Jackpot Jewels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
12 500 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Jackpot Jewels Darmowe Gry Online Recenzja

Kolejna maszyna do gniazda retro barcrest, gniazdo klejnotów Jackpot zapewnia uproszczoną rozgrywkę o średnim poziomie, która jest wyposażona w limity zakładów o wysokiej zawartości i bardzo hojne najlepsze wypłaty. Playlable tylko na urządzeniach wspieranych przez Flash, ten błyszczący oldschoolowy szczelin. I podobnie jak wiele innych gier z Barcrest, jest również wyposażony w boczne betki, które pozwalają płacić dodatkowe i uzyskać ulepszone funkcje bonusowe oraz wyższy RTP, który może wzrosnąć do 96.5%.

Interesujące w tej grze w automatach jest to, że daje różne wyniki w zależności od rozmiaru zakładu. Zagraj w małe zakłady i ciesz się dużymi nagrodami, darmowymi gierami spinami i mnożnikami wypłat lub zwiększ swoje udziały, aby uzyskać lepszą wskaźnik zwrotu, częstsze wyzwalacze funkcji i lepkie dzikie. Dowiedz się więcej o bonusach, nagrodach i limitach, kiedy czytasz naszą pełną recenzję automatu do gniazda jackpot lub wypróbuj demo, aby sprawdzić grę, nie płacąc niczego.

Najlepsze sposoby gry na klejnoty jackpot online

Podobnie jak większość automatów ze studia, Jackpot Jewels autorstwa Barcrest jest prosty do gry i ma dodatkowe opcje zakładów. Aby zacząć grać za prawdziwą gotówką, najpierw użyj kontroli Payline, aby wybrać od 25 do 50 linii płacowych, a następnie dostosuj rozmiar zakładu linii, aby określić całkowity udział. Minimum, które możesz wydać na jedną rundę to 0.50 punktów, podczas gdy maksimum jest ograniczone do 400 punktów. Możesz także użyć przełącznika o wysokiej zawartości i kupić 5 specjalnych spins za 20-500 punktów.

Gdy zaczniesz grać, będziesz mógł zebrać do 11 symboli na rundę, z których dziesięć płatności nagrody, podczas gdy jeden służy jako symbol bonusowy. Wszystkie wypłaty podane przez symbole są wymienione jako mnożniki do zakładu Payline i wszystkie można je zobaczyć w wypłaty, naciskając przycisk "Pomoc". Jednak niezwykłe w automatach jest to, że ma dwa zestawy nagród: jeden dla standardowej gry, a drugi dla wysokiej gry bocznej gry. Zagraj w opcję standardową, a otrzymasz nagrody, które wahają się od 2.5x Twój zakład Payline na sekwencję i do ogromnego 12 500x dla pojedynczej kombinacji 7-z. Z drugiej strony zagraj w grę o wysokiej walce, a otrzymasz mniejsze wypłaty do 6250x, ale także częstsze wyzwalacze funkcji.

W przeciwieństwie do wielu gier, maszyna do gniazda klejnotów Jackpot jest dostępna tylko na urządzeniach, które obsługują Flash. To starsza gra, która nie została dostosowana do HTML5 i nie można jej grać na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS, ale tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Jackpot klejnoty online premie autometów online, funkcje i darmowe spiny

Gdy zaczniesz grać w prawdziwą gotówkę, gracze na najlepszych miejscach w automatach online dowiedzą się, że Barcrest płaci za każdym razem, gdy zbierasz co najmniej trzy dopasowane symbole przylegające na dowolnej linii płac, zaczynając od najszertniej. Najlepiej płatnymi symbolami w grze są zielone, czerwone i srebrne klejnoty, które mogą zapłacić do 6250x, 5000x i 3750x za sekwencję sześcioosymbolową. Ale naprawdę interesujące jest to, że gniazdo zapewnia taką samą wypłatę za dowolną sekwencję 7-z.

Aby uzyskać dodatkowe nagrody, musisz zebrać symbol logo, który działa zarówno jako rozproszenie, jak i dziki symbol. Jako dziki, ta ikona może zastąpić wszystkie dostępne symbole, a jako rozproszenie może wywołać darmowe gry bonusowe spins. Zbierz trzy rozproszenia na rolkach dwa, cztery i sześć, a automat przyznaje ci 10 darmowych spinów lub więcej, w zależności od liczby zebranych ikon. Jako kolejny plus, bezpłatne obroty będą grane tylko z najlepiej płatnymi symbolami klejnotów, z których każdy może również dodać mnożniki wygrane do twoich nagród podczas tej funkcji. Mnożniki zaczynają się od 1x i rosną do 3x na symbol, a także można je zwiększyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Klejnoty jackpot online maksymalny RTP, wygrana i zmienność

Ostatnią dodatkową maszyną do gniazda klejnot. Ta funkcja pozwala zapłacić 20-500 punktów za zestaw 5 spinów, które będą grane z RTP 96.5% i jeden dodatkowy - lepkie symbole bonusowe. Każdy symbol logo, który zbierasz podczas tych specjalnych spins.

Podsumowanie klejnotów jackpot i podobne automaty online

Jeśli jesteś odtwarzaczem komputerów stacjonarnych i chcesz automaty z dużymi limitami bukmacherskimi i dużymi nagrodami, klejnoty jackpot będą dobrym wyborem. Dzięki rozgrywce średniej wariancji ten automat może zaoferować wielkie zwycięstwa, gdy grasz za prawdziwe pieniądze, do 250 000 punktów na rundę, ale bez narażania cię na ryzyko maszyn o wysokiej nieruchomości. Współczynnik trafienia jest wyższy, nawet w grze podstawowej, i staje się jeszcze lepszy, gdy płacisz za opcję wysokiego rzutu. Ale nawet jeśli tego nie zrobisz, nadal możesz cieszyć się bardzo solidnymi wypłatami do 12 500x, o których można domagać się, nawet podczas gry z mniejszym budżetem. Jeśli szukasz wartości dla swoich pieniędzy, Jackpot Jewels to Twoja gra.

Z drugiej strony, jeśli szczeliny o dużej ilości wolności są bardziej odpowiednie dla twojego smaku, możesz również udać się do niektórych naszych operatorów kasyna Barcrest i znaleźć inne gry od dostawcy oprogramowania. Szalejące Rhino przez partnera studia WMS to jedna z opcji do rozważenia, co daje premie do 50 darmowych spin. Możesz także sprawdzić Hercules High amp; Mighty z własnej kolekcji gier Barcrest, aby uzyskać kolejny szczelin.

Powiązani partnerzy kasyna

Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gonzo’s Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Pearl
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Druids' Dream
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Robin Nottingham Raiders
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki