Howling Wolves graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Howling Wilves Darmowe Gry Online Recenzja

Kojące bęben towarzyszy każdemu obrotowi wyjechów w szpach do gry. Idealnie pasuje do tematu, a wysoki standard grafiki pomaga ożywić obrazy na komputerach PC, iOS, Android i Windows w dowolnej z naszych zalecanych stron kasyn online.

Bębny, skrzyżowane tomahawks, gliniany garnek i pierzasty nakrycie nakrycia rdzennych Amerykanów, z białymi, szarymi i czarnymi wilkami reprezentującymi lokalną przyrodę na siatce symboli 5x3. Inne symbole obejmują pełni księżyca, który jest w stanie działać jak inne w celu uzupełnienia kombinacji. Uważaj na całe paczki wilków, które mogą zwiększyć wygrywanie do 5x i przekształcić symbole, podczas gdy nakrycie głowy odblokowuje funkcję BEZPŁATNĄ BONUS.

Jak grać w automatach Howling Wolves

Podobnie jak większość huków gier, Howling Wolves oferuje szeroki zakres zakładów, który spodoba się jak największej liczbie graczy. Stawki mogą być tak niskie jak 0.25 na spin lub aż 125.00, z dużą ilością wyborów pomiędzy. To gra 25-linowa, w której wygrywasz, dopasowując symbole po liniach od lewej do prawej, a wysokie średnie powroty pasują do wysoce niestabilnej rozgrywki.

Elementy sterujące są łatwe w użyciu, z stosem przycisków monet otwierających opcje zakładów, a karta "I" przenosi Cię do wypłaty. Tutaj. Zobaczysz, że szary wilk i księżyc są najcenniejszym symbolem, z których każdy zapłaci do 20 -krotnie całkowitego zakładu.

Inne przyciski wyzwalają opcję automatycznych obrotów i możesz przejrzeć historię gry, przyspieszyć rolki i zdecydować się na słuchanie muzyki, efektów dźwiękowych, obu lub żaden.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gry w Howling Wolves Game

Dostajesz 10 darmowych spinów, gdy symbol rozproszenia nakrycia głowy ląduje w dowolnych 3 lub więcej miejscach na rolkach 3, 4 i 5 jednocześnie. Te bonusowe gry rozgrywane są na standardowych rolkach, bez dodatkowych funkcji, co jest trochę rozczarowujące, ale w tej grze jest wiele innych rund bonusowych, więc nie jest to prawdziwy problem.

W funkcji Howling Wilds księżyc w pełni może lądować na dowolnych pozycjach, a nawet wypełnić wszystkie 15 miejsc na rolkach. Księżyc jest dzikim symbolem, który może działać jak inne, a ponieważ płaci również najwyższe nagrody, może to być szczególnie lukratywna cecha.

W premie Alpha Wolf wszystkie symbole wilków na widoku magicznie przekształcić się w najlepiej płatne szary wilk. To kolejny szybki bonus, który może stworzyć dla Ciebie dużą wygraną.

Po jakimkolwiek zwycięskim obrotu może pojawić się od 1 do 5 wilków, każdy wył na Księżycu. Te pięknie animowane stworzenia mnożą wygraną przez tę samą liczbę wilków, które pojawiają się, więc możliwe jest zwiększenie nagrody do 5x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Howling Wolves Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Wygrane mogą osiągnąć 5000 razy całkowitą część, który jest przyzwoitym mnożnikiem i oznacza, że osoby grające z maksymalnym stawką 125.00 może potencjalnie wygrać nagrodę 625 000.00. Jest to gniazdo o wysokiej zmienności, w której stosunkowo hojne nagrody są połączone z możliwością dłuższych luk między zwycięstwami niż w grach o niższej wariancji. Ogólnie średnia wskaźnik trafienia wynosi 31.45%, więc wygrasz około 3 obrotów, a powrót do graczy procentowych wynosi 95.49%.

Nasze Howling Wolves Glots Rating

Jeśli lubisz grafikę najwyższej jakości i lubisz gry tematyczne wokół północnoamerykańskiej dzikiej przyrody i starożytnych kultur, wówczas przenośne miejsce jest świetnym wyborem. Dobry wygląd jest wzmacniany przez kilka dodatkowych funkcji i chociaż zwycięstwa nie są gwarantowane ani z Howling Wilds, Alpha Wolf, albo darmowe spiny, byłbyś dość pecha, aby odejść od któregokolwiek z tych z pustymi rękami.

W przypadku podobnej gry, z nieco więcej humoru, nie szukaj dalej niż gniazdo wilków z Netent. Cartoon Critters pojawiają się na 5 rolkach, co wyzwalają, takie jak dzikie substytucje i maksymalnie 115 darmowych spinów.

Zagraj w te i wiele innych gier o tematyce wilka w najlepszych kasynach online. Prezentujemy najlepsze strony z największymi ofertami premii powitalnych tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Playboy Fortunes
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Adventures in Wonderland
RTP:
96.95%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Illogicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki