Imperial Opera graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, azjatycka muzyka

Imperial Opera Online Review

Więcej niż tylko gra, która wygląda świetnie, Imperial Opera autorstwa Play'n Go również jest wstępnie załadowana z dodatkowymi funkcjami. Aby uzyskać lepsze nagrody w grze podstawowej, masz funkcje, które synchronizują swoje bębny, wrzucają dodatkowe dziki, tworzą 3x3 symbole i dają losowe stosy symboli. A jeśli chcesz mieć duże wypłaty bonusowe, masz również bezpłatną grę spins, w której niektóre z tych funkcji pojawią się i pomogą ci osiągnąć ten jackpot. Z nagrodami do 250 000 kredytów dostępnych na wszystkich urządzeniach, w tym gnieździe będzie czekać wiele ekscytujących zwycięstw, bez względu na to, jakiego urządzenia używasz.

Jak grać w gniazdo Imperial Opera Online

Zanim zaczniesz grać na maszynę do gniazda Imperial Opera z prawdziwymi pieniędzmi, najpierw musisz skonfigurować zakład. Na szczęście ten automat oferuje tylko jedną kontrolę zakładów, dzięki czemu naprawdę łatwo jest skonfigurować i grać. Ta kontrola określa rozmiar całkowitego zakładu i oferuje szeroki zakres zakładów, który zaczyna się od 0.20 punktów na rundę i idzie aż do 100 kredytów.

Zanim zaczniesz, możesz nacisnąć przycisk "I" i otworzyć wypłatę, aby przyjrzeć się nagrodom i funkcjom gry. Ponieważ wypłaty są zawsze przekazywane w kredytach, będą one różnić się w zależności od wielkości zakładu. Nagrody zaczynają się od pięciu symboli karty (A-K-Q-J-10), które płacą między 0.10x i 2.5x twój zakład na sekwencję. Wyższe wygrane są możliwe tylko z czterema symbolami znaków, z których wszystkie płacą za sekwencje 2-z wyglądu i oferują nagrody od 0.05x do 25x Twój udział. A dzięki losowym bonusom włączonym do gry podstawowej będziesz miał również specjalną szansę na zebranie wersji tych ikon i uruchomienie więcej wypłat maksymalnych.

Dla graczy mobilnych Imperial Opera by Play’n Go ma również bardziej kompaktowy format, który można cieszyć na prawie każdym iPadzie, iPhonie lub Androidzie w najlepszych kasynach mobilnych. Wersja mobilna gry umieszcza ustawienia, zakłady, autoodplay i płyty wypłatowe w osobnym menu w prawym dolnym rogu, podczas gdy ekran ma tylko duży przycisk spinowy, aby ułatwić granie.

Bonusy imperialne i bezpłatne obroty

W przeciwieństwie do żadnego programu operowego, gdzie musisz zapłacić, aby dostać się, ten program faktycznie płaci za uczestnictwo. Za każdym razem, gdy co najmniej dwa z tych samych symboli pojawiają się kolejno na wyznaczonej linii płac, zaczynając od pierwszej kołowrotka (daleko po lewej), będziesz mógł bankować niektóre z dostępnych nagród. Najcenniejszymi symbolami do zebrania będą męscy sygnatariusze opery, które płacą 0.05x-6.25x twój zakład, ale także piosenkarka, która podwaja zarówno dziki, jak i płatny symbol, który oferuje nagrody do 25x.

Gdy zaczniesz grać za prawdziwymi pieniędzmi, automat da ci rękę w wywołując kolejne nagrody z czterema dodatkowymi funkcjami. Pierwsza funkcja nazywa się harmonia i może się losowo zsynchronizować 2-3 sąsiadujące rolki w tworzeniu tych samych symboli. Drugi nazywa się crescendo i może tworzyć do 2 rolki pełnej zastępowania dzikich symboli. Trzecia funkcja, Showcase, może również losowo pojawić się na każdym spinu, ale tworzy stos jednego losowo wybranego symbolu (nie rozproszenie). A ostatnia funkcja, mega symbole, może przekształcić wszystkie ikony piosenkarza w symbole jumbo 3x3.

Inne symbole, które mogą pojawić się w formacie Jumbo, to rozproszenia, które wyzwalają wolną grę bonusową. Rozproszczenia 3x3 mogą pojawić się tylko podczas funkcji harmonii i za każdym razem, gdy wylądują w pełni na twoich szpach. Aby uzyskać lepsze nagrody, automat automatycznie synchronizuje wszystkie trzy środkowe bębny podczas każdego darmowego obrotu, a także daje dostęp do funkcji prezentacji, aby uzyskać łatwiejszy pełny ekran tych samych symboli.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Kolosalne symbole
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Opera imperialna RTP, maksymalne wypłaty i zmienność

Jeśli lubisz grać w pełne dodatkowe automaty z dużymi limitami i nie masz nic przeciwko zmienności, ta maszyna do gniazda na pewno będzie warta twojego czasu, oferując maksymalny jackpot o wysokości 250 000 kredytów. Połącz to z przyzwoitym 96% RTP, a masz przepis na najlepszą grę w automatach online.

Werdykt slotu cesarskiego opery

Play’n Go stworzył kolejną ekscytującą maszynę do automatu z imperialową operą. Dzięki losowym bonusom, ten automat obiecuje dobrą stawkę trafienia podczas każdej sesji, dając ci wypłaty częściej na utrzymanie bankrolla, czekając na większe zwycięstwa.

Jeśli jednak jesteś nowy w graniu w automatach, możesz zamiast tego przyjrzeć się niektórym z mniej niestabilnych gier Play GO na naszej stronie internetowej. Jednym z najpopularniejszych wyborów jest automat do goltowego Colts w studio, który daje unikalny horror/zachodni motyw, 40 liniów wypłat i siedem bonusowych gier, w tym jedno z mnożnikami wypłaty do 30x. A dla czegoś bardziej kreatywnego masz kolorowe gniazdo Gemix, które jest grę inspirowaną cukierkami z ekranem 7x7, mnożnikami wygrania supercharatu i trzema poziomami bonusowymi, które można odblokować, usuwając różne wzory na naszych zalecanych stronach kasynowych online.

Powiązani partnerzy kasyna

Animals of Africa
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Pearl
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni