Idol of Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Azjatyckie, mity i legendy

Idol of Fortune Online Review

Zielone węża, niebieskie pawie i różowe słonie należą do indyjskich emblematów szczęścia w bożku w fotelu Fortune. Jest to gra 5-orowa przekroczenie 243 sposobów na wygraną, a gdzie możesz wygrać do 1 000 000.00 na najwyższym pakiecie.

Funkcje obejmują dzikie substancje i złote rolki warte do 5000 razy Twoje zakłady. Istnieje wybór 6 bezpłatnych funkcji spinów, z różną liczbą bonusowych gier i tajemniczych symboli, które pozostają na miejscu.

Możesz dotrzeć do tych pięknie zaprojektowanych symboli na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles w jednych z najlepszych automatach online Play Casinos. To gra, w której zmienność średnia do wysokiej łączy się z doskonałymi średnimi zwrotami 96.20%.

Jak grać w bożce Fortune Darmowe Gry Online

Biorąc pod uwagę bogatą historię i kulturę Indii, jest zaskoczeniem, że wokół tematu jest tylko kilka automatów. Play'n Go robią trochę, aby naprawić to za pomocą wspaniałego bożka automatów w fortuna, gdzie na siatce 5x3 widzisz kolorową mysz, pawę, wąż i słonia. Pojawiają się również stylizowane emblematy kart do gry, wraz z bonusowymi symbolami, takimi jak Temple Door Wilds, Ganesh rozprasza i złote tajemnicze symbole w rundzie darmowych gier.

Słoni bóg Ganesh rzuca się na szczyt kołowrotków z tradycyjnego otoczenia świątyni. To cudowna gra, którą można zobaczyć na komputerach stacjonarnych i mobilnych na najlepszych aplikacjach do bukmacherskiej i zawiera klasyczną ścieżkę dźwiękową inspirowaną Indianami.

Spójrz poniżej rolki do standardowych elementów sterujących Play’n Go, które są dobrze sprawdzone dla łatwości użytkowania i elastyczności. Stuknij, aby wybrać poziom zakładu wzdłuż paska przewijania, z opcjami od 0.10 do 100.00 na każdym obrotu. Przycisk "I" obok tego odblokuje wypłatę, która obejmuje funkcje bonusowe i wymienia wartość każdego symbolu na wybranym paliku.

Idol of Fortune to 243 sposoby wygrania gry, która wypłaca się, gdy zobaczysz 3, 4 lub 5 pasujących symboli na podłączonych rolkach z lewej strony. Świątynia Wild pomaga, działając jako inne, jeśli to możliwe. Wygrywasz 1x, 2x i 10x stawka z najlepiej płaconego symbolu słoni.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do gniazda wróżb

Złote rolki mogą pojawiać się w dowolnym momencie, a jeśli lądują dzikie symbole, możesz wybrać emblematy w funkcji dzikiej nagrody. 12 symboli pokazano na siatce, a ty wybierasz 3 losowo, aby ujawnić mnożniki wygrane 10, 25, 500 lub 5000 x.

Główną cechą Idola Fortune Darmowe Gry Online jest bezpłatne obroty, wywołane pojawieniem się 3, 4 lub 5 złotych symboli Ganesh w tym samym spinu. Otrzymujesz początkową nagrodę rozproszenia 5x, 10x lub 50 -krotności swojego zakładu, a następnie wybór tych 6 bezpłatnych opcji gry -

 • 20 darmowych obrotów z 8 tajemniczymi symbolami na paskach kołowrotka.
 • 15 darmowych spin.
 • 12 Darmowe obroty z 28 tajemniczymi symbolami na paskach kołowrotka.
 • 10 darmowych obrotów z 38 tajemniczymi symbolami na paskach kołowrotka.
 • 8 Darmowe obroty z 48 tajemniczymi symbolami na paskach kołowrotka.
 • Tajemniczy wybór - od 8 do 20 darmowych spin.

Wszelkie tajemnicze symbole rozszerzają się, aby napełnić rolki, a następnie wszystko, co na myśli, przekształcą się w przykłady jednego innego typu losowego.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu

Idol Fortune Darmowe Gry Online Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać maksymalnie 10 000 razy całkowitego zakładu w trakcie funkcji darmowych spinów, a jeśli osiągniesz ten cel, runda kończy się automatycznie. Na najwyższym stawce 100.00, można wygrać 1 000 000.00 W tej rundzie idola gry w folcu.

Istnieje średnia do wysokiego poziomu zmienności, a teoretyczny procent zwrotu wynosi 96.20%, co jest całkiem dobre dla gry z tą wariancją.

Nasze przemyślenia na temat bożka w fortuna

Grafika jest tak jasna i kolorowa, jak można się spodziewać po grze tematycznej wokół kultury indyjskiej, a żywą ścieżkę dźwiękową pomaga ożywić te symbole na komputerach i telefony komórkowej. Funkcja złotych kołowrotek jest miłym dodatkiem, chociaż potrzebujesz dzikiego symbolu, aby wylądować w złotej kołowrotku, aby wszystko się wydarzyło.

Wywołaj bezpłatne obroty i masz do czynienia z dużą gamą opcji. Czy wybierasz maksymalną liczbę spinów z mniejszą liczbą tajemniczych symboli lub wyższego wyboru zmienności z mniejszą liczbą bezpłatnych gier? Może opcja tajemnicza jest ta, którą należy wybrać, ponieważ może to zrezygnować z 88 tajemniczych symboli na paskach kołowrotka.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, bożka Fortune Slot to przystojna gra z pewnymi przyzwoitymi funkcjami bonusowymi. Odkryj moce idoli, gdy kręcisz rolki w naszej ulubionej sztuce kasyna online.

Jaka jest funkcja złotego kołowrotka idola gniazda fortuny?

Rolek mogą losowo zmieniać złoto. Jeśli dziki symbol wyląduje na złotej kołowrotku, bożka z wróżbą nagradza cię rundzie do wybierania nagród, w której wybierasz z 12 różnych ikon, aby ujawnić nagrody 10x, 25x, 500x lub 5000x palika.

Czy idol maszyny do gniazda wróżbą ma bezpłatną funkcję spinów?

Istnieje sześć bezpłatnych opcji spinów z idolem gniazda fortuny, wywołanych przez symbol rozproszenia Ganesh w dowolnych 3 lub więcej miejscach. Możesz wybrać z różnej liczby darmowych gier, w połączeniu z inną liczbą tajemniczych symboli na rolkach.

Jak wygrać pieniądze z idola slotu z fortuny?

Idol Fortune Darmowe Gry Online ma 243 różne sposoby wyrównania symboli wygranej. Nagroda z 3 lub więcej dopasowanymi symbolami na sąsiednich bębnach z lewej i nie ma znaczenia, na którym z 3 wierszy wylądują.

Czy mogę zagrać w Idol of Fortune Slot Game na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Możesz odtwarzać idol gniazda fortuny na telefonach i tabletach z Androidem, a także iPhone'ach, iPadach i telefonach.

Jaki jest minimalny zakład na każdym obrotu idola fortune online?

Minimalny zakład na spin bożka rolki szczelinowe wynosi 0.10. Łatwo jest wybrać kołek z paska przewijania w głównej grze, a opcje działają aż do 100.00 na każdym obrotu.

To idol fortune, to dobra gra?

Uważamy, że idol maszyny do gniazda fortuny jest doskonałą grą, która obejmuje niezwykły temat i ma wiele satysfakcjonujących funkcji bonusowych. Wypróbuj to dla siebie w najlepszych kasynach tutaj i sprawdź, czy się zgadzasz.

Jakie gry są podobne do idola maszyny do gniazda fortuny?

The Idol of Fortune Slot dołącza do innych gier o tematyce indyjskiej, takich jak Ganesha Fortune z PG Soft i Mistyczne Indie Skywind z naszych zatwierdzonych kasyn.

, Który tworzy idol fortune online?

Play GO są za bożkiem maszyny do gniazda fortuny. Jest to część ogromnej zasięgu, która obejmuje hity takie jak Rise of Gods: Reconing, Fire Joker, Eytu of Atum i wiele innych.

Kiedy wydano idol gier na automatem w fortuna?

Idol gniazda fortuny został uruchomiony 12 maja 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Armadillo Artie
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Golden Sands
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Glorious Empire
RTP:
96.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anna Van Helsing Monster Huntress
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Great Pigsby Megapays
RTP:
96.19%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni