Huolong Valley graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatyckie, smoki

Huolong Valley Recenzja automatu online

Zainspirowany naturalnymi cudami Chin, gniazdo Huolong Valley przez NextGen to proste miejsce na wideo, które spoczywa na laurach na rozgrywce, a nie wizualizacje. Maszyna do gniazda ma RTP prawie 97% (96.99%) i ogromny potencjał wygranej z maksymalną wygraną 500 000 monet.

Nowoczesne gry na automaty podkreślają grafikę, ale Huolong Valley nie wygląda dokładnie. To powinno być w porządku dla graczy prawdziwych pieniędzy, którzy są pociągani do rozgrywki, a nie wyglądać. Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest to zupełnie inna historia. Chociaż może to wyglądać prosto, Huolong Valley jest dość ekscytujący. Dodaj urocze symbole na rolkach, a dostajesz automat, którego nie możesz przegapić.

Jako gniazdo wideo o tematyce chińskiej można oczekiwać znanych tradycyjnych symboli, takich jak smoki i pandy na rolkach. Na tle doliny Huolong, automat powinien poczuć się znajomo dla graczy, którzy grali w tytuły takie jak Hong Bao lub 100 Pandy. Istnieje również sporo sztuczek w rękawie, z mnożnikami oferującymi niesamowity zwycięski potencjał.

Konfiguracja i nagrody Huolong Valley

NextGen's Huolong Valley Slot ma 5 rolki w 3 rzędach z 20 stałymi zakładami. Nie możesz dostosować, ile linii chcesz grać, co jest dobre, ponieważ zawsze grasz w Max. Jeśli chodzi o zakłady, możesz postawić między 0.01 i 5.00 za linię, zwiększając całkowity zakład do 100.00. To więcej niż wystarczające, aby ekscytować wysokie rolki, ale nawet jeśli jesteś nowicjuszem z małym budżetem, nadal możesz cieszyć się grą.

Playna w różnych urządzeniach komputerowych i mobilnych, podstawowa gra w automatach jest dość prosta. Po dostosowaniu zakładu naciśnij przycisk Spin i czekasz na wynik (tak jak zawsze). Na rolkach znajdują się tradycyjne chińskie symbole, w tym smok, panda, pędy bambusa, ryby koi i inaczej. Wild to tradycyjna chińska maska, a dodatkowy symbol to latarnia - zdobycie trzech z nich na rolkach wywoła funkcję darmowych gier. Fan ręki to rozproszenie gry, ale nie uruchamia żadnych specjalnych funkcji. Płaca jednak w dowolnym kierunku, a dostaniesz 200 monet za pięć z nich na szpule.

Najlepiej płatnym symbolem jest maska (dzika), z nagrodą o wartości 5000 monet za pięć z nich. Pięć uroczych pandy da ci 250 monet, a 5 smoków jest warte 300 monet. Podstawowa gra w dolinie Huolong jest dość prosta - emocje leży w bonusowej rundzie, która jest w formie darmowych gier.

Jeśli chodzi o najniższe płatne symbole, to Lucky 8s. Tym razem przychodzą ładnie stylizowani z przerażającymi smokami za sobą. Green Dragon Lucky 8 daje 150 monet dla pięciu z.

Wywołane przez trzy lub więcej symboli latarni (bonus) na bębnach, darmowe spiny są wypełnione solidnym mnożnikiem, który może znacznie zwiększyć twoje wygrane. Tutaj leżą wszystkie wielkie nagrody w tym miejscu.

Funkcje bonusowe Huolong Valley

Najważniejszą częścią gry jest runda bonusowa. Kiedy wylądujesz 3 lub więcej symboli bonusowych na bębnach, uruchomi funkcję darmowych gier. Nie dostajesz stałej liczby gier - w rzeczywistości liczbą decyduje prosta gra, w której wybierasz 1 z 6 latarni. Latarnia wyboru przyzna 4-7 darmowych spinów.

Gracze mogą również wybrać 1 z 6 monet, które określają mnożnik dla rundy bonusowej. Możesz uzyskać ładny mnożnik o wartości 3x-6x, który brzmi dość kusząco. Jeśli masz szczęście wylądować na mnożniku 6x, zdecydowanie zwiększa zwycięski potencjał tego wspaniałego miejsca.

Podczas rundy bonusowej jest jeszcze więcej niespodzianek. Dziki na zwycięskiej linii podwoi twoje wygrane oprócz mnożnika. To zwiększa zwycięski potencjał gniazda doliny Huolong jeszcze bardziej niż mnożnik i sprawia, że jest o wiele bardziej ekscytujący. Teoretycznie, po tym, jak wszystko się ułoży, możesz trafić na mnożnik 12x na każdym wolnym spinku. To ma wielkie wygrane i obiecuje strzał na główną nagrodę 500 000 monet.

Jeszcze lepsze wiadomości śledź. Ta funkcja można się oddzielić, dzięki czemu możesz w końcu dostać do 14 darmowych spinów. Mnożnik pozostaje taki sam - masz jeszcze większe szanse, aby osiągnąć duże wygrane. Wszystko to sprawia, że bonus w szczelinie jest najbardziej ekscytującą funkcją. Z szansą do doliny na wygranie osuwisk, będziesz chciał dotrzeć do tej rundy wcześniej niż później.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Podsumowanie Huolong Valley

Gniazdo doliny Huolong ukrywa prawdziwy zakopany skarb za prostym wyglądem. W czasach, w których większość programistów zwraca większą uwagę na grafikę niż rozgrywkę, NextGen dostarczył klasyczne miejsce, które wypłaca duże.

Gra podstawowa jest dość prosta i szczerze mówiąc, niezbyt ekscytująca. Masz możliwość wylądowania solidnych zwycięstw z rozproszeniem i dzikim, ale poza tym nie oferuje emocji, których można się spodziewać. Z drugiej strony wszystkie zakłady są wyłączone w rundzie bonusowej. Land 3 lub więcej symboli bonusowych na rolkach, aby uzyskać 7-14 darmowych gier z mnożnikiem 3x-6x. Wybierasz liczbę bezpłatnych obrotów i mnożnik, choć losowo z grą Pick’em. Co więcej, wszystkie wygrywają z dziką podwójną wartością, co oznacza, że możesz grać za 12 -krotne wygrane na każdym darmowym spinku.

Dzięki wysoki potencjał zwycięski w rundzie bonusowej, Huolong Valley to miejsce, które po prostu musisz wypróbować na jednej z naszych najlepszych miejsc na automatach online.

9 Masks of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Shadow
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Pig
RTP:
95.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr. Jekyll Mr. Hyde
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni