Jazz graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
105 000 $.00
Motyw:
Filmy, showbiznera, muzyka

Jazz Darmowe Gry Online Review

Jazz to gatunek muzyki, który pochodzi z ulic Nowego Orleanu, w społecznościach afroamerykańskich. Typowe instrumenty w tym gatunku to saksofon, podwójny bas, fortepian, gitara i rogi. Choć pochodzący z USA, jazz rozprzestrzenił się na cały świat i ludzie z całego świata, słuchają go codziennie. Gry High 5 chciały dać graczom, którzy są miłośnikami jazzu automat, który ogrzewałby ich serca. Slot zatytułowany Jazz, przedstawia prawdziwy program z muzykami grającymi w świetle instrumentów i piękną piosenkarkę w centrum uwagi.

Jazz by High 5 Games przybywa z fajną funkcją dzikich połączeń, bonusowymi gierami, rozproszonymi i dzikimi. To średnia wariancja oferująca 178 linii płacowych. Aby go odtworzyć, możesz użyć dowolnego urządzenia, które chcesz, ponieważ Jazz Darmowe Gry Online jest idealnie kompatybilny z urządzeniami komputerowymi, jak i mobilnymi. Możesz założyć swoją ulubioną piosenkę jazzową, załadować gniazdo i cieszyć się gładką grą, gdziekolwiek jesteś!

Jak grać w Jazz Darmowe Gry Online

Jazz jest zoptymalizowany zarówno do użytku komputerowego, jak i mobilnego. Możesz go załadować i odtwarzać na dowolnym urządzeniu, czy to iPada, iPhone'a, czy dowolne inne urządzenie z napędem iOS. Można również stosować systemy operacyjne z Androidem.

Zauważysz niebieskie zasłony w tle. Poniżej rolki zobaczysz dwa przyciski, które umożliwiają skonfigurowanie całkowitego zakładu. Pierwszy dotyczy linii płacowych, w które chciałbyś grać. Możesz zagrać na 25, 50, 75, 125 lub 178 llinach. Całkowity minimalny zakład może wynosić 0.35 i maksymalnie 350.00. Całkowity wyświetlacz zakładu znajduje się obok przycisków konfiguracji zakładu.

Jest czarny wyświetlacz pokazujący twoją wygraną i liczbę kredytów, z którymi pozostałeś. Następnie masz przycisk powtórki. Poniżej masz "?"I przyciski głośników. Naciskając przycisk głośnika, możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki. Naciskając "?"Przycisk, dotrzesz do wypłaty.

Ostatnie dwa przyciski, które zobaczysz, to przycisk automatycznego odtwarzania i przycisk odtwarzania. Naciśnij przycisk Autooduplay, aby odtworzyć do 25 autospinów. Naciśnij przycisk odtwarzania, a zaczniesz ręcznie obracać rolki.

Funkcje jazzowe i darmowe spiny

Spotkasz bezpłatny symbol rozproszenia spinów. Zobaczysz także Wild przedstawione z 4 klawiszami fortepianowymi i literami, które pisają słowo dzikie. Ten symbol da ci 300.00 dla najlepszej kombinacji. Piosenkarz i muzyk na saksofonie dają 150.00, podczas gdy muzycy na fortepianie, gitarze i wiolonczeli 100.00 dla kombinacji 5-z. Karty gry A i K dają ci 40.00, podczas gdy Q, J i 5's 30.00 dla ich najlepszych kombinacji.

Symbol ze słowem dzikim pojawia się tylko na bębnach 1 i 5 i zastępuje wszystkie symbole oprócz rozproszenia i symboli lewej i prawej strzałki. Prawa strzałka pojawia się tylko na Reel 2, a lewa strzałka tylko na Reule 4. Kiedy te dwa pojawiają się na odpowiednich rolkach, na odtwarzanej lub odtwarzanej linii, wyzwalają funkcję dzikich połączeń. Strzałki następnie przekształcają się w dzikie, podobnie jak wszystkie symbole wzdłuż tej linii między dwiema strzałami. Te nowe dziczy zastępują również wszystkie symbole, które są rozproszone.

Wolne spiny rozproszone pojawiają się tylko na rolkach 1, 2 i 3. Ilekroć pojawiają się wszystkie trzy, wyzwalają 7, 9 lub 11 darmowych spinów. Darmowych spinów nie można się cofnąć, więc najwięcej, które możesz uzyskać, to 11 darmowych spinów. Podczas bezpłatnych spinów funkcja Wild Connections ma zastosowanie i zwiększa wygrane we wszystkich naszych zalecanych stronach kasynowych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Jazz Maksimum Win, RTP i zmienność

Bądź Groovy w grze jazzowej w grach High 5, a możesz zarobić do 105 000.00 kredytów. Aby zwiększyć swoje szanse, możesz umieścić maksymalny zakład 350.00 na spin. Możesz wygrać do 300 razy swój udział w tym średniej zmienności. Jest wyposażony w RTP 95%.

Podsumowanie jazzu i podobne automaty online

Najlepiej płacącym symbolem jazzu jest dziki, dający 300.00 dla najlepszej kombinacji. Biorąc pod uwagę, że wielu dzikich może być na szpachach przy każdym obrotu dzięki funkcji Wild Connections, możesz zbierać naprawdę niesamowite nagrody. Jedna zwycięska kombinacja może dostarczyć 3000.00 kredytów. Jeśli otrzymasz ekran wypełniony dzikami, możesz zbierać 105 000.00.

Golden Odyssey to kolejne miejsce, które może zapewnić oszałamiającą nagrodę. To starożytny grecki gniazdo, w którym pojedyncza zwycięska kombinacja może dostarczyć 50 000.00. Może być do 16 darmowych spin.00.

Jeśli masz ochotę na jeszcze bardziej satysfakcjonujące miejsce, powinieneś sprawdzić Złotą Piaskę. Liczba bezpłatnych spinów, które możesz wywołać w tym szczeblu, wynosi 89, a główna nagroda, którą można uzyskać w jednym obrotu, wynosi 14 600.00. Ten gniazdo może dostarczyć około 1.3 miliony kredytów, powinny pójść dobrze. Sprawdź naszą listę wybranych witryn kasyn online. Tam znajdziesz szeroką gamę gier automatycznych, a także świetne oferty powitalne.

Burning Classics
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Curse of Cleopatra
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Temple of Medusa
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
New Year Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noble Sky
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Natural Powers
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eagles Flight
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki