Ice Ice Yeti graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
882 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Ice Ice Yeti Recenzja automatu online

Gniazdo Ice Ice Yeti zapewnia zabawną i interesującą grę z doskonałym zestawem funkcji. Gra podstawowa składa się ze standardowego kołowrotka 5, 3 wierszy, podczas gdy gry bonusowe rozszerzają grę na sieć 5x7. Powoduje to również przekształcenie 243 dróg w niesamowite 16 807 zwycięskich możliwości z najlepszymi miejscami do gniazda.

Gniazdo Ice Ice Yeti ma do 8820x Twój udział. Gra obejmuje imponujące efekty animowane, a także różne futrzane postacie 3D. Będziesz także pomocy dzikiej Yeti i dodatkowych funkcji, takich jak funkcja Ice Ice Respins. Dodatkowe funkcje obejmują darmowe spiny i lepkie dzikie.

Jak grać w lodowym gniazdku online

Gniazdo Ice Ice Yeti to odpowiednia gra dla wszystkich graczy. Jeśli jesteś odtwarzaczem automatu, możesz wypróbować tę grę, aby zapoznać się z nowymi i różnymi funkcjami. Gra łączy niezwykłe funkcje z prostotą i łatwością standardowych gier automatycznych. Jest również dostępny na wszystkich urządzeniach, w tym wszystkie rodzaje urządzeń mobilnych.

Możesz to sprawdzić na dowolnym urządzeniu iOS lub Android. Po otwarciu gry zobaczysz piękny niebieski design z zestawem elementów sterujących poniżej kołowrotków. Jeśli klikniesz menu po prawej stronie, możesz uzyskać dostęp do wypłaty, aby wyświetlić każdy futrzany znak.

Istnieje ogromne 243 sposoby na wygraną do 8820x swojego udziału. Wszystko, co musisz zrobić, to przełączyć kontrolę "zakład" po lewej stronie i wybrać zakład. Twój zakład może spaść w zakresie 0.10 monet do 100 monet maksymalnie na spin. Naciśnij przycisk "Odtwarzaj", aby rozpocząć.

Funkcje bonusowe Ice Ice Yeti i darmowe spiny

Możesz wygrać mnóstwo nagród, gdy grasz Ice Ice Yeti, ponieważ sama gra podstawowa oferuje ogromne 243 zwycięskie możliwości. Istnieje wiele lodowych symboli, które zawierają ikony kart do gry, które reprezentują symbole niższej wartości. Różne futrzane znaki 3D reprezentują symbole o wyższej wartości.

Oferują nagrody, które obejmują od 10 x do 25 razy. Symbol Yeti jest gwiazdą gry i może ci pomóc, działając jako dziki symbol. Jako dziki Yeti zastępuje wszystkie inne symbole w grze, aby wygenerować dodatkowe zwycięstwa. Możesz wygrać do 8820x swój udział, gdy dojdziesz do rund bonusowych.

Yeti Shake to funkcja, która może wywołać w dowolnym momencie gry. Ta funkcja pęknie między 2 a 10 blokami lodu, co może spowodować rozszerzenie układu na siatkę 5x7. Wild Yeti ma również moc wyzwalania lodowego respins. Otrzymasz kilka darmowych spinów i szansę odblokowania do ogromnych 16 807 zwycięstw. Gdy więcej dzikich ląduje na rolkach, nadal będziesz otrzymywać respins.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca
  • Kup bonus

Ice Ice Yeti Jackpot, RTP i zmienność

Ice Ice Yeti autorstwa Nolimit City oferuje rozgrywkę o średniej wariancji i RTP 96.16%. Możesz postawić do 100 monet, co umożliwia wygranie do 8820x swojego udziału. Możliwe jest zdobycie świetnych nagród, ponieważ gra zapewnia 243 sposoby na to. Może to nawet pomnożyć ogromne 16 807 sposobów wygrania.

Ice Ice Yeti Wnioski i więcej gier

Gniazdo Ice Ice Yeti zapewnia świetną grę średniej wariancji zarówno dla doświadczonych, jak i nowicjuszy graczy. Jest to również odpowiedni wybór dla graczy o wysokiej walce, którzy mogą umieścić maksymalne zakłady do 100 monet na spin. Gra oferuje piękną grafikę, zabawne funkcje, łatwość użytkowania i mnóstwo rozrywki. Co więcej, Nolimit City poszło na wszystko, włączając urocze animacje i efekty dźwiękowe.

Jeśli szukasz więcej gier Nolimit City, mamy Cię objęty. Po prostu przejdź do naszej listy prawdziwych stron pieniężnych, aby zbadać szeroki wybór tytułów. Te strony są również domem dla jednych z najbardziej ekskluzywnych kanadyjskich ofert. Możesz wypróbować gry takie jak Punk Rocker Darmowe Gry Online, w którym możesz zdobyć 15 000 razy swój udział w jednym obrotu. Odwiedź nasze zalecane kasyna online, aby uzyskać więcej.

Powiązani partnerzy kasyna

4 Secret Pyramids
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nero's Fortune
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Free Reelin’ Joker
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni