Interstellar Attack graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 121 560 USD.00
Motyw:
Przestrzeń

Recenzja automatu online

High 5 Games ma nową grę o nazwie Międzygwiezdny Atak, która zabierze Cię w Down Memory Lane, dzięki rozgrywce w stylu arkadowym. Jest to miejsce z oczywistym motywem kosmicznym, wypełnionym asteroidami, kosmitami i statkami kosmicznymi, zabierając cię do gwiezdnych zwycięstw.

Gniazdo jest oparte na siatce 5x5, plus jeden specjalny kołowrotek, oferujący 25 liniów wypłat, w których musisz zestrzelić kosmitów i asteroidy, aby otrzymać kryształy i uruchomić dodatkowe bonusy. Jeśli chodzi o rozgrywkę, masz spin-crease i darmowe gry bonusowe, a także ulepszenia, aby dodać do podniecenia. Gotowy do przejścia przez naszą międzygwiezdną przegląd ataku? Zróbmy to!

Jak grać w szczelinie międzygwiezdnej

Jeśli kiedykolwiek grałeś w grę w Games High 5, wiesz, że w przeszłości te gry były tytułami błyskowymi, ale dziś wszystkie są tytułami HTML5, grającymi na wszystkich urządzeniach. W momencie, gdy załadujesz gniazdo, zobaczysz miernik spinowy po lewej stronie siatki, siatkę na środku ekranu oraz miernik uruchamiania i przyciski sterowania po prawej stronie.

Najpierw widzisz przycisk +. Kliknięcie lub stukanie w nim pojawia się wyskakujące okienko, które daje stronę główną, przycisk głośnika, w którym możesz dostosować dźwięki gry, oraz przycisk "I", w którym jest wypłata. Przejdź do wypłaty, a zobaczysz, że nie jest to zwykła wypłata, wyświetlanie symboli i ich wypłat. Tutaj dowiadujesz się więcej o aktualizacjach symbolu i symbole niezbędnych do zgromadzenia, aby uruchomić cechy bonusowe. Te symbole to wielokolorowe asteroidy i kosmitów, które dają wypłaty 0.5x do 100x stawek, w zależności od tego, gdzie wylądują. Teleskop to rozproszenie.

Następnie widzisz przycisk Play and Autoodola, a poniżej kołowrotków widać wyświetlacze równowagi i wygranych, a następnie pole konfiguracji BET. Możesz umieścić zakłady od 0.20 do 40 punktów w najlepszych kasynach online.

Funkcje bonusowe ataku międzygwiezdnego i darmowe obroty

Sloty na wysokie 5 gier są prawie proste do gry, jak to zauważyłeś, a atak międzygwiezdny nie jest wyjątkiem. Gra jest pełna funkcji i zasad, więc postaramy się Cię przeznaczyć.

Powiedzieliśmy, że siatka ma 5x5, ale dodano też jedną dodatkową specjalną rolkę. To jest ostatni kołowrotek, w którym pojawiają się statki kosmiczne. Kiedy statek kosmiczny wyląduje na kołowrotku, strzela do asteroidów. Te asteroidy są gromadzone w mierniku ulepszenia. Kiedy w mierniku spin-crease pojawiają się wystarczająco dużo statków kosmicznych, ulepszają kryształowe symbole na siatce i dają odpowiednie wypłatę. Gdy miernik ulepszenia jest pełny, wystrzeliwujesz bombę rzędową, aby eksplodować każdy symbol w tym rzędzie.

W międzyczasie rozproszenie może wydawać się unoszące się nad pięcioma rolkami. Jeśli uda ci się to nakręcić podczas gry podstawowej, uruchomisz grę Bonus Attack Międzygwiezdną. Otrzymasz 10 darmowych spinów, podczas których nie będziesz zbierać zielonych kryształów w mierniku spinowym, ale symbole uruchamiania zostaną losowo umieszczone na rolkach. Bezpłatne obroty przybywają na sześć poziomów, każdy przybywa z specjalną wypłatą.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Zmienność ataku międzygwiezdnego, wygrana RTP i Max

Atak międzygwiezdny to średnio zmienna gra, z dość niskim domyślnym RTP 94.00%, co może wzrosnąć do 97.20%, jak stwierdził deweloper.

Potencjał Max Win nie jest tak naprawdę znany, ponieważ programista tego nie stwierdził, ale kiedy zaczynasz grać w grę, zdajesz sobie sprawę, że ma on ogromny potencjał. Ogromne zwycięstwa lądują, gdy najmniej się ich spodziewasz, ze względu na interaktywną rozgrywkę, więc upewnij się, że spróbujesz.

Werdykt ataku międzygwiezdnego i podobne szczeliny

Nie ma wątpliwości, że fani w stylu arkadowym bardzo lubiliby grać w atak międzygwiezdnych, ponieważ jest to miejsce, które na pewno zabierze je na pas Memory, zarówno pod względem grafiki, jak i rozgrywki. Astro Newts Megaways autorstwa Iron Dog Studio i Hypernova Infinity Reels by Reelplay to podobne szczeliny do ataku międzygwiezdnego pod względem motywu. Oczywiście te dwa są prezentowane z bardziej nowoczesną grafiką, więc baza fanów byłaby inna. Ponieważ nie mamy dokładnych potencjalnych informacji o maksymalnej wypłaty na temat ataku międzygwiezdnego, jeśli chcesz zagrać w szczelinę z motywem kosmicznym, możesz spróbować któregokolwiek z tych dwóch tytułów na naszych zalecanych stronach kasynowych, poprzednie oferowanie 20 000 x stawka i ostatnie 2000 razy potencjał wypłaty stolików.

, Który wykonuje atak międzygwiezdny?

Atak międzygwiezdny to gniazdo opracowane przez doświadczone deweloper High 5 Games.

Jaki jest minimalny zakład w Attack Międzygwiezdnym automatem online?

Minimalny zakład, który możesz umieścić na każdym spinu, aby odtwarzać atak międzygwiezdnych, wynosi 0.20 punktów.

Jakie miejsca online są podobne do gniazda ataku międzygwiezdnego?

Motyw kosmiczny jest bardzo popularny, więc znajdziesz wiele automatów podobnych do ataku międzygwiezdnego pod względem motywu, takich jak Astro Newts Megaways autorstwa Iron Dog Studio i Hypernova Infinity Reels by Reelplay.

Czy mogę odtwarzać atak międzygwiezdnych na moim urządzeniu mobilnym?

Jasne, czemu nie? Jest to gniazdo HTML5, które można załadować i odtwarzać na dowolnym urządzeniu komputerowym i mobilnym, czy to smartfon lub tablet, działający na Android lub iOS.

Jest atakiem międzygwiezdnym wysoce lotnym szczeliną?

Nie. Atak międzygwiezdny jest w rzeczywistości średnim lotnym szczeliną, umożliwiającą częste i przyzwoite wypłaty.

Czy atak międzygwiezdny oferuje bezpłatne obroty?

Tak. Wywołujesz 10 darmowych obrotów, gdy pomyślnie zestrzelasz rozproszenie teleskopu. Podczas gry bonusowej funkcja wzmocnienia jest ulepszona i możesz grać na sześciu poziomach, aby dostać się do najbardziej lukratywnych nagród.

Jakie inne funkcje oferuje międzygwiezdne gniazdo ataku?

Masz miernik spinowy, który ulepsza symbole, miernik ulepszenia, który daje trzy różne modyfikatory, w tym mnożnik, i oczywiście okrągłe obroty.

Ile czerwonych asteroid potrzebujesz w mierniku ulepszenia, aby uruchomić jeden z trzech specjalnych modyfikatorów?

Musisz zebrać 10 czerwonych asteroid w mierniku ulepszenia, aby uzyskać symbol wybuchowy, zlewnik do strzelania lub mnożnik do 10x.

Kiedy został wydany atak międzygwiezdnych?

Data premiery ataku międzygwiezdnego jest 8 września 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
1 Can 2 Can
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nordic Heroes
RTP:
94.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hammerfall
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni