House of Doom 2 - The Crypt Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 600 000 $.00
Motyw:
Magia, horror

House of Doom 2: The Crypt Darmowe Gry Online Review

Play'n idź powrót do gatunku horroru z ich domem online 2: krypt online. Opiera się na ogromnym sukcesie oryginalnego House of Doom, z zaktualizowaną grafiką i ulepszonymi funkcjami bonusowymi.

Czaszki, miecze i świece lądują w tej 5-lin-liniowej grze, wraz z realistycznymi obrazami królowej przeklętej, kochanki i metalowej kapłanki. Towarzyszy mu muzyka ze szwedzkiego zespołu metalowego, CandleMass i możesz cieszyć się widokami i dźwiękami na komputerach stacjonarnych, iOS, Android i Windows Mobiles.

Funkcje House of Doom 2: The Crypt Slots obejmują ułożone dzikie, respins z dzikimi modyfikatorami, darmowe gry i spiny kryptowe, z nowymi dzikimi symbolami aktywnymi w całym. Ta gra ma średni powrót do procentu graczy 96.25% i GRAW GO ODPOWIEDZIĆ WOLNOŚĆ W 7/10. Możesz zdobyć zwycięstwa na 6000 razy swój zakład lub 600 000.00 Jeśli zagrasz w tę straszną grę na najwyższych stawkach.

Jak zagrać w House of Doom 2: The Crypt Slots Game

Siatka symboli 5x3 znajduje się w kamiennym kominku, z szatkowanymi posągami po każdej stronie. Obrazy są odpowiednio przerażające, a trzy przerażające postacie żeńskie są praktycznie fotograficzne.

Do wyboru jest wiele poziomów zakładów, z przewijaniem paska prowadzi przez opcje od 0.10 na spin do 100.00 w naszych zalecanych kanadyjskich kasynach online. Jest to bardzo łatwa gra do konfiguracji i oferuje automatyczne spiny i tryby szybkiej gry na komputerach stacjonarnych i mobilnych.

Sprawdź wypłatę wypłaty House of Doom 2: The Crypt Darmowe Gry Online, klikając niebieski przycisk "I" na panelu sterowania. Wymienia to, ile wygrasz z dopasowania 3 lub więcej symboli w dowolnym z 10 linii z lewej kołowrotka. Krwawo-czerwone, gotyckie symbole kart, z różnymi strażnikami domu warty 25x twojego zakładu.

Bezpłatne spiny i inny dom Doom 2: Funkcje bonusowe kryptowych

Uważaj na bramę duchową, która otwiera się w dowolnym momencie. Każdy z 3 dzikich symboli lądujących w tej ramce rozszerzy się, aby obejmować całe rolki, podczas gdy każda postać uwalnia jej specjalne moce. Królowa cholernych miejsc Bramy duchów na każdym kołowrotku, podczas gdy Pani ognia wyzwala respin z wszelkimi zwycięstwami pomnożonymi przez 2x, 3x, 5x lub 10x. Jeśli pojawi się metalowa kapłanka, ulepsza wszystkie symbole obrazu do najlepiej płatnego emblematu czaszki.

Wszelkie 3 symbole rozproszenia krypty odblokują bezpłatną bonus obrotów, w której przynajmniej 1 brama duchowa będzie otwarta. Będziesz także miał dziki symbol aktywny na każdym wolnym spinu, podczas gdy wszelkie rozproszenia lądujące w bramie Spirt zostaną zmodernizowane do płonących symboli krypty.

Trzy płonące symbole krypty zabierają Cię do bezpłatnej rundy gier w głównych obrotach bonusowych. Pojawia się tu nowy duch jedności dzikiej postaci, a jeśli wyląduje w bramie duchowej, wszyscy pozostali dziczy zmaterializują się. Łączą swoje nadprzyrodzone moce, aby stworzyć kombinacje o wysokiej płatności.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty domu Doom 2: Slot Crypt

Gdy ich moce współpracują, dzikie symbole mogą powodować wygrane do 6000 razy. Ci, którzy je przywołują za 100.00 na spin może wygrać 600 000.00. Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, która odtwarza się w 7/10, a średni procent zwrotu to doskonały 96.25%.

Nasz werdykt w domu Doom 2: The Crypt Slot Machine

Jeśli lubisz horror, pokochasz House of Doom 2: The Crypt Slots Game z Play’n Go. Wygląda świetnie, zwłaszcza gdy pojawiają się różne symbole postaci, i jest pełen innowacyjnych funkcji bonusowych.

Będziesz potrzebować bram Spirit, aby naprawdę skorzystać z dzikich modyfikatorów, respinów i darmowych gier, ale pojawiają się dość często, więc funkcje mogą wywołać w przyzwoitym tempie. Przyjdź to demoniczne królestwo i zagraj The House of Doom 2: The Crypt Slot Machine w najlepszej grze w kasynach online dzisiaj.

Czy mogę zagrać w House of Doom 2: The Crypt Slot na telefonie komórkowym?

Tak, na pewno możesz! The House of Doom 2: The Crypt Slots Game jest dostępna w wersjach komputerowych i mobilnych. Nie stracisz niczego, gdy grasz na urządzeniu iOS, Androida lub Windows, ponieważ wszystkie wersje mają te same funkcje, symbole i nagrody.

Ile mogę wygrać z House of Doom 2: The Crypt Slots Game?

Wygrywa z House of Doom 2: Gra kryptowych może osiągnąć 6000 razy. Najwyższy poziom zakładów wynosi 100.00 za spin i oznacza, że można ubiegać się o nagrodę pieniężną w wysokości 600 000.00 z tej gry.

Co robią ułożone dzikie symbole w domu Doom 2: Slot Crypt?

W grach podstawowych jest 3 dzikie symbole i dodatkowe 1 podczas funkcji kryptowych spinów. Te potężne postacie mogą stawić czoła innym symbolom, jeśli mogą następnie ukończyć kombinację, i albo zwiększyć wygrywanie do 10x, dodać dodatkowe szanse na lądowe dzikie lub ulepszone symbole dla większych wygranych.

To House of Doom 2: The Crypt Slot A Gra o wysokiej zmienności?

The House of Doom 2: The Crypt Slot Maszyna to gra średnia do wysokiej zmienności, a na skalę Play'n Go ocenia się na 7/10. Oznacza to, że będzie to miało tendencję do wypłaty nieco rzadziej niż gry niższej wariancji, ale średnie wartości nagród mogą być nieco wyższe niż zwykle.

Jaki jest najlepszy dom Doom 2: Aplikacja do gniazda kryptowego?

Spójrz na nasz przewodnik po najlepszych witrynach mobilnych kasyn. Niektóre z najwyżej ocenianych kasyna mają aplikację do pobrania, która daje szybki dostęp do gry House of Doom 2: The Crypt Slots wraz z resztą ich zakresu.

Czy dom Doom 2: Gniazda kryptowego ma bezpłatne obroty?

Możesz cieszyć się 2 bezpłatnymi funkcjami obrotów, gdy grasz w House of Doom 2: The Crypt Darmowe Gry Online. Trzy symbole rozproszenia wywołują 8 darmowych gier, podczas których w każdym będzie widać bramę duchową i dziką. Możesz wyzwolić obroty krypty z tej rundy, gdzie nowy symbol ducha jedności pomaga stworzyć duże wygrane.

Czy są jakikolwiek dom Doom2: kody promocyjne gniazda kryptowego?

Sprawdź witrynę pod kątem dowolnego domu zagłady 2: kody promocyjne krypty. Tutaj na zawsze publikujemy najnowsze oferty, gdy tylko zostaną ogłoszone przez kasyny, więc nie przegapisz najlepszych ofert.

Jaki jest minimalny zakład w domu Doom 2: Slot Crypt?

Możesz umieścić zakłady tak niskie jak 0.10 On The House of Doom 2: The Crypt Slots Game. To tylko 0.01 na każdej z 10 linii płacowych. Wybór poziomu zakładu jest łatwy, z przewijającym paskiem pod kołowrotkami, które trzymają wszystkie opcje między tym a maksymalnie 100.00 na spin.

Jakie symbole gniazda są w domu Doom 2: maszyna do gniazda kryptowego?

The House of Doom 2: The Crypt jest pełen symboli o tematyce horroru. Przerażające ułożone dzikie symbole są realistycznymi obrazami potężnych kobiet, a także zobaczysz czaszki, noże i gotyckie emblematy kart do gry. Nawet tło poprawia motyw House of Horrors.

Kiedy był dom Doom 2: Uzdrowiony automat do krypty?

Play'n Go uruchomił House of Doom 2: The Crypt Slots Game 11 marca 2021.

Land of Zenith
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Desert Treasure
RTP:
97.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Katmandu Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Judge Dredd
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Remember Gulag
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Ticket
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni