Illogicool graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Science fiction, programy telewizyjne/seria

Ilogicool online przegląd automatów

Maszyna gniazda Ilogicool to gra science fiction z Elk Studios, która zawiera Ray Guns, załogę statku kosmicznego i uroczych kosmitów na siatce 6x6. Gwiezdne cechy obejmują kaskadowe rolki, transformacje symboli oraz zablokowane lub rozszerzające dzikie symbole. Możesz wyzwolić do 25 darmowych gier z mnożnikami, zaczynając od maksymalnie 30x i rosnąc na każdej kaskadzie.

To gra o wysokiej zmienności, o stosunkowo niskich średnich zwrotach 95%. Zagraj w gniazdo Ilogicool na komputerze lub telefonie komórkowym w naszych zatwierdzonych kasynach, a możesz wygrać do 10 000 razy.

Jak zagrać w grę na glapie Ilogicool

Istnieje wyraźny styl Star Trek do gniazda Ilogicool, z kilkoma członkami ekipy fotograficznej i puszystymi kosmitami zwanymi "kłopotami" wśród symboli. Masz również bliskie spotkanie z komputerem w stylu retro, czerwonym statkiem kosmicznym i świecącymi emblematami kart do gry na siatce. Flight pokład ich rzemiosła jest widoczna za kołowrotkami, a optymistyczna melodia science fiction, która pomoże ustawić scenę.

Możesz zagrać w gniazdo online Ilogicool na komputerach PCS, Android, iOS i Windows Mobiles, i bardzo łatwo jest skonfigurować na wszystkich urządzeniach. Stuknij mały stos monet na elementach sterujących, a zobaczysz 12 poziomów zakładów, od 0.20 do 100.00 na spin. Kliknij jeden, a jesteś gotowy na wybuch na naszych zalecanych witrynach kasyn online.

Inne opcje obejmują automatyczne obroty, które uruchamiasz, przytrzymując przycisk spinowy lub za pomocą karty Auto u góry gry. Kliknij 3 małe linie po drugiej stronie, aby otworzyć wypłatę, która ujawnia, jak działają rozgrywka i funkcje specjalne.

To jest gra 6-z-zorowa, w której wygrywasz z dopasowanych symboli na dowolnym z 6 rzędów, na sąsiednich bębnach z lewej strony. Wyląduj na kapitan tego statku, a wygrasz do 2 -krotnie swój zakład. Górny rząd, zwany "fajną kołowrotkiem", obraca się poziomo i zawiera dodatkowe symbole, które pomagają tworzyć kombinacje o wysokiej płatności.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda ilogicool

Zwycięskie symbole znikają i wyzwalają kaskady tych powyżej. Jeśli to tworzy nowe wygrane, otrzymujesz dalsze kaskady i tak dalej, dopóki nie zostaną widoczne żadne nowe zwycięskie kombinacje. Na chłodnym kołowrotku mogą pojawić się trzy rodzaje dzikiego symbolu, a one stają się aktywne, gdy spadają na inne rzędy w kaskadzie.

Regularny dziki symbol wykonuje standardowe zadanie działania jako inne, aby pomóc w zakończeniu wygranych. Monster Wilds rozszerzają rolki w górę i w dół, aby obejmować nie wygrane symbole, a zamknięte dziczy pozostają na miejscu przez następujące 3 zwycięskie obroty.

Kiedy urocze kłopoty spadają z chłodnego kołowrotka, zmieniają inne symbole na kolejne przykłady jednego typu, trzymając się coraz więcej. Mogą również pojawić się podwójne problemy, a ci faceci rozprzestrzenili się jeszcze dalej.

Obsługują również bonus i super bonusowe symbole. Wszelkie przykłady obu typów 3, 4, 5 lub 6 przyznają odpowiednio 10, 15, 20 lub 25 darmowych spinów lub "kropli". W zależności od tego, ile super bonusowych symboli jest w miksie, otrzymujesz mnożnik początkowy 5x, 10x, 15x, 20x, 25x lub 30x. Symbole specjalne mogą pojawiać się podczas bezpłatnych gier, z dodatkowymi kroplami dodającymi 1, 2 lub 5 kolejnych obrotów do rundy i wygrani mnożnikami zwiększając obecny mnożnik przez 1, 2 lub 3.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność gniazda Ilogicool

Zagraj w gniazdo Ilogicool na maksymalnie 100.00 i możesz wygrać 1 000 000.00. To 10 000 razy całkowitą część, która nawet na najniższym poziomie zakładów jest równa przyjemna potencjalna wypłata w wysokości 2000.00.

Jest to wysoki poziom zmienności z procentem zwrotu 95%, czyli mniej niż 96% lub więcej, które lubimy widzieć z bardzo niestabilnych gier.

Nasza ocena automatu Illogicool

Mając szansę zdobyć wygraną po wygranej z Cascades, różnorodne dzikie symbole, transformacje i darmowe gry z mnożnikami, jest tutaj mnóstwo akcji science fiction. Byliśmy trochę rozczarowani niskim powrót do procentu graczy, ale nie jest to zbyt daleko od naszego preferowanego zakresu. Z maksymalną wygraną 10 000 razy, jest to gra o ogromnym potencjale.

Nie musisz być fanem Star Trek, aby docenić tę światową rozgrywkę gniazda Ilogicool. Oczywiście, jeśli tak naprawdę nie jest to twój styl, być może gniazdo Tropicool, które ma podobne funkcje, ale ustawia akcję na raju wyspy, będzie bardziej w twoim guście.

Udaj się do naszych najlepszych kasyn online i koniecznie zdobywaj swoje najlepsze oferty premii powitalnych.

Ile mogę wygrać z automatu online Ilogicool?

Zagraj w gniazdo Ilogicool na maksymalnych stawkach, a możesz wygrać 1 000 000.00! To 10 000 razy twój zakład i pochodzi z wielu dodatkowych funkcji tej pełnej akcji gry.

Czy gniazdo Ilogicool ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 3 lub więcej symboli bonusowych uruchamiają bezpłatną funkcję spinów. Ta runda gniazda Ilogicool jest wyposażona w mnożniki, które mogą zacząć od 30x i stamtąd wzrosnąć, i możesz ubiegać się o dodatkowe darmowe gry, gdy na szpach pojawia się specjalny symbol.

Co robi fajny kołowrotek w grze ilogicool gier?

Gniazdo Ilogicool ma górną rolkę o nazwie Cool Reel. Posiada to standardowe symbole, a także bonus i dzikie emblematyki. Obraca się od prawej do lewej, a jeśli dziki symboli bonusowych spadają na dolne rzędy, wywołują cechy specjalne.

Czy mogę zagrać w gniazdo Ilogicool na telefonie komórkowym?

Możesz grać na automatach Ilogicool na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows w naszych zatwierdzonych kasynach. Jest zaprojektowany od samego początku do pracy na komputerach stacjonarnych i mobilnych bez potrzeby kompromisu.

Ile linii wypłat ma maszyna do gniazda Ilogicool?

Zamiast linii wypłat, gniazdo online Ilogicool płaci nagrodę, gdy dopasujesz symbole w dowolnym wierszu, na podłączonych rolkach z lewej strony. Istnieje 46 656 różnych sposobów, w jakie może to się zdarzyć, pomogą dzikim symbole, które działają jak inne w razie potrzeby.

Jaki jest minimalny zakład w grze ilogicool gier?

Minimalny udział na spin do szponów gniazda Ilogicool wynosi 0.20. Możesz podnieść stawki na kilku poziomach do maksymalnie 100.00, gdzie można wygrać 1 000 000.00 z tej gry.

Dlaczego gniazdo Ilogicool jest tak popularne?

Styl science fiction i wiele bonusowych funkcji łączą się, aby gniazdo Ilogicool było wielkim sukcesem. Grafika wygląda znakomicie na komputerach stacjonarnych i mobilnych i jest dostępna w niektórych z najlepszych kasyn online.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Ilogicool?

Gry o podobnym stylu do gniazda Ilogicool obejmują multiplier Odyssey, od gier relaksowych, gwiazd. Jeśli chcesz podobną rozgrywkę, ale inne ustawienie, zagraj w gniazdo online Tropicool, gdzie akcja przenosi się na tropikalną wyspę.

, Który deweloper jest za maszyną do gniazda Ilogicool?

Gniazdo Ilogicool pochodzi od szwedzkiego programisty Elk Studios. W ich zatwierdzonych kasynach znajdziesz inne w ich zasięgu, takie jak gwiazdy Orion, Ekwador Gold, Book of Toro i Mystic Orb, a także wiele bardziej ekscytujących gier z tego i innych studiów.

Kiedy wydano gniazdo online Ilogicool?

Gniazdo Ilogicool zostało uruchomione na kasynach komputerów stacjonarnych i mobilnych 1 lutego 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Street Racer
RTP:
97.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Captain Xeno’s Earth Adventure
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Valhalla
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Steel
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni