Io graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Science fiction, siódemki, przestrzeń

Recenzja automatów online IO

Po Cygnus jest to drugie wydanie Elk do użycia mechanika grawitacyjnego, a gracze są powitani pięknym tłem gwiazd po wystrzeleniu gry. Sami łosia opisują tę grę jako "stacja kosmiczna kasyna" i nie ma wątpliwości, że istnieje motyw grawitacyjny.

Jak wspomniano powyżej, jest to gra o wysokiej zmienności, która ma maksymalną wypłatę 5000 x Twój udział, co zadowoli większość graczy, którzy planują grać za pomocą prawdziwych pieniędzy. To jest 6 rolki online, ale można go rozszerzyć, wytwarzając do 262 141 sposobów wygrania. Nie jest zły! Standardowe funkcje - więcej o tych później - zaoferuj więcej powodów do gry.

Jak grać w gniazdo IO online

Jak się spodziewamy dzięki szeregu miejsc online Elk, wrażenia użytkownika jest najwyższej jakości. YRSA Thunholm, menedżer ds. Marketingu i marketingu w Elk Studios, wyjaśnia: "Dzięki IO dodatkowo poprawiliśmy udowodnioną koncepcję mechaniki grawitacyjnej i dodaliśmy emocje do każdego zrzutu symbolu, a przekonasz się, że ma przyjemny przepływ do niego."

Jeśli jesteś użytkownikiem iOS, Android lub Windows Mobile.

Aby uzyskać dostęp do tabeli wynagrodzeń, po prostu kliknij monetę, a + Zaloguj się w lewym dolnym rogu gry. Stąd możesz wybrać, ile chcesz się założyć, z maksymalnie 100.00 i minimum 0.20. Aby aktywować autoblację, po prostu przytrzymaj przycisk wirowania w prawej dolnej stronie - kliknij, jeśli na pulpicie i stukanie, jeśli na telefonie komórkowym.

Funkcje i bonusy IO

"Dzięki trzem nowym unikalnym funkcjom laserom, naładowanej dzikiej i dzikiej kucy z rosnącym mnożnikiem, zawsze będziesz doświadczać czegoś nowego", mówi YRSA Thunholm, menedżer ds. Marketingu i marketingu w Elk Studios.

To prawda, funkcje utrzymują Cię. Wybór wyżej wymienionych trzech jest prawdopodobnie naładowany dziki, który zaczyna się od czterech istnień ludzkich, z których jeden jest zdenerwowany za każdym razem, gdy wygrana jest za pomocą naładowanego dzikiego. Pozostają na ekranie przez cały czas, dopóki nie znikną wszystkich czterech żyć.

Funkcja Wild Forge to ta, którą widzieliśmy wcześniej z łosia, ale mimo to dobry. Działa poprzez zwiększenie wartości mnożnika dzikiego za każdym razem, gdy używana jest dzika kuźnia. Istnieje również bonus bezpłatny, aktywowany przez trzy lub więcej symboli bonusowych, wywołujących minimum siedem darmowych kropli.

Miej także oko na funkcję lasera. Właściwie to trudno za nimi przegapić - pojawi się wiązka światła, zniszcząc wszystko, zastępując symbole nowymi. Dwie wiązki razem mogą stworzyć dzikie, krok we właściwym kierunku dla tych, którzy szukają dużej wygranej.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

IO maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Jak wspomniano powyżej, maksymalna wypłata wynosi 5000 x stawka, przy czym maksymalny zakład wynosi 100.0. Rzędy mogą wzrosnąć z 6 do 8, tworząc 262 144 sposobów wygrania, nieźle! Zmienność jest jednak wysoka, więc może to nie spodobać się tym, którzy nie lubią ryzykować zbyt wiele rzeczywistych pieniędzy, ale stopa zwrotu do gry 96% jest liczbą, która powinna pasować do wszystkich rodzajów graczy. Niezależnie od kategorii graczy online, do którego wpadasz, jest tu wystarczająco dużo, abyś był zadowolony, jeśli nie zdmuchnie przez IO.

IO Werdykt i podobne automaty online

Jeśli nie jesteś jeszcze sprzedany na IO, możesz sprawdzić Tahiti Gold z Elk - grę na automatach, która jest bardzo popularna wśród różnych rodzajów graczy. To powiedziawszy, nie ma wiele do obaw z IO-dopóki nie jesteś pierwszym graczem w automatach online, większość funkcji, bonusów i ogólnej rozgrywki będzie ci znana. To wizualnie przyjemne miejsce z kreatywną historią, która utrzymuje się zaangażowaniem. Aby upewnić się, że w pełni wykorzystasz IO, jeśli planujesz zagrać, przejdź do naszej listy zalecanych kasyn online, zanim wybierzesz medium.

Powiązani partnerzy kasyna

Arctic Race
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
True Grit Redemption
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jewel of the Arts
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kawaii Kitty
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Money Maze
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Fallen
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni