Hyper Burst graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 280 000 USD.00
Motyw:
Tropikalna wyspa

Recenzja automatu online Hyper Burst online

Podobnie jak wiele gier z Yggdrasil, automat Hyper Burst wykorzystuje przyjemny styl kreskówki, który wypełnia ekran komputera lub telefonu komórkowym. Siatka 6x4 ma niższe symbole karty płacących i maski Tiki o wyższej wartości. Wszystko stoi na tle bujnej tropikalnej wyspy gdzieś na Pacyfiku, ale ogromny wulkan za kołowrotkami wskazuje na rzeczy, które nadejdą.

Nie pozostanie w stanie długo, ponieważ łączące się szpilki i respins uruchamiają się po każdej wygranej. Po połączeniu respins 4 rolki, mnożniki wygrane zaczynają zwiększać wszelkie dalsze wypłaty. To ekscytujący mechanizm, który może prowadzić do ogromnych nagród do 12 800 razy więcej niż całkowity zakład.

Jak grać w grę Hyper Burst Slots

Dostępny zakres zakładów trwa od 0.10 do 100.00 na spin, co daje dobry rozprzestrzenianie się opcji, które pasują do większości bankrollów lub osób bawiących się z bezpłatnym bonusem spinów. Aby rozpocząć, załaduj grę Hyper Burst Groum na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile z zalecanego kasyna, a następnie wybierz zakład za pomocą wartości monety + lub - karty.

Wygrywasz, dopasowując symbole lądują na linii płac, zaczynając od lewej kołowrotka, a przycisk "I" otwiera się na wypłatę, w której możesz zobaczyć, ile jest warte każdego. Najmniej cenny symbol płaci 1x twój udział, gdy przekracza wszystkie 6 bębn.

Okrągły przycisk strzałek wyzwala opcję automatycznego rozkładu, która działa do 100 kolejnych spin.

Respins i inne cechy szczeliny Hyper Burst

Akcja rozpoczyna się, gdy tylko wylądujesz zwycięską kombinacją. Wulkan wybucha i wyrzuca lawę na 2 środkowych kołowrotków, które łączą się i wypełniają symbole wielkości 2x2. Część respin za darmo, a jeśli to stworzy kolejną wygraną, trzecia kołowrotek łączy się, aby dać ci 3x3 symbole. Jeśli następny respond jest również zwycięzcą najlepszych kasyn online, wszystkie 4 środkowe bole łączą się i wielkie symbole 4X4.

Od tego momentu, jeśli jakikolwiek symbol na Reel 1 pasuje do tych na połączonych rolkach, gwarantuje zwycięstwo 5 pasujących symboli. Wprowadzasz teraz tryb hiper, aby czerpać nagrody mnożników dla wszelkich dalszych odpowiedzi w serii. Mnożniki zaczynają się od 3x, a następnie rosną do 5x, a na koniec 10x dla wszelkich pozostałych rentgenów.

Każdy przegrany spin w dowolnym momencie resetuje rolki i mnożniki, więc za każdym razem nie osiągniesz najwyższego poziomu. Jednak scalone rolki zwiększają prawdopodobieństwo powstania zwycięskiej kombinacji, więc jest to łatwiejsze niż myślisz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane automat do gniazda rozerwania, RTP i zmienność

Ponieważ jest to gra o wysokiej zmienności, możesz nie widzieć, że wygrywające kombinacje lądują tak często, jak w gniazdach niższych wariancji, ale kiedy nadejdą nagrody, mają one dość wysoką wartość. Średnie zwroty wynoszą 96.02% i przy mnożnikach można zdobyć wygraną w wysokości 12 800 razy. Przy 100.00 Wager, to ogromny 1 280 000.00 przybywa na drogę.

Nasza ocena gry Hyper Burst Slots

Uwielbiamy schludne cechy konstrukcyjne i potencjalnie satysfakcjonujące rundy z hiper -serc. Tropikalne motywy wyspy i wulkanu są zasłużone bardzo popularne i wykorzystywane w wielu grach, ale z pewnością jest to jeden z lepszych przykładów. Oprócz dzikiego symbolu działającego jako inne, jeśli może wypełnić kombinacje, jest tylko pojedyncza runda bonusowa, ale jest doskonała.

W miarę łączenia się coraz większej liczby rolek, łatwiej jest wygrać i wywołać dalsze responds i mnożniki. Oczywiście wymaga tylko jednej straty, aby wrócić do podstawowego układu, ale to część emocji.

Możesz zagrać w Hyper Burst Slot w naszych najlepiej rankingowych kasynach. Sprawdź te przedstawione tutaj i pamiętaj, aby zdobyć najlepsze oferty bonusowe powitalne.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Masks
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dream Diver
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci Creations
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Horus
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kitty Glitter
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Himalayas Roof of the World
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune Rewind
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki