It Came From Venus Slot Sites graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
325 000 $.00
Motyw:
Fantasy, kosmici, science fiction

Pochodzi z Wenus! Recenzja automatu online

Opowiadając historię chudego rolnika i jego przyjaźni z obcą rośliną z Venus, ta 30-płatni gra jest tak zabawna i przyjemna do gry, jak to jest satysfakcjonujące. Weź kilka obrotów na dowolnym urządzeniu, czy to komputer, czy telefon, a będziesz miał okazję zdobyć prawdziwe nagrody pieniężne do 187 500 monet za spin oraz dodatkową progresywną jackpot!

Jak będzie wiedziała większość fanów gier automatycznych Betsoft, studio często tworzy unikalne automaty 3D, które mają efekty filmowe i bonusy, które są włączone do historii. Ten bezczelny automat nie jest inny i oferuje bardzo wciągającą prezentację i różnorodne funkcje tematyczne, w tym mnożniki wypłat, bezpłatne spiny, poziomy premii gotówkowych, funkcje podwójnego uporządkowania i inne, aby dać ci każdy strzał w zrobieniu dużego strzału zyski.

Pochodzi z Wenus! Kontrola i konfiguracja gniazda

Podobnie jak wiele starszych automatów do automatów betsoft, ten gniazdo może być łatwo odtwarzane nawet przez początkujących. Kolejną wspaniałą rzeczą w grze jest to, że pozwala wybrać, które linie płacowe chcesz grać, ale także postawić więcej niż jedną monetę za linię płac, aby uzyskać większe nagrody. Korzystając z intuicyjnych elementów sterujących bukmacherskich po lewej stronie ekranu, możesz wybrać rozmiar zakładu, który może pasować do każdego rodzaju budżetu, z naprawdę niskiego pakietu 0.01 kredytów na rundę do maksymalnego stawki 150 punktów.

Aby zobaczyć linie płacowe i zdecydować, za którą z nich chcesz zapłacić, po prostu otwórz płatnik za pomocą przycisku "Wyświetl płacę" w prawym górnym rogu. Tutaj znajdziesz także listę dziewięciu symboli zdjęć, które są odpowiedzialne za wypłacanie nagród. Podczas gry w prawdziwą gotówkę możesz spodziewać się wypłat 5-500 monet na sekwencję, jeśli grasz jedną monetą na linię. Zwiększenie liczby monet do pięciu zwiększy jednak te nagrody, co daje maksymalną wygraną 1250 monet na sekwencję i strzał w progresywny jackpot bonus. A niezwykłe jest to, że nawet te nagrody można zwiększyć, jeśli odważysz się wystawić swoje wygrane w bonusowej grze podwójnej.

Dla graczy, którzy lubią hazard w podróży, pochodzi z Wenus! Betsoft jest również dostępny do gry na szerokiej gamie tabletów i smartfonów z systemem Android i iOS. Aby zagrać w gniazdo na urządzeniu mobilnym, najpierw wprowadź menu gry, aby dostosować kołek, a następnie po prostu naciśnij sterowanie spinem, aby rozpocząć sesję.

Pochodzi z Wenus! Funkcje rozgrywki i bonus

Gdy rozpocznie się twoja przygoda science fiction z bezczelną rośliną z Wenus, będziesz czekać głównie na trzy lub więcej identycznych symboli, aby wylądować na linii wypłaty, od lewej do prawej, aby uzyskać nagrodę. Aby pomóc Ci zarobić więcej niż to, za co płacisz, automat oferuje również wiele dodatków, które od czasu do czasu możesz zobaczyć.

Na przykład gniazdo ma losową dziką funkcję bonusu, która rzuca losowe dzikie symbole na ekran, który nie tylko zastępuje inne symbole, ale może również mnożyć nagrody. Pojawiające się na kołowrotkach dwa i cztery, te symbole mogą pomóc w zwiększeniu każdej nagrody, którą wywołują do 4x. A gdy rzuca się w jeden, trzy i/lub pięć zawierają te same symbole w kolumnie, gniazdo przyznaje ci dodatkową wypłatę 2x twoich zakładów za każdą kolumnę ułożoną. Istnieje również nagroda 40 -krotna Twój cały zakład, jeśli zbierzesz te same symbole na wszystkich trzech rolkach.

Inne dodatkowe funkcje w grze można jednak uruchomić tylko przez specjalne symbole bonusowe. Zbierz pięć symboli worków żywnościowych w środkowym rzędzie, a możesz zdobyć darmowy bonus spinów z lepkim dzikim. Zbierz zamiast tego pięć symboli helikopterów, a będziesz mógł zagrać w bonusową grę gotówkową, w której możesz wybrać pudełka, aby ujawnić natychmiastowe nagrody. I wreszcie, jeśli zbierzesz pięć symboli roślin podczas zakładania pięciu monet na Payline (MAX BET), automat przyznaje ci progresywną nagrodę Jackpot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Jeśli lubisz automaty ze świetną historią i mnóstwem dodatkowych funkcji, nie możesz się pomylić z tą grą. Oferując unikalne efekty 3D Betsoft, mnóstwo bonusów i prawdziwe nagrody pieniężne, które wzrosną do 187 500 monet, pochodzi z Wenus! ma więcej niż wystarczającą liczbę korzyści, aby przyciągnąć każdego gracza. Podobnie jak wiele automatów Betsoft z kilku lat, ta gra oferuje rozgrywkę o średnim poziomie i wysoki wskaźnik trafień, który nie zobaczy, że cierpisz na długie suche zaklęcia bez żadnych zwycięstw.

Jednak wyższy wskaźnik trafień oznacza również, że wszelkie wielkie nagrody w tej grze będą prawdopodobnie tylko wyjątkiem, więc jeśli miałeś nadzieję na naprawdę ogromne wygrane, musisz szukać gdzie indziej. Jeśli bardziej lubisz automaty do gniazd o wysokiej wariancji, możesz znaleźć wiele świetnych pokies z Betsoft, które możesz polubić więcej. Spinuj dobrą dziewczynę Bad Girl na szczelinę z przełącznikiem zmienności i premiową progresywną jackpot lub wybierz Great 88 i Blood Eternal Slots, jeśli chcesz standardowe gry o wysokiej wolności z wciągającą historią, wielkimi nagrodami i całą nagrodą i całą Zakres dodatków. Aby uzyskać więcej automatów od Betsoft i innych dostawców oprogramowania, udaj się do dowolnego z naszych najlepiej ocenianych kasyn, a będziesz mógł również zdobyć specjalne promocje powitalne, które są otwarte dla wszystkich członków po raz pierwszy.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Twisted Sister
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nitropolis 2
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Safari Sam
RTP:
97.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni