Ice Joker graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Owoce, bary i dzwonki

Ice Joker Recenzja automatu online

Gra lodowego Jokera otacza siatkę symboli 5x3 z niebieskimi sopelami i górami, oświetlone przez północne światła w chłodną noc polarną. Nawet symbole nie uciekają z mrozu, z wiśniami, cytrynami, winogronami, barami i gwiazdami pokrytych błyszczącymi kryształami lodu. Sama lodowa Joker jest uderzającą postacią w zanurzającej sukience, która jest całkowicie nieodpowiednia do klimatu, a ona ma na sobie skomplikowaną kapelusz typu Harlequin.

Play’n Go użył wysokiej jakości grafiki przedstawionej w większości swojej oferty, a gniazdo Ice Joker wygląda równie dobrze na komputerach PC, Android, iOS i Windows w najwyżej ocenianych kasynach mobilnych.

Obinaj rolki i możesz wyzwolić, takie jak darmowe spiny z rozszerzającymi się dzikimi symbolami, a także bezpłatną rundę gier z dużą ilością dodatkowych dzikich nagradzanych z bonusowego koła.

Jak grać w automat do lodu Joker

Przewijający pasek pod rolkami zawiera wszystkie opcje zakładów, które wahają się od 0.20 do 100.00 na spin. Jest to 20-liniowa gra, która wykorzystuje standardowy mechanizm wypłaty, w którym wygrywasz nagrody, dopasowując symbole w linii od lewej strony.

Otwórz wypłatę za pomocą żółtego przycisku "I", aby zobaczyć, ile każdy symbol zwraca się na bieżącym poziomie zakładu. Wygrane różnią się od 1.5x zakład, gdy wiśnie lub cytryny przekraczają linię płac, do 50x, gdy duży czerwony 7 zatrzymuje.

Dostępne są tryby automatycznego i turbo i możesz dostosować objętość lekko niesamowitej ścieżki dźwiękowej, wraz z dźwiękiem śmiechu Jokera, lub całkowicie ją wyłączyć, jeśli chcesz.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gry lodowej joker

Chociaż nie płaci bezpośrednio nagród i pojawia się tylko na średnich 3 rolkach, postać Ice Joker pomaga, działając jako inne symbole, jeśli może zakończyć wygraną. Ten dziki symbol następnie wyzwala 3 zamrożone wolne obroty, gdy blokuje się na miejscu, rozszerzając się w górę lub w dół w każdym wolnym spinku, aż wypełni całą rolkę.

To znacznie bardziej prawdopodobne, że w tej funkcji tworzy wygraną, a jeśli w tej rundzie pojawią się więcej żartów lodowych, otrzymasz kolejne 3 mrożone darmowe spiny.

Symbole rozproszone płatki śniegu w dowolnych 3 lub więcej miejscach odblokuje zimę dzikie koło. Dostajesz obrót tego bonusowego koła, zbierając od 1 do 7 lodu Joker Wilds, które pojawią się podczas serii darmowych spin. Bezpłatne gry biegają, dopóki nie pojawili się wszyscy przyznawani Jokers, a oni nadal wyzwalają zamrożone darmowe spiny, które mogą zmienić to w bardzo długotrwałą funkcję. Przy szczęściu otrzymujesz maksymalnie 51 darmowych gier.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i powrót do graczy do graczy

Możesz wygrać do 3000 razy swój całkowity zakład z gry lodowej joker, a jeśli grasz w najwyższych sakeach, co stanowi znaczną wygraną w wysokości 300 000.00. To gra o średniej zmienności, w której znajdziesz niezłą równowagę między częstotliwością wygranych a średnimi wartościami nagród. Ogólny powrót do procentu gracza to 96.23%.

Zamknięcie myśli na maszynie do gniazda lodowego

Maszyna do gniazda lodowego Joker bierze tradycyjną grę o tematyce owocowej i dodaje trochę wizualnego stylu dla tych, którzy lubią Windy Games. To sama Joker, która zamienia tę grę w jedną, w której bezpłatne spiny mogą biegać i biegać, jeśli zimowe dzikie koło przyznaje się z maksymalną liczbą żartownisków w Free Spins.

Maksymalna wygrana na 3000 razy Twój udział dotyczy standardu dla gier średniej wariancji i podobnie jak wszystkie gry Play'n Go, Ice Joker jest w pełni licencjonowany i certyfikowany dla uczciwych gier.

Jeśli jest to dla ciebie zbyt chłodne, wypróbuj podobny gniazdo Joker z Play’n Go, w którym koło mnożników może zwiększyć wygrywanie, a jest okrągły z lepkich symboli. Znajdziesz te i resztę gangu Play'n Go, obok automatów od innych najlepszych programistów na naszych najlepszych miejscach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lightning Joker
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash‘N Riches WowPot Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki