Immortal Romance graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 645 000 $.00
Motyw:
Fantasy, wampiry, romans

Immortal Romance Online Review

Nieśmiertelny romans jest pierwszą w mitycznej sadze gier od liderów branży mikrogaming i łączy emocje związane z automatami wideo z historią mrocznych pragnień i miłości wampirów. Chociaż ma tylko pięć rolki, Nieśmiertelny romans Był także jedną z pierwszych gier, w którym znajdują się rewolucyjne 243 sposoby wygrania systemu.

O Immortal Romance Online Game

Początkowo debiutując w grudniu 2011 r, Nieśmiertelny romans dołączony do modnego wampirów, który został popularny przez filmy takie jak Zmierzch, i programy telewizyjne takie jak Pamiętniki wampirów. Sama gra zawiera obsadę tajemniczych postaci, które w rzeczywistości wyglądają trochę jak obsada Pamiętniki wampirów. Ich historie rozwijają się, gdy gracz osiąga wyższe wygrane i bonusy. Aby rozwinąć tajemnicę, gracze powinni grać.

Podróż podejmowana przez pięknie ilustrowanych postaci jest podniesiona przez zaniżoną gotycką romantyczną ścieżkę dźwiękową, podczas gdy niektóre symbole będą tańczyć z ekranu w olśniewającym 3D po uderzeniu. Oprócz czterech głównych bohaterów, inne symbole obejmują rezydencję country i bibliotekę, ze starym pergaminem i lampką wina, czy...

Jeśli chodzi o zakłady, ten automat wideo jest przeznaczony na wszelkiego rodzaju budżety. Gracze mogą wybrać, ile monet do zakładania (1 do 10) i dołączyć wartość 0.01 do 0.10 do nich. Oznacza to, że możesz zacząć wirować od 0.30 i postaw do 30.00 na spin. Aby nieco przyspieszyć, możesz wybrać szybkie ustawienie wirowania lub skorzystać z przycisku automatycznego odtwarzania, co pozwala automatycznie obrócić do 500 razy. Aby zarządzać budżetem, możesz wybrać limit wygranych, powodując, że gra automatyczna zatrzyma się, jeśli limit został osiągnięty lub przekroczony.

Funkcje, specjały i symbole

Nieśmiertelny romans zawiera kilka interesujących funkcji. Logo gry reprezentuje dziki symbol, który można zamienić na dowolną postać oprócz symbolu rozproszenia Złotego Knockera. Podwaja wygrane, jeśli na aktywnej linii wynagrodzeń. Jednak nie działa jako dziki podczas funkcji dzikiego pożądania, który jest losowo wywołany. Dzieje się tak, ponieważ funkcja ma możliwość obrócenia wszystkich pięciu rolki dzikich. Lądowanie trzech lub więcej symboli rozproszenia zapewnia graczom dostęp do pożądanej komory spinów, z czterema rundami do wyboru związanego z głównymi bohaterami; Amber, Troy, Michael i Sarah. Pokój Amber jest odblokowany od samego początku, zapewniając 10 bezpłatnych spin. Sarah jest ostatnią, która została odblokowana, obdarowując gracza niesamowite 25 darmowych obrotów.

Intrygująca fabuła, hojne bonusy i 243 sposoby wygrania systemu gwarantują, że gracze zostaną ustalone w tym tytule przez pewien czas. Po prostu upewnij się, że od czasu do czasu złapać światło słoneczne, na pewno cię to nie skrzywdzi.

Sprawdź więcej szczelin mikrogamingowych poniżej

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dlaczego Immortal Romance Slot jest tak popularny?

Immortal Romance oferuje graczom szansę wygrania do 12 000 razy zakład na jeden obrót. Motyw wampirów jest również bardzo popularny, o czym świadczy liczba gier automatycznych o tematyce wampirów w kasynach online.

To nieśmiertelny romans to wysoki poziom zmienności?

Immortal Romance to gra na średnim poziomie zmienności, oferująca graczom najlepsze z obu światów pod względem gier niskich i wysokiej wariancji.

Czy muszę pobrać nieśmiertelne miejsce na romans?

Aby zagrać w grę w grę Immortal Romance, po prostu odwiedź jedną z naszych najlepszych kasyn online i otwórz miejsce w przeglądarce. Nie jest wymagane pobieranie.

Czy mogę zagrać w nieśmiertelne miejsce na romans za darmo?

Możesz zagrać bezpłatne demo nieśmiertelnego romansu tutaj.

Jakie automaty online są podobne do nieśmiertelnego romansu?

Dla nowszej gry na automatach z podobnym motywem wampirów do nieśmiertelnego romans.

Kiedy wydano nieśmiertelne miejsce na romans?

Microgaming wydany Immortal Romance w grudniu 2011.

Jaki jest RTP w nieśmiertelnym romansie online?

Immortal Romance jest wyposażony w powyższy średni RTP 96.86%.

Jakie symbole gniazda są w nieśmiertelnym gnieździe romansu?

The Immortal Romance Darmowe Gry Online zawiera różne wampiry, standardowe karty do gry królewskiej i niesamowite symbole domu.

Czy nieśmiertelne miejsce na romans ma darmowe spiny?

Landing 3, 4 lub 5 Symboli rozproszenia przyznają wejście do komnaty spin. Tutaj gracze mogą wygrać darmowe obroty z różnymi funkcjami, takimi jak mnożniki wygrane lub ulepszone dzikie symbole.

Czy są jakieś nieśmiertelne kody promocyjne romansu?

W tej chwili nie ma nieśmiertelnych kodów promocyjnych romansów, ale gracze mogą skorzystać z innych bonusów powitalnych w wielu naszych najlepszych kasynach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Piggy Bank Farm
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fat Frankies
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trump It Deluxe
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Last Sundown
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stoned Joker
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni