Jackpot Express graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
217 500 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, siódki, bary i dzwonki

Jackpot Express Darmowe Gry Online Review

Wyjeżdżanie na rejs w kasynie łodzi rzek? To jest sen! I to marzenie może się spełnić wcześniej, niż się spodziewasz, w chwili wejścia na pokład Jackpot Express. Z jazzową ścieżką dźwiękową, detalami Art-Deco i postaciami ubranymi jak postacie z filmu Audrey Hepburn, Jackpot Express jest pełen podniecenia. Będziesz mógł obrócić kołowrotek ruletki, rzucić kostką i pokonać dealera podczas gry karcianej.

A potem wejdziesz do gry jackpot, w której czeka trzy progresywne jackpoty. Jeśli przejdziesz przez koło fortuny i uruchomisz je, możesz wygrać jedną z mini, bocznych i głównych nagrody jackpota lub zagrać w jednym z trzech darmowych pokoi spinów. Niezależnie od tego, co ostatecznie grasz, mogą czekać zabawne i ogromne wypłaty. Bez nagród Jackpot możesz wygrać do 2175x na stos. Z nimi, kto wie?!

Jak grać w gniazdo online Jackpot Express

Zanim wpadniemy w szczegóły w naszej recenzji Jackpot Express, podkreślmy fakt, że możesz odtwarzać to gniazdo na dowolnym urządzeniu, czy to pulpit, czy mobilny. Podobnie jak wszystkie gniazda Yggdrasil, Jackpot Express można odtwarzać na wszystkich urządzeniach mobilnych iOS i Android oraz dowolnym urządzeniu komputerowym za pośrednictwem dowolnej przeglądarki.

Gdy ładujesz go na preferowanym urządzeniu, wchodzi w rynek dwudziesty. Na zwinięciach złota zobaczysz kapitana jako najlepiej płatnego symbolu, dając ci 12.5x Pakiet, a następnie blondynka z kostkami kostkami i kieliszkiem szampana, brunetka wyglądająca.5x, 6.Odpowiednio 5x i 5x stawka dla ich najlepszych kombinacji. Kombinezony z kartami gry na wiórach kasynowych to nisko płatne symbole, które dają ci w dowolnym miejscu od 2.5x do 3.5x stakon. Możesz zobaczyć ich wartości, klikając symbole bezpośrednio na rolkach lub klikając przycisk "I" poniżej rolki.

Pole konfiguracji zakładu znajduje się na dole ekranu. Zobaczysz liczbę aktywnych linii, która zawsze wynosi 20, wartość monety, która może przejść od 0.01 do 5 punktów, dzięki czemu całkowity zakład od 0.20 do 100, a przycisk spinu i autospiny. Następnie wyświetlają wygrane i równowagi. Nad kołowrotkami widać wyświetlane nagrody mini, boczne i główne.

Funkcje Jackpot Express i darmowe spiny

W grze podstawowej skorzystasz z Wild, ponieważ zastępuje on dowolny symbol oprócz rozproszenia, i daje 12.5x Pakiet najlepszej kombinacji. Ale kiedy wylądujesz co najmniej 3 rozproszenia, prawdziwa akcja i zabawa zaczynają się od wolnych bonusów!

Z 3 rozproszonami wyzwalasz funkcję koła fortuny. Kiedy kręcisz koło, możesz uzyskać dostęp do bezpłatnych obrotów lub funkcji bonusowych jackpot.

Istnieją trzy bezpłatne pokoje spinów. Dostajesz 10 bezpłatnych spin. W bezpłatnych spinach karty ty i dealer wychodzicie z karty na każdym obrotu, a jeśli twój jest wyższy, otrzymasz losowy lepki dziki dodany na rolkach. W grzbietowych spinach widać parę kości toczącymi się na każdym zwycięskim obrotu. Twoja wygrana jest mnożona przez sumę dwóch topów kości. Mnożnik może wynosić od 2x do 12x. Wreszcie, w wolnych odcieniach w ruletce, możesz obrócić koło ruletki na każdym spinu, aby wygrać mnożnik 2x lub 3x dla obecnego spinu, 1 lub 2 dodatkowych darmowych spin lub nic.

Kiedy dotrzesz do bonusu jackpot, z 3, 4 lub 5 rozpraszaniami, zaczniesz od poziomu 1, 2 lub 3 na trzypoziomowym koło jackpot. Postępujesz po poziomach, jeśli wylądujesz symbol strzały. Możesz wygrać mini na drugim miejscu, a bok na 3. poziomie. Jeśli wylądujesz symbol strzałki na poziomie 3, trafisz główną jackpot. Nagrody Jackpot zaczynają wysiewać odpowiednio od 200, 1500 i 15 000 punktów, ale major może osiągnąć oszałamiającą sumę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Jackpot Express Maximum Win, RTP i zmienność

Bez nagród Jackpot możesz wygrać około 2175x w grę w Jackpot Express Darmowe Gry Online. Dzięki jackpotom możesz wygrać dodatkowe 100 000 punktów, ponieważ major ma uderzyć w tę sumę.

Ale przy niskiej do średniej zmienności, szybkość uderzenia 32% i 96.20% RTP, Jackpot Express z pewnością nagradza Cię niesamowitymi nagrodami za każdym obrotem, więc upewnij się, że spróbujesz.

Jackpot Express Werdict i podobne automaty online

Uważaj premię powitalną Jackpot Express w jednym z naszych zalecanych kasyn online i upewnij się, że spróbujesz tego miejsca. W przypadku niskiego i średniego progresywnego gniazda jackpotu oferuje doskonałe wypłaty w wysokości około 2175x stolików bez jackpotów. Funkcje są super-furie, ponieważ są dopasowane do motywu. Temat w tej notatce jest spektakularny, może jedyny w swoim rodzaju, nigdy wcześniej nie widziany w innych automatach.

Ten gniazdo daje wypłaty podobne do tych w Jackpots i Jackpot Raiders Ozwin. Ale jeśli lubisz progresywne miejsca na jackpot, masz wiele innych, które mogą cieszyć się opracowanym przez Yggdrasil, takich jak Empire Fortune i Joker Millions, które są milionerami, i dają znacznie większe wypłaty niż Jackpot Express. Niezależnie od tego, jeśli szukasz wysoce satysfakcjonującego miejsca z intrygującym motywem i zabawą, cechami tematycznymi, upewnij się, że dajesz Jackpot Express!

Oczywiście, w przypadku najlepszego wrażenia z gniazda jackpotu, nie szukaj dalej niż ultra słynny mega moolah, o którym wiadomo, że ma osiem figur!

Powiązani partnerzy kasyna

Dragon Kings
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lord Merlin and the Lady of the Lake
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reel Desire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropical Wilds
RTP:
96.47%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Always Hot
RTP:
95.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Goblin Heist Powernudge
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni