Ingots of Cai Shen graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Azjatka

Wlewki Cai Shen Recenzja automatu online

Cai Shen jest chińskim bogiem bogactwa i jest tutaj, aby rozpowszechniać niektóre z bogactw w ekscytującym gnieździe kompatybilnym z komputerami komputerowymi, iOS, Androidem i Windows Mobiles w wysokich mobilnych kasynach. Wlewki gry Cai Shen Game rozgrywa się na bogatych czerwonych rolkach, nadzorowanej uśmiechniętym kreskówkowym obrazem Cai Shen w tradycyjnym chińskim kostiumie. Trzyma wlewkę w kształcie miski, a także pojawiają się jako cenne symbole na 5 rolkach i 3 rzędach.

Zobaczysz także inspirowane azjatycką symbole kart do gry, latarnie, ryby i szczęśliwe monety. To 243 sposoby na wygraną, która wypłaca się, gdy dopasujesz co najmniej 3 symbole tego samego rodzaju w dowolnym rzędzie, w sąsiednich bębnach z lewej strony. Funkcje bonusowe obejmują nagrody pieniężne i jackpoty z funkcji Respins Ingot Ress. Najlepsze jackpoty płacą 1000 razy Twoim zakładce na końcu funkcji respins.

Jak grać w wlewkach automatu online Cai Shen

To jest gra z wystarczającą szeroką gamą zakładów, aby pasować do bankrollów zwykłych graczy i wysokich rollers. Minimalny udział to tylko 0.10 na spin, albo możesz postawić do 100.00 na najwyższych miejscach online, z wieloma opcjami pomiędzy tymi granicami. Wybierasz stawki, klikając przycisk, który wygląda jak stos monet, a 9 małych kropek zabiera cię do wypłaty.

To ujawnia wartość każdego symbolu, gdy dopasujesz 3 lub więcej w dowolnym rzędzie sąsiadujących bębnów z lewej strony. To łatwa do gry i idealne wprowadzenie do automatów online.

Bezpłatne obroty i inne wlewki funkcji automatu Cai Shen

Jeśli lewa kołowrotek wypełnia symbole wlewków, uruchamia funkcję zbierania wlewków. Wszelkie inne wlewki będą wyświetlać nagrody pieniężne lub wartości jackpot, a te blokady na miejscu dla 3 respinów rolki. Wszelkie wlewki lądują w respicie, również przyklejają się do kołowrotków i zresetują licznik z 3 odpowiednimi. Trwa to, dopóki nie masz 3 obrotów z rzędu bez pojawienia się symboli wlewków, lub wypełnisz je kołowrotki.

Jeśli wszystkie 15 pozycji symboli wypełnia się wlewkami na spinu, wygrywasz wielki jackpot 1000 razy większy zakład, podczas gdy mini, mniejsze i główne jackpoty są warte odpowiednio 25x, 50x i 250x.

Symbol rozproszenia w dowolnym 3 lub więcej miejsca spowoduje 8 bezpłatnych obrotów wlewków automatu online Cai Shen. Łatwiej jest uruchomić funkcję zbierania tutaj, ponieważ potrzebujesz tylko jednego wlewu na Reel 1, który zrujnie w górę lub w dół, aby wypełnić kołowrotek.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty wlewków gniazda online Cai Shen

1000x Grand Jackpot jest najbardziej. To dość niska wartość dla takiej wysokiej zmienności, chociaż sprawia, że jest nieco bardziej osiągalny. Średni powrót do odsetka graczy to 96.42%, co polega na tym, co lubimy widzieć w grach o wysokiej zmienności.

Nasze wlewki oceny automatu Cai Shen

Popularny inspirowany azjatycką projekt, klasyczne symbole i cenna runda bonusowa Respins zapewnią, że wlewki automatu Cai Shen znajdą szeroką publiczność. Wykorzystuje wypróbowane i przetestowane funkcje, z funkcjami respins i jackpotami powszechnymi w wielu grach, więc nie możemy dać mikrogamingu i studiów All41 Wszelkie punkty dla oryginalności.

Maksymalna wypłata 1000 razy jest dość niska, ale ogólne zwroty są dobre. Jeśli chcesz zagrać w podobną grę o większym potencjale, aby wygrać ogromne nagrody, wypróbuj obchody miejsca bogactwa z Play’n Go, gdzie symbole z kreskówek mogą prowadzić do nagrody 5000 razy w Twoim pakiecie.

Dołącz do uroczystości, gdy grasz w te i wiele innych miejsc w stylu orientalnym w najlepszych kasynach online. Znaleźliśmy te z największymi zakresami i najcenniejszymi ofertami premii powitalnych, czekając na zebranie.

Crystal Cavern Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jamba
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Da Vinci Diamonds Dual Play
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Dazzle Me Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deadwood
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
88 Frenzy Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni