Immortal Glory graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, starożytny Rzym

Immortal Glory Recenzja automatu online

Akcja odbywa się na ogromnym stadionie. Smart Graphics, zawsze obecna funkcja w tytułach mikrogamji, zobacz symbole postaci zaangażowanych w różne sporty, wraz z symbolami koron laurowych, pochodni, sandałów i dyskotek.

Niektóre z tych symboli wprowadzają różnorodne funkcje bonusowe, w tym ułożone dzikie symbole, mnożniki, aktywa, bezpłatne gry i nagrody Jackpot. Możesz wygrać 2 500 000.00 w pojedynczym obrotowi rolki lub 10 000 razy całkowity zakład z idealnej mieszanki symboli i mnożników.

Jak grać w nieśmiertelną chwałę

Zagraj w Immortal Glory Gloot na komputerze lub w trybie krajobrazowym na urządzeniu mobilnym w kasynie mobilnym, a elementy sterujące znajdują się po prawej stronie kołowrotków. Są one łatwe w użyciu i zapewniają mnóstwo opcji zakładu i kontroli. Minimalne stawki zaczynają się od 0.10 na spin, wznosząc się do maksymalnie 25.00. Wystarczy kliknąć symbol "$", aby zdecydować, jaki poziom zakładu pasuje do twojego budżetu.

Jest wyposażony w opcję automatycznych spinów i możesz wysłuchać ścieżki dźwiękowej lub całkowicie ją wyciszić. Nieśmiertelne gniazdo chwały jest kompatybilne z iOS, Android i Windows Mobiles, a nie przegapisz żadnej z funkcji podczas gry na telefonie lub tablecie.

Spójrz na wypłatę przed grą. Dostęp do niego jest dostępny za pomocą przycisku Ustawienia i wymienia, ile każdy symbol płaci podczas przekraczania linii z lewej strony. Kobieta sportowca jest najcenniejszą z 3 postaci, płacąc 5x twój udział. Wszystkie 4 niższe opłacalne symbole zwracają maksymalnie 1-krotne twoje udziały.

Nieśmiertelne gniazda glory, darmowe spiny i inne bonusy

Immortal Glory Darmowe Gry Online jest wypełniona dodatkowymi funkcjami, co jest ważne przy wyborze tego, w co grać w jednym z wiodących miejsc do gniazd. Płaskająca pochodnia to dziki symbol, który w razie potrzeby może zastąpić innych. Jest to kolejny ułożony symbol, więc bardziej prawdopodobne jest, że wygrana jest, chociaż może również obejmować tylko 1 lub 2 wiersze jednocześnie.

Jeśli Wild pojawia się na kołowrotkach 1 i innych jednocześnie, wprowadza 5 darmowych spinów. Podczas rundy wszystkie dzikie, które wywołały funkcję, szturchają w górę lub w dół 1 rzędu na raz, dzięki.

Pod koniec 5 darmowych gier, jeśli pozostała jakaś część dzikiego symbolu, zarabiasz chwałę. Te dziczy rozszerzają się na wszystkie 3 rzędy ich rolki, ponieważ wszelkie pozostałe bębny obracają się ponownie. Wszelkie wygrane z spinu chwały są mnożone przez 2x do 10x i możesz wygrać 2000x swój zakład z tej funkcji.

Land 3 bonusowe symbole, aby wejść do rundy jackpota Immortal Glory Slot. Wybierz symbol jackpota, aby wygrać 20x, 100x lub ogromny 10 000 razy swój całkowity zakład.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu

Immortal Glory Max wygrywa, RTP i zmienność

Jackpot 10 000x jest tutaj największą możliwą nagrodą. Jeśli masz 25.00 w zakładach wyzwalających, który składa się z 2 500 000.Nagroda 00. Nieśmiertelna automat do glory to gra o wysokiej zmienności, w której wygrasz średnio co 5 obrotów. Ogólne zwroty to przyzwoite 96.19%.

Nasza nieśmiertelna glory werdykt i podobne gry

Sloty tematyczne wokół starożytnych cywilizacji są zawsze główną atrakcją w kasynach online. Gra Immortal Glory Slots ma ładną, choć nie przełomową, projektową, powiązaną z niektórymi imponującymi funkcjami. Animowane płomienie ożywiły rozgrywkę, chociaż chcielibyśmy, aby postacie również się poruszały.

Jednak ułożone dzikie, bezpłatne gry, spiny chwały i szansa na wygranie jackpota 10 000 razy w dowolnym obrotu są więcej niż wystarczające, aby zrekompensować. Jeśli chcesz grafiki na najwyższym poziomie, Thunderstruck II od tego samego operatora jest dość zapiera dech w piersiach, gdy zainspirował się nordycką mitologią i legendami Thora i Lokiego.

Zagraj w te sportowe gry na automaty na wybranych dla Ciebie witrynach i pamiętaj, aby zebrać ich bonusy powitalne po dołączeniu.

Powiązani partnerzy kasyna

Da Vinci Creations
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Room
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jammin’ Jars 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Seasons
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski