It's Magic graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
150 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, magia

To magiczna recenzja automatu online

Jeśli lubisz gry tematyczne wokół czarodziejów i czarów, wówczas magiczny automat z IGT to taki, który z pewnością cię oczaruje. Ta 5-linowa, 50-liniowa gra ma kolorowy styl kreskówki i przywołuje specjalne funkcje, takie jak ułożone dzikie symbole, darmowe gry i jackpoty do 100 000.00.

Dostępne do grania na platformach mobilnych na komputerach, iOS i Android, ma magię. Gracze odkryli urzekający styl i czarujące funkcje w najlepszych kasynach online, w tym te, które przedstawiamy na górze tej strony.

Temat magii jest zawsze popularny i IGT, czyli międzynarodowa technologia gier, aby nadać im pełny tytuł, mają wiele podobnych miejsc w swoim zakresie. To magia jest jednym z najnowszych dodatków, a IGT wykorzystało swoją wiedzę i doświadczenie, aby upewnić się, że jest to najlepsza gra.

Gra o niskiej zmienności, w której zwykle widzisz częste wypłaty, odwołuje się do większości graczy, a hojne przeciętne zwroty z pewnością będą postrzegane jako duży plus przez każdego, kto gra magiczne miejsce z IGT.

To magiczne elementy sterujące i konfiguracyjne

Grywalne dla stawek między 0.75 i 150.00 na spin, jego magiczna maszyna do gniazda jest idealna dla prawie każdego bankrolla. Wyraźny wyświetlacz oznacza, że dowiesz się dokładnie, ile postawiłeś na spinach i oczywiście możesz dostosowywać zakłady tak często, jak chcesz dopasować strategię zakładów.

Gra wypłaca nagrody, gdy wylądujesz 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu na dowolnej z 50 liniów wypłat, biegnących przez rolki od lewej do prawej bez przerwy. Wygrasz mnożenie kwoty postawionej na zwycięskiej linii i szczegółów wypłatnej każdej możliwej kombinacji.

Jest otwarty za pomocą przycisku nad rolkami. Przekonasz się, że symbole karty gry zwracają mniejsze nagrody, podczas gdy kot, lis, małp. Te kolorowe symbole są warte do 150 -krotnie zakładu, gdy grasz, ma magię na prawdziwą gotówkę.

Podczas gdy każdy z tych symboli będzie musiał zatrzymać się na co najmniej 3 rolkach, Lily, piękny magik wypłaca się, nawet gdy jest widziana na kołowrotkach 1 i 2.

Cały zwycięski potencjał i funkcje, w tym te cenne jackpoty, są powszechne na platformach stacjonarnych i mobilnych. Tak więc, jeśli grasz w magiczny automat na urządzeniu Apple lub Android, masz dokładnie takie same szanse na wygranie, jak w wersji stacjonarnej.

To zwycięski potencjał, świetny design i ekscytujące rundy bonusowe, które pomogły uczynić to magiczne miejsce z IGT tak wielkim sukcesem. Łatwość użycia i przydatne funkcje, takie jak opcja automatycznego spinka, to tylko inne czarujące funkcje gry.

To magiczna rozgrywka i funkcje bonusowe

Projekt jego magicznego miejsca jest dość spektakularny. Zamek z niebieskim lasem i bajkowym zamek siedzą za kołowrotkami. Na szczycie ekranu znajduje się tytuł gry, a ścieżka dźwiękowa nie wydawała się nie na miejscu w filmie Disney Princess.

Funkcje są tak samo imponujące jak projekt. Jeśli wypełnisz kołowrotek tym samym symbolem, magicznie przekształca się w dziki symbol, który działa jak inni, aby wypełnić kombinacje.

Logo jego magicznych automatów to symbol rozproszenia, który przyznaje swobodę spinów, gdy ląduje w dowolnych 3 lub więcej miejscach jednocześnie. Ponieważ ten symbol można układać na rolkach, możliwe jest, że wszystkie 20 miejsc w grze zostanie przez niego wypełnione. Zarabiasz podstawowe 10 darmowych gier, ale dowolna liczba symboli logo powyżej 3 każdej nagrody 2 dodatkowe spiny.

Wykonaj matematykę, a odkryjesz, że możliwe są do 44 darmowych gier, chociaż można je w kółko odpierać do maksymalnie 300 kolejnych symboli spustu w tej rundzie.

Ułożone dzikie i bezpłatne gry nie są jedynymi magicznymi cechami tej gry. Magiczne koło może pojawić się losowo po każdym nie zwycięskim spinu. To proste koło fortuny, które obraca się raz, lądowanie nagród gotówkowych lub nagród Jackpot.

Wartości jackpotów królewskich i wielkich są pokazane nad rolkami jego magicznego szczelin od IGT. Rośnie one jako niewielki odsetek wszystkich zakładów, odkłada na bok, dopóki szczęściarze wylądują na odpowiednich segmentach magicznego koła.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wniosek

To kolejne miejsce z IGT z magicznym dotykiem. To magia stała się wielkim hitem z kilku powodów, a IGT sprawiło, że całe swoje doświadczenie w upewnieniu się, że przemawia do najszerszej publiczności.

Świetny design, z pięknie szczegółowymi symbolami postaci i scenerią atmosferyczną to jedne z bezpośrednich atrakcji. Ale szeroki zakres BET i imponujące funkcje bonusowe przyciągną również zakładników, którzy szukają wartości i opcji gry na wybranych stawkach.

Podczas gdy średni powrót do graczy procentowych 94.18% jest szanowane, gniazdo Lucky Wizard z Red Tiger Gaming ma jeszcze wyższy RTP 96.42%. Jest wyposażony w podobny motyw, a także funkcje, takie jak kołowrotki wypełnione tylko symbolami o wysokiej wartości, klaszczące, losowe dziki i wymiany symboli.

Weź oba te czarujące automaty na spin na najlepszych witrynach kasyn online, gdzie odkryjesz oferty bonusowe i bezpłatne gry, gdy się dołączysz.

Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maui Mischief
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Prince
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night of Mystery
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni