Jade Shuriken graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Azjatka, akcja/przygoda

Recenzja automatu online Jade Shuriken

Cartoon Ninjas, Gejsza Dziewczyny i Demoniczne psy należą do symboli przedstawionych w automatach online Jade Shuriken. Ta ekscytująca mieszanka pojawia się ponad 5 rolek, 4 rzędów i 40 linii płacowych w najlepszych witrynach kasynowych i mobilnych, które przewożą globalne studia globalne i procowe.

To gra średniej zmienności z dobrym średnim zwrotem 96.24% i potencjał wygrania do 2 500 razy w stosunku do dodatkowych funkcji. Obejmują one wybór bezpłatnych gier z mnożnikami, substytucjami dzikiego symbolu i hojnymi nagrodami Epic Strike w dowolnym momencie. Zbierz złote symbole Shuriken podczas rent.

Jak zagrać w grę w grę Jade Shuriken

Styl anime pasuje do japońskiego ustawienia, z siatką symboli 5x4 na tle gór i jezior. Emblematy o niższej wartości obejmują tradycyjne wentylatory, czajniki i jadearne dzwonki, a singiel, podwójne i potrójne 7s nakładają różne postacie. Istnieje kilka świetnych animowanych sekwencji, ponieważ ninja, sensei i potwory skaczą przez rolki.

Możesz odtwarzać automat do gniazda Jade Shuriken na komputerach PC i telefonach komórkowych na platformach z systemem Android, Windows lub iOS. Styl i funkcje są identyczne na każdym urządzeniu, podobnie jak przyjazne dla użytkownika elementy sterujące, takie jak zakładka BET, która ujawnia zakres 0.20 do 80.00 na każdym obrotu.

Istnieje wiele funkcji w tej grze, więc zanim stawiasz jakąkolwiek ciężko zarobioną gotówkę, powinieneś przeczytać wypłatę, osiągnięte 3 małe linie na elementach sterujących. Ma wiele szczegółów na temat rozgrywki, a dodatki, takie jak wygrywa Epic Strike, a także listę tego, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy 3 lub więcej rodzaju krainy na linii, zaczynając od lewej strony.

Logo gry płaci najwięcej, do 62.5x twój stakon, a także dziki symbol, który pomaga ukończyć zwycięstwa, zastępując innych.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda jadeików

Shuriken jest również znany jako gwiazda rzucająca, a w tej grze znajdziesz zielone i złote wersje. Pojawiają się również w szlaku funkcyjnym na górze gry, a wyróżnione miejsce przesuwa 1 krok w lewo po każdym obrotu. Jeśli na szlaku jest aktywowany zielony shuriken, na środkowych 3 rolkach pojawią się tylko zielone wersje, a to samo dotyczy złotych wersji.

Green Shurikens w dowolnych 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 lub 12 miejscach przyzna nagrodę Epic Strike na bok rolki. Wygrasz odpowiednio 1x, 3x, 5x, 10x, 15x, 30x, 100x, 250x, 1000x lub 2500x.

Trzy lub więcej złotych symboli Shuriken blokuje się na miejscu i wywołują cechę epickiego strajku. Wszelkie pozostałe miejsca na 3 środkowych rolkach, z każdym nowym Złotym Shurikensem blokującym. Działa to, dopóki nie pojawią się nowe symbole wyzwalające i wygrywasz nagrodę Strajka Epicką odpowiadającą liczbie symboli na końcu respins.

Dekoracyjne symbole rozproszenia bramy przyznają wybór bezpłatnych funkcji spinów, gdy widziano w 3 lub więcej miejscach. Kanion grach odwagi ma dużą zmienność, a na szlaku fabularnym otrzymujesz 6 spins.

Wybierz Forest of Fortune Spins, aby uzyskać średnią zmienność z 10 obrotami, w połączeniu z mnożnikiem 3x na wygranych i co najmniej 4 złotych shurikens na szlaku. Średnia zmienność basenów gier wolnych od dobrobytu składają się z 15 spinów, mnożnika 2x i co najmniej 1 złotego shuriken na szlaku fabularnym.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Jade Shuriken

Jackpot Strike 2500X jest najwięcej, jak możesz wygrać tutaj, i jest wart 200 000.00 przy maksymalnym zakładach. Jade Shuriken ma średnią zmienność i powrót do procentu graczy 96.24%.

Nasza rating automatów Jade Shuriken

Styl anime jest imponujący, z dużą ilością ruchu różnych postaci, chociaż jeśli istnieje historia, nie wiemy, co to jest. Dzieje się tu wiele, z dzikimi substytucjami i szansą na wystrzelenie epickich funkcji strajkowych w dowolnym momencie. Golden Shuriken Symbole oferują najbardziej ekscytującą ścieżkę do wygranej, ponieważ liczba może zbudować się w całej rundzie.

Bezpłatne gry o wyborze zmienności są satysfakcjonującą funkcją, a przy szczęściu nadal możesz uruchomić epickie nagrody strajkowe od wewnątrz. Jeśli lubisz gry o średniej zmienności, w których stosunkowo małe nagrody są opłacane stosunkowo wysoką częstotliwością, odkryj swoją wewnętrzną ninja, grając dziś w tej ekscytującej grze w najlepszych kasynach online.

Jaka jest szlak funkcji Jade Shuriken Machine?

Szlak powyżej gniazda gniazda shuriken zawiera podświetloną sekcję, która przesuwa 1 krok w lewo na każdym obrotu. Jeśli zielone lub złote shurikens pasują do koloru na szlaku, uruchamiają nagrody instant nagrody lub funkcję respins.

Jakie inne funkcje ma gniazdo Jade Shuriken?

Epic Strike Jackpoty nie są jedyną funkcją tutaj. Inne obejmują 3 bezpłatne obroty o różnym poziomie zmienności i mnożnik wygrania. Możesz wybrać, którą funkcję Jade Shuriken Free Games chcesz.

Ile linii wynagrodzeń przekracza jadear shuriken online?

Jade Shuriken ma 40 linii płacowych z lewej kołowrotka. Standardowe zwycięstwa pochodzą z wystarczającej liczby pasujących symboli w linii płac, chociaż logo gry Wild może działać jak inne w razie potrzeby.

Gdzie mogę zagrać w gniazdo jadeiku?

Pozyskliśmy najlepsze kasyna, w których możesz zagrać w gniazdo Jade Shuriken wraz z wieloma innymi gier wysokiej jakości. Dołącz do zatwierdzonego kasyna, a możesz zdobyć pakiet premiowy mile widziany, który pozwala grać w gry bez ryzyka.

Jaki jest minimalny zakład na gniazda jadeiku?

Możesz zagrać w gniazdo Jade Shuriken przez co najmniej 0.20 na każdym spinu lub 0.005 na każdej z 40 linii. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnie 80.00 lub 2.00 na każdej linii.

Czy gniazdo Jade Shuriken ma progresywny jackpot?

Jade Shuriken Maszyna nie ma progresywnego jackpota, ale funkcja Epic Strik. Land Green Shuriken Symbole do natychmiastowej nagrody Epic Strike lub złote wersje dla respins, z opłaconym jackpotem na końcu.

, Jaki jest RTP gry w gieła jadeiku?

Powrót do procentu graczy (RTP), automatu Jade Shuriken wynosi 96.24%, co jest doskonałą stawką dla gry o tak średnim poziomie zmienności i sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego, kto szuka dobrej wartości.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Jade Shuriken?

Gry o podobnym stylu do gniazda Jade Shuriken to Ninja vs Samurai z PG Soft, Kensei Blades Betsoft i Street Fighter 2: The World Warrior, który pochodzi z Netent.

Które twórcy gier tworzą maszynę do gniazda shuriken jadeiku?

Jade Shuriken pochodzi z partnerstwa między Games Global i Slingshot Studios. Możesz grać wraz z innymi ich automatami, takimi jak Links of Fire, Banana Odyssey i Cash of Kingdoms na najlepszych kasynach komputerowych i mobilnych.

Kiedy wydano miejsce online Jade Shuriken?

Gniazdo Jade Shuriken uruchomiono 6 września 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Serengeti Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Fish Tank 2 Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cazino Zeppelin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nordic Heroes
RTP:
94.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Potion Commotion
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ooh Aah Dracula
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni