aby utrzymać dreszczyk emocji. Jeśli chodzi o motyw, przypomina ci tropikalne dziki Rabcata i Loco QuickSpin, ale jego rozgrywka jest niezrównana. Dlatego, pierwszą szansę, znajdź ją we wszystkich naszych zalecanych witrynach kasynowych i upewnij się, że spróbujesz, jeśli chcesz zagrać, aby zostać multimilionerem stworzonym na slot.

, Który stworzył hotel Yeti Way Way?

Hotel Yeti Way to miejsce na jednym z wiodących programistów oprogramowania, Play'n Go.

Kiedy data premiery Hotel Yeti Way?

Data premiery Hotel Yeti Way to 15 lipca 2021.

Czy muszę pobrać automat Hotel Yeti Way?

Nie. Jako gniazdo HTML5, Hotel Yeti Way można odtwarzać na wszystkich urządzeniach bez potrzeby pobrania oprogramowania. Po prostu załaduj go za pomocą dowolnej przeglądarki, w dowolnym kasynie z napędem i spróbuj na dowolnym urządzeniu, które chcesz.

Czy hotel Yeti Way oferuje bezpłatną rundę bonusowych spinów?

W rzeczy samej. Gdy funkcja zostanie uruchomiona, możesz wybrać trzy różne tryby darmowych spinów, nurkowanie z akwalungami, skokami bungee i nurkowania.

Jak ponownie za darmo spins w hotelu Yeti Way?

Początkowo, gdy wylądujesz 3 do 6 rozproszeń, aby uruchomić tę funkcję, otrzymasz odpowiednio od 8 do 20 darmowych spinów. Ale jeśli podczas funkcji bonusowej uda ci się wylądować wystarczającą ilością rozproszenia, możesz ją odnieść, z maksymalnie 40 darmowymi spinami do zdobycia.

Jaki jest maksymalny potencjał wypłaty w hotelu Yeti Way online?

Max możesz wygrać grając w automatach Hotel Yeti Way to 3 miliony kredytów, jeśli zagrasz go dla MAX WASTERA WYNIKA. Jeśli zagrasz to dla minimalnego zakładu 0.10 punktów, możesz zbierać do 3000 kredytów.

Ile linii wypłat ma slot hotel Yeti Way?

Hotel Yeti Way nie oferuje linii płac, ale 4 096 sposobów wygrania. Jednak podczas dynamicznej gry bonusowej liczba sposobów wygrania może wzrosnąć do 262 144!

Czy są jakieś kody promocyjne Hotel Yeti Way?

Musisz wyszukać kody promocyjne w kasynach Play'n GO. Tutaj, ilekroć dowiadujemy się, że niektóre kody są dostępne, na pewno poinformujemy.

Jakie symbole są w hotelu Yeti Way?

Na roletach hotelu Yeti Way, zobaczysz grę na karcie Royals od 10 do A, klapki, okulary przeciwsłoneczne, butelki przeciwsłoneczne i czapki, a także rekin, lod. Jest też rozproszenie mapy.

To hotel Yeti Way to wysoce niestabilne miejsce?

Tak, to jest wyjątkowo wysoka wariancja, zajmuje 10 na 10 według Play’n Go.

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Forest
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Hopper
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Links of Ra
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Highlander
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Time Machine
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank 2 Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock Vegas
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki